‘راحت با اینکه ناراحت کننده’: توارث می گوید برگها تنظیم به تغییرات

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

Toronto Maple Leafs کاپیتان جان توارث می گوید بازیکنان در حال گرفتن “راحت با اینکه ناراحت” به عنوان فاز 4 از NHL بازگشت-به-بازی, طرح روش.

از بودن جدا شده در یک هتل به ناآشنا باز faceoff بار به بیرون آمدن از بازدید کنندگان قفسه اتاق در Scotiabank عرصه طبیعی جدید را به برخی از مورد استفاده قرار گرفتن به.

برای بسیاری از بازیکنان حداقل. Defenceman جاستین Holl گفت: برخی از جنبه های تورنتو آینده حذفی مقدماتی سری با Columbus Blue Jackets را یادآوری او را از روز خود را با آمریکا هاکی لیگ تورنتو Marlies.

Scotiabank عرصه خدمت خواهد کرد به عنوان یکی از دو hub عرصه همراه با ادمونتون را راجرز جایی که NHL شروع می شود تا دوباره Aug. 1. بنابراین در حالی که همه بازی ها از تورنتو بهترین-از-پنج سری کلمبوس را در خانه چمن افرا برگها خواهد شد بازدید کنندگان خود را در ساختمان برای بازی 3 و اگر لازم باشد بازی 4.

“که به عجیب و غریب, اما من گفتن بود بچه ها در تیم این نوع مانند لیگ آمریکا روز هنگامی که ما می خواهم که در این روز بوکس بازی در [Scotiabank عرصه],” Holl گفت. ما می تواند در لباس پوشیدن مهمان در اتاق قفل و یا گاهی اوقات رپتورز بنابراین آن را فقط برای رفتن به یک کمی throwback.”

سازمان دیده بان | راب پیزو پیش نمایش برگها-کت:

در قسمت 3 از 10 راب پیزو شکسته شدن برگها و در حال حاضر سالم کت آبی 1:18

Holl بازی سه فصل با Marlies و کمک کرد تا این تیم برنده کلدر جام جهانی در سال 2018 است. او اهل تجربه نیز به او می دهد یک دسته خوب در بهترین پنج حذفی سریال — “آن را انجام و یا می میرند کمی سریعتر از حد نرمال,” او گفت: — و در اوایل شروع به بار. بازی 2 از برگها در مقابل کت آبی سری است که برای برنامه ریزی یک شنبه بعد از ظهر.

“من آن را دوست دارم” Holl گفت. “یک ظهر بازی درست مانند یک بازی مدرسه ما استفاده می شود به بازی. از خواب بیدار و بازی و این عالی است.

“همین کار را با 4 ساعت بازی. کسانی که خواهد بود یک بیت از یک تنظیم, اما همه در همان نوع از سطح زمین بازی و همه ما در حال رفتن به مجبور به تنظیم آن است.”

با توجه به نیاز تیم به جداسازی در مراکز با توجه به در حال انجام COVID-19 گیر برخی از NHL دور مقدماتی و پلی آف در حال رفتن به احساس خارجی به همه بازیکنان است. این روشن نیست که به آنها دقیقا چگونه زندگی خواهد شد نگاه در داخل “حباب” در حال راه اندازی است.

“من واقعا هیچ ایده آنچه که ما در حال رفتن به در برای” Holl گفت.

سازمان دیده بان | ادمونتون, تورنتو آماده استقبال از NHL:

به عنوان تورنتو ادمونتون آماده شدن برای میزبانی بقیه NHL فصل سوالات مطرح شده در مورد بازیکن ایمنی و دقت از مزایای مالی برای حباب شهرستانها. 2:01

بازیکنان پیش بینی آنها را به پیدا کردن راه برای عبور زمان. برخی ذکر کرده اند brining خود را از کنسول های بازی با آنها. ستاره رو به جلو Auston ماتیوز ظاهرا آموخته برخی از کارت جدید کلاهبرداری. توارث معتقد است وجود خواهد داشت “برخی واقعا خوب گزینه های مواد غذایی.”

“ما بسیار خوش شانس بودن در اینجا در تورنتو تنوع و نوع فرهنگ و نوع مواد غذایی و افرادی که می خواهید به بخشی از این” او گفت:.

توارث گفت: هر آنچه که زندگی به نظر می رسد در داخل حباب بازیکنان به سادگی خوش شانس می شود قادر به بازی هاکی در میان COVID-19.

“همه شروع به احساس بهتری برای آنچه زندگی است مانند در طول یک بیماری همه گیر و من فکر می کنم فقط احساس خوش شانس می شود قادر به رقابت بپردازند. ما می تواند بازی در هر نقطه و فقط با داشتن یک شانس برای بازی در جام استنلی است آنچه در آن همه مورد است.”

“بنابراین من فکر می کنم برای گروه ما قرار گرفتن راحت با ناراحت بودن و برخورد با عدم قطعیت — ما در حال بازدید از تیم ما در خود ساختمان وجود دارد رفتن به طرفداران — فقط آن است که آنچه در آن است. بازی بازی های برگزار شده بین تخته. رفتن به خارج وجود دارد و پیدا کردن چیزی است که شما انجام داده ام تمام زندگی خود را و فقط تمرکز بر رقابت خود را انجام شغل و انجام آن را در سطح بالا.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>