‘به خانه’: جستجو در کلرادو پسر که از بین رفت دو هفته پیش

Category: دیلی بیست Comments: No comments

مقامات دیوانه وار به دنبال an 11-year-old کلرادو پسر که رفت از دست رفته بیش از دو هفته پیش.

Brodie Stauch را مادر Letecia Stauch گفته مقامات او در گذشته شاهد کودک حدود 3:15 p. m. on Jan. 27 در کلرادو اسپرینگز خانه قبل از او در سمت چپ برای یک خانه در سراسر خیابان با توجه به El Paso County Sheriff ، حدود دو ساعت بعد پسر به نام 911 که به گزارش Stauch نشده بود به خانه بازگشت.

نظارت تصویری به دست آمده توسط همسایه, اما نشان می دهد Stauch و نامادری خود خروج از خانه در یک وانت قرمز صبح او رفت و گم شده است. ساعت بعد Letecia Stauch به خانه بازگشت و بدون پسرش در ماشین ویدئو نشان می دهد.

یک کلانتر دفتر سخنگوی تایید به The Daily Beast, پسر بچه را حضور خود را در مدرسه ابتدایی در Jan. 27.

“Brodie. بابا. مرد کوچک. مامان و قهرمان. هر کجا که شما در هستی مامان و بابا اینجا هستید. ما در حال التماس و تمنا برای شما به خانه آمده” لاندان Hiott, Stauch مادر گفت: در طول عاطفی کنفرانس مطبوعاتی در Jan. 30 پس از پرواز به کلرادو از خانه اش در کارولینای جنوبی است.

“گاهی اوقات ما برای شادی پریدن از آنجا که ما به دست آوردن اطلاعات است که ما ممکن است فکر می کنم در این مورد و سپس لحظه به لحظه در کنار ما اطلاعات ما چیزی را ببینید و یا در حال دریافت اطلاعات است که فقط می شکند قلب ما به یک میلیون قطعه دوباره” اضافه شده آلبرت Stauch پدر پسر و یک عضو از کلرادو اسپرینگز-بر اساس کلرادو گارد ملی ارتش 100 دفاع موشکی تیپ.

ال پاسو شهرستان کلانتر, طبقه بندی Stauch به عنوان “از دست رفته کودک در معرض خطر” در ابتدا پس از بیان او فراری بود. مقامات هنوز گفت که تحقیقات جنایی در طبیعت است.

تا به امروز محققان کار کرده اند و بیش از 3000 ساعت دریافت حدود 358 راهنمایی و داوطلب خدمت سربازی به کمک صدها نفر از داوطلبان جستجو در تیم سگ و اسب سوار نمایندگان برای قرار دادن Stauch یک کلانتر سخنگو گفت: روزانه وحش

“این شامل مقیاس بزرگ جستجوهای علاوه بر کوچک جستجوهای خاص” یک کلانتر در انتشار اخبار گفت. “تحقیق و جستجو فرآیندهای ادامه به صورت موازی با یکدیگر است.”

محققان تاکید کرده اند که هیچ کس بازداشت شده است یا مظنون به فعالیت های جنایی در Stauch مورد اما آنها را مرور صفحه اصلی نظارت نوار نشان دادن پسر ترک خانه با نامادری خود.

خانه دوربین های امنیتی تصویری که به دست آمده توسط ABC نشان می دهد Letecia Stauch و 11 ساله خود به یک وانت قرمز در جلوی خانه, از خانه خانواده خود را در حدود 10:30 صبح روز پسر رفت و از دست رفته است. هنگامی که کامیون بازده چند ساعت بعد تنها نامادری دیده می شود خروج از وسیله نقلیه.

“من فقط جستجو نگه داشته و من دیدم که او آمد. و او نمی توانید از وسیله نقلیه. بنابراین او آمد با خودش حدود چهار ساعت بعد” Rodderick دریتن همسایه گفت: خروجی اخبار. دریتن گفت که او در بر داشت در این ویدئو پس از تصمیم گیری برای جستجو در خود سیستم های امنیتی و پدر آن پسر را شکست گریه وقتی که او نشان داده بود این فیلم.

“او دروغ گفته در مورد زمان,” او گفت: آلبرت Stauch به او گفت. “او نمی رفتن به خانه یک دوست.”

یک کلانتر دفتر سخنگوی تایید محققان اختلاف نیست دریتن را شرح آنچه در این فیلم نشان می دهد—اما تاکید کرد این تصویری است که تنها یک بخش از حال بررسی است.

در مصاحبه با KKTV-11, Letecia Stauch هرگونه تخلف کرد او را “هرگز صدمه دیده, کودک خود” و محکوم به مرگ تهدید او پس از دریافت این ویدئو پدید آمده است. در حالی که او گفت که او نمی تواند به اطلاعات بیشتر در مورد مورد او گفت: اخبار خروجی که بعد از 11 سال از ناپدید شدن دو رفت و برای یک پیاده روی در باغ خدایان است.

“شایعات بدست so bad,” او گفت:. “گفتم:” چرا شما گفت Brodie مرده است؟’ او مرده است. ما تو پیدا کردن Brodie.”

“من او را دوست دارم خیلی,” او گفت: از او خوانده. “من باید کمک کرد تا از او مراقبت کند. Brodie خیلی مهربان است او را دوست دارد به بازی بازی های ویدئویی است که یکی از چیزهای مورد علاقه خود را. او عاشق سونیک و ماریو و شما می دانم که او همیشه مفید و همیشه مفید با سگ در اطراف خانه.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>