‘Cokehead, Womanizing, Fag’: مایکل بلومبرگ کتاب ‘عقل’ Resurfaces

Category: دیلی بیست Comments: No comments

“Cokehead, womanizing, fag.” این راهی است که مایکل بلومبرگ هنگامی که مشخص می شود یک رقیب در نیویورک مالی صنعت با توجه به یک کتاب نقل قول ارائه شده به تاجر میلیاردر برای 48th تولد در سال 1990.

به قول یکی از تعدادی از رکیک و اهانت آمیز اظهارات مندرج در بند هدیه ارائه شده به بلومبرگ توسط یک کارمند که ممکن است با املا مشکل سابق شهردار نیویورک به عنوان او تلاش برای متقاعد کردن دموکرات ها او می تواند سرنگونی دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در سال 2020 انتخابات.

این کتاب با عنوان Wit & Wisdom از مایکل بلومبرگ ، شد منتشر شده در کامل توسط واشنگتن پست در صبح روز شنبه. آن نقل شده است در طول بیش از سال است اما هرگز چاپ شده به طور کامل در جریان خروجی.

جزوه تهیه شده توسط الیزابت DeMarse که مشغول به کار به عنوان بلومبرگ است افسر ارشد بازاریابی. “بله اینها همه واقعی به نقل از” او نوشت: در مقدمه. “هیچ چیز شده است و تاب و یا اغراق شده است.”

برخی از نقل قول خالص, حمام, طنز, مثل نظرات خود را در salesmanship که به سادگی متحده “را به مشتری فکر می کنم او گذاشته که او را گرفتن”. دیگری می گوید: “به عنوان Chuch Colsen قرار داده و آن را: اگر شما آنها را با توپ خود را قلب و ذهن خود را به دنبال خواهد داشت.”

دیگران بسیار جنسیتی مانند است که دارای یک نام redacted در پست سند است. “چه می خواهید ؟ من می خواهم یک منحصر به فرد, قرارداد 10 ساله یک خودکار فرمت و من می خواهم شما به من پرداخت. و من می خواهم یک کار ضربه از [نام redacted]. آیا شما دیده می شود [نام redacted] به تازگی ؟ بد نیست برای پنجاه.”

این misogynistic ضد همجنس سخنان تا قبل از #MeToo عصر و نشان می دهد کم عمق وسواس با ارجاع دهان. در موضوع کامپیوتر, او گفت:, “شما می دانید که چرا رایانه ها هرگز جای مردم ؟ چرا که یک کامپیوتر می گویند که از شخص شما با دادن یک خوراکی مهم نیست.”

خود شرکت اطلاعات مالی کامپیوتر “را انجام خواهد داد همه چیز از جمله شما [دهان]. من حدس می زنم که بسیاری از شما دختران را از کسب و کار گفت:” در یکی دیگر از سخن گفتن.

برخی از نقل سخنان نسبتا خفیف مانند “سه تا از بزرگترین دروغ: این بررسی را در پست من توجه شما را در صبح و من خوشحالم که من یهودی هستم.”

دیگران مثبت بالا بردن ابرو مانند “خانواده سلطنتی—آنچه که یک دسته از بورس—یک گی, معمار, که وابسته به اسبدوانی مواجه لزبیین, مادر و یک بچه که به کو استارک برای برخی از چربی وسیع است.” او مشخصه یک رقیب به عنوان “Cokehead, womanizing, fag.”

جزوه فلفلی با کارتون که مجسم بلومبرگ به شمار مختلف که بسیاری از آنها کمتر از چاپلوس مانند او لباس پوشیدن و به عنوان یک روم افسر مبارزه با سگ های با برچسب نام مانند مورگان استنلی, گلدمن, کیسه و کیسه و Citibank.

جزوه انتشار کلاه یک هفته بد برای همشهری است که گل نشسته با کشف نظرات به نابرابری درآمد و دهها.

بلومبرگ ساخته شده است یک اظهار نظر عمومی در انتشار این جزوه. یک سخنگوی کمپین گفت: روز شنبه “تقریبا همه از این گزارش شده بیش از دو دهه گذشته. در هر سازمان بزرگ وجود دارد در حال رفتن به شکایات—اما مایک به سادگی تحمل کند هر نوع تبعیض یا آزار و اذیت و ایجاد فرهنگ است که همه چیز در مورد برابری و شمول است.”

در این پست می گوید: از آن مطلع بلومبرگ کمپین است که در آن می توان به انتشار جزوه کامل آنلاین که به آنها گفته شد توسط سخنگوی استو Loeser “مایک به سادگی نمی گویند چیزهایی کسی نوشت: در این هدیه تهوع است که در گردش برای 30 سال شده است و نقل در هر انتخابات قبلی مایک بوده است.” Loeser همچنین به آنها گفت: “مایک آشکارا اذعان می کند کلمات خود را باید همیشه صف با ارزش خود را و که در راه او باعث شده است که زندگی او و برخی از آنچه او گفته است بی احترامی و اشتباه است.”

این پست را گزارش همچنین جزئیات تازه کشف پرونده های حقوقی علیه بلومبرگ بودند که یا در حل و فصل و یا اخراج و رنگ اخلال عکس از misogynistic رفتار است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>