تفسیر: حمله به استخراج منابع اعتصاب در قلب از چه ساخته شده است, کانادا

Category: گلوبال نیوز Comments: No comments

پایان نفت? تنها در کانادا, eh.

به عنوان تقاضای جهانی برای سوخت های فسیلی افزایش می یابد به طور مداوم در سال بیش از سال و کانادایی هستند گفت: در عین حال ما باید ترک ما در زمین است. این هفته با فعالان محیط زیست جشن مرگ تک مرزی معدن. زیست دیوید سوزوکی بی درنگ توییتی “خبر بسیار جذاب! تک اتحاد خارج کاربرد آن برای Frontier cenovus معدن. تشکر بزرگ برای هر یک از شما که صحبت کردن می گویند #RejectTeck.”

ادامه مطلب: تک کشیدن از cenovus پروژه دیگری نی بر پشت شتر’ به صورت آلبرتا, اقتصاد, اتاق فکر می گوید:

البته بسیاری از غربی ها را به یک متفاوت را در مورد این موضوع. که شامل اولین کشورهایی که امضا کرده بود به این پروژه و امیدوار بودند به سود حاصل از آن. ران Quintal, رئيس جمهور از فورت مک کی Metis گفت APTN که سیاسی درمان این پروژه بوده است “اسفناک” اضافه کرد که “این چشم های سیاه و سفید برای کانادا. این یک ضربه به کانادا سرمایه گذاری جهانی رقابت کنند.”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

حتی قوس مرکزی کانادا مایکل Ignatieff, سابق رهبر حزب لیبرال فدرال دیدم جا برای اضافه کردن دو سنت به گفتگو در یک رویداد در دانشگاه کمبریج در اوایل این ماه.

“اگر شما باور نمی کنم که یک فرایند شما باید برای رفتن از طریق اگر شما فقط فکر می کنم, اوه فراموش کرده ام در مورد آلبرتا و ساسکاچوان در مورد انرژی-تولید استان به دلیل تهدید مرگبار است ما فقط خواندن یک کل حوزه کشور ما از نظر شما دور از دموکراسی است.”

تک, معدن, ریخته, راه آهن راه بندان و مالیات بر کربن حاکم: ترودو چالش

تک, معدن, ریخته, راه آهن راه بندان و مالیات بر کربن حاکم: ترودو چالش

در واقع. شما بتراشیم و نزدیک به حکومت اوباش و یا انصراف از فرهنگ و یا هر آنچه که می گذرد برای اجماع سازی این روز است. از آن جایی که بلندترین صدای — رادیکال محیط زیست آنارشیست و ضد سرمایه داران با موفقیت ستون به بومی تظاهرات — تماس با لحن و نخست وزیر رقص به همان سرعتی که او می تواند. همانطور که برای اکثریت خاموش به شدت در تلاش برای گرفتن آخرین عملکرد برو قطار به خانه خود را انتخاب کنید تا از بچه های مهد کودک یا امید به یک کار در یکی از پروژه های در حال حاضر بر روی پشته قراضه آنها از شانس هستید.

تماشای این غم انگیز سیرک از حاشیه است به کانادا و سرمایه گذاری خارجی جامعه و غذای آماده روشن است: این مشکل بیش از حد به ارزش آن می شود. این البته دقیقا “برنده” معترضان به دنبال دارد. هدف آنها این است که نه آشتی اما رد: رد پروژه است که دولت کانادا.

ادامه مطلب: آقای کنی می گوید ترودو دولت غرق تک معدن با مهلت تغییر اما اتاوا می گوید: “درست نیست’

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

چه راهی بهتر برای انجام این کار از اعتصاب در قلب از چه ساخته شده است این کشور در وهله اول استخراج منابع طبیعی? این نه فقط اقتصادی حمله اما یک فلسفی است. آن repudiates چه کانادا به طور سنتی ایستاده برای: پیروزی بر سختی های بی رحم چشم انداز که در آن پیشگامان جعلی زندگی را برای خود و نسل های آینده که در آن آنها رفت و برای فرار از فقر و جنگ و قحطی و یا سفت و سخت کلاس سازه های. تا زمانی که به تازگی شده اند به یک “مهاجر” بود شجاع که امروز این اصطلاح بر دوش با شرم از کسانی که آن را برابر با تسلط و مداوم “استعمار” طراحی شده برای سرکوب مردم بومی است.

البته این نیست که چرا مهاجران به اینجا آمد و در همه. بر خلاف آنچه مخالفان شما معتقدند, استعمار نبود یک قرن طولانی توطئه برای سرکوب مردم بومی اما استخراج منابع و فرصت های تجاری است. اگر چشم انداز تا به حال نشده است پرتکاپو با خز, ماهی, تخته و الوار, مواد معدنی و, بعد, روغن استعمارگران هرگز گیر در اطراف. و اگر اقتصاد ما متنوع است, منابع هنوز دروغ در هسته خود: منابع که از قضا ایستاده در نهایت به نفع بومی جوامع است.

ادامه مطلب: Teck منابع را رها کرده است آن Frontier, معدن, طرح توجیهی. در اینجا عوامل مقصر بودن

و وجود تعداد قابل توجهی از جوامع بومی که مایل به سود حاصل از این منابع. بیست و یکم ملل امضا به ساحلی GasLink پروژه یک معامله است که باید پرداخت صدها میلیون دلار به جوامع که به آنها نیاز دارید. چهارده سازمان ملل خواست برای شرکت در تک مرزی معدن به دلایل مشابه. در فقط دو سال با توجه به Canadian Association of Petroleum تولید 399 بومی شرکت انجام کسب و کار با cenovus اپراتورها در آلبرتا. شش درصد از نیروی کار در صنعت نفت و گاز شناسایی به عنوان بومی. با توجه به مونترال اقتصادی موسسه خود را به طور متوسط دستمزد 150.000 دلار در سال است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

Teck منابع قطره $20.6 میلیارد آلبرتا cenovus پروژه

Teck منابع قطره $20.6 میلیارد آلبرتا cenovus پروژه

تقسیم سوخت و پرکن-تظاهرات امروز نیست بین “بومی” مردم و “مهاجران.” آن را بین دو گروه نشان داده شده هر دو در داخل و خارج از جامعه بومی. یکی رد توسعه صنعتی و اقتصاد و بهره برداری از منابع و انگیزه کسب سود و با استفاده از مبارزه با تغییر آب و هوا و مشروعیت زدایی از دولت کانادا به معنای واقعی کلمه “تعطیل کانادا است.” دیگر به دنبال ادامه ثروت-ساختمان ورزش از توسعه صنعتی و استخراج منابع است که در خدمت کانادا برای صدها سال در حالی که اطمینان از آن است که عادلانه تر به اشتراک گذاشته شده توسط تمام مردم در اینجا زندگی می کنند از جمله جوامع بومی که اجدادشان تا قبل کانادایی ملت است.

که کانادا پیروز خواهد شد? این بستگی دارد که رهبری سیاسی ما به ویژه نخست وزیر ما و چگونه آنها را مدیریت کرده است. اگر اتاوا نمی ماند تا برای بخش انرژی قهرمان فن آوری های جدید مانند کربن تصرف و دفاع از منافع هزاران نفر از کارگران و سپس پروژه های جدید خواهد شد مرگ بر تاک. اما اگر آن را می فرستد پیام است که کانادا منابع بخش نخواهد بود تماما قربانی در دو محراب از تغییر آب و هوا و ضد استعمار و سپس شاید فقط شاید به دموکراسی و رفاه ایستاده شانس مبارزه با.

سیاستمداران پرش بیش از همه تک کشیدن از آلبرتا معدن

سیاستمداران پرش بیش از همه تک کشیدن از آلبرتا معدن

Tasha Kheiriddin بنیانگذار و مدیر عامل شرکت Ellipsum ارتباطات و جهانی اخبار مشارکت کننده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>