Khezri همکاران با Ava DuVernay برای Netflix بکشد مستند

Khezri در پیوستن به با امی و برنده فیلمساز Ava DuVernay در Netflix سریال در مورد دختر ریشه سابق NFL بازیکن فعالیت.

کالین در سیاه و سفید را بررسی خواهد کرد Kaepernick دبیرستان سال برای روشن کردن تجربه است که به شکل حمایت خود را Netflix بکشد روز دوشنبه گفت:.

“بیش از حد اغلب ما دیدن مسابقه و داستان به تصویر کشیده شده را از طریق یک لنز” Kaepernick در بیانیه ای گفت. “ما به دنبال چشم انداز جدید به متفاوت واقعیت است که مردم سیاه و سفید چهره است. ما کشف نژادی درگیری های من رو به عنوان یک به تصویب رسید و در یک جامعه در طول سال دبیرستان من.”

Kaepernick به دنیا آمد و به سفید و سیاه, پدر, به تصویب رسید, در ویسکانسین توسط یک زن و شوهر که به کالیفرنیا نقل مکان کرد زمانی که او یک کودک بود.

در سال 2016 San Francisco 49ers کارفرمایی شروع به زانو در آمریکا سرود ملی در اعتراض به خشونت پلیس و نژادی و نابرابری. که اقدام به خود جلب کرد هر دو حمایت و انتقاد با مخالفان او از جمله ایالات متحده آمریکا رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. Kaepernick آزاد شد عامل در سال 2017 اما رفت unsigned.

نوشتن برای شش قسمت سری کامل شد در جریان خدمات گفت. DuVernay نویسنده Michael Starrbury و Kaepernick در حال اجرایی تولید کنندگان در حالی که Kaepernick ظاهر خواهد شد به عنوان محدود سری راوی.

بیشتر مصاحبه جزئیات و تاریخ انتشار نمی شد و بلافاصله اعلام کرد.

Kaepernick نام آن را یک افتخار برای همکاری با DuVernay که اعتبارات شامل برنده جایزه زمانی که آنها با دیدن ماکه دراماتیزه پارک مرکزی پنج مورد و نامزد جایزه اسکار فیلم مستند 13th.

“با عمل خود را از اعتراض khezri مشتعل ملی گفتگو در مورد مسابقه و عدالت با پیامدهای گسترده, برای, فوتبال, فرهنگ, و برای او شخصا” DuVernay در بیانیه ای گفت. “کالین داستان های زیادی برای گفتن در مورد هویت ورزشی و پایدار روح اعتراض و انعطاف پذیری است.”
 

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *