تفسیر: دولت ارسال مدعی مخلوط پیام مخابرات پخش مقررات

کانادا ممکن است در آستانه عظیم تعمیرات اساسی ما مخابرات و رادیو و تلویزیون و مقررات پس از آن مفید خواهد بود اگر دولت ما می تواند بیان چرا تغییر لازم است و آنچه در آن امید به انجام رساندن.

متاسفانه آنچه که ما در حال گرفتن به جای پیام های مخلوط از دولت بر آن است که آیا آماده به آغوش برخی از نگران کننده و ستیز توصیه از یک پنل عمیق شیرجه رفتن به کانادا قانونی چشم انداز است. غایب است و هر منسجم چشم انداز از آنچه مدرن نظارتی چشم انداز به نظر می رسد و چگونه بهترین به از بند باز کردن پتانسیل از آنچه که کانادایی ها باید ارائه دهد.

این گزارش در سوال نتیجه 18 ماه از کار توسط رادیو و تلویزیون و ارتباطات از راه دور قانونی بررسی (BTLR) پنل. آن گزارش است و نه گسترده نگاهی به ارتباطات افقی در کانادا و شامل تقریبا 100 مجموع توصیه.

ادامه مطلب: میراث وزیر ستایش ‘فوق العاده’ پخش گزارش به عنوان کسب و کار خواستار او را به چشم پوشی از آن

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

بسیار وجود دارد برای مرتب کردن وقتی که می آید به ما چگونه تنظیم بسیاری از این مناطق و مسلما نیاز به به روز رسانی و نوسازی بسیاری از این قوانین است. در صدا و سیما وجود دارد blurred lines وقتی که می آید به چه کسانی و چه در واقع به منزله یک “گوینده” و ما باید با دقت در نظر بگیرید که آیا ما قوانین قدیمی هنوز هم حس را در این عصر جدید.

آرایه ای از مقررات تحمیل شده بر رسانههای سنتی (مانند کوروس, سرگرمی, شرکت مادر اخبار جهانی) ممکن است حس را در دوره ای که در آن این شرکت ها در حال رقابت انحصاری در میان خود, اما ما در حال حاضر یک وضعیت که در آن ما باید تنظیم “پخش” رقابت به طور مستقیم با غیر قابل تنظیم “رسانههای.” به نظر می رسد مانند یک وضعیت غیرقابل دفاع.

شاید جواب واضح خواهد بود به سادگی به سهولت کسانی که قوانین و مقررات موجود و اجازه سنتی پخش می شود چالاک تر و تطبیقی در این محیط جدید. این گزارش نشان می دهد بیشتر رویکرد پدرسالارانه که در آن ما قوانین و مقررات موجود به سادگی اصلاح شده و گسترش یافته است.

ادامه مطلب: Netflix و دیگر خدمات جریان باید مجبور به ایجاد CanCon پرداخت دیجیتال مالیاتی — پنل

اما گفتگو در مورد آنچه که مدرن سطح زمین بازی ممکن است شبیه شده است تحت الشعاع قرار توسط عجیب و غریب و غیر ضروری بحث در اطراف این که آیا دولت نیاز به مجوز سازمان های خبری.

این گزارش توصیه می کند که کانادا رادیو-تلویزیون و کمیسیون ارتباطات (CRTC) — یا کانادا, کمیسیون ارتباطات به عنوان آن را به جای شناخته شده — که نظارت بر تقریبا تمام محتوای رسانه ای چه می آید از یک “سرپرست” یک “جمع” یا “پلت فرم برای به اشتراک گذاری.” هر شرکت رسانه ای می افتد که در زیر یکی از این تعاریف — آیا در کانادا و یا در غیر این صورت می توانست به ثبت نام و یا مجوز توسط CRTC می شود و موضوع را به انواع و اقسام قوانین جدید در مورد چگونه آن را نشانی از کسب و کار از جمله چگونه آن را, ویژگی ها و نمایش محتوا.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

پخش نقد و بررسی پنل توصیه CBC از فروش تبلیغات

پخش نقد و بررسی پنل توصیه CBC از فروش تبلیغات

“مجموعه” به عنوان مثال باید به اولویت و اهمیت به محتوای مورد اعتماد کانادا منابع. تنظیم کننده و البته خواهد بود مسئول برای تعیین آن سازمان تلقی می شود “اعتماد کرد.” شرکت هایی که موفق به تطابق می تواند ضربه با جریمه.

در حالی که وجود دارد هیچ کمبود مزخرف در اینترنت یک دولت مهر تایید برای سایت های خبری است و نه راه به آن آدرس. داشتن دولت تصمیم می گیرید که “اعتماد” به راحتی می تواند نتیجه معکوس در کسانی که پس از آنها به این عنوان اعطا شده است.

محافظه کار و منتقد می گوید, پخش, نقد و بررسی گزارش را نشانی از نابرابری ها در رسانه های بازار

محافظه کار و منتقد می گوید, پخش, نقد و بررسی گزارش را نشانی از نابرابری ها در رسانه های بازار

بسیاری از این می آید خطرناکی به نقض آزادی بیان و آزادی مطبوعات و نشان دهنده عظیم نظارتی نفس بیش از حد. این دلیلی منحرف از بیشتر مسائل ما باید پرداختن.

آن شده اند که به اندازه کافی آسان برای دولت به رد برخی از این sillier ایده ها در حالی که هنوز در آغوش گسترده تر ایده معقول نوسازی پخش مقررات.

به جای میراث, وزیر استیون guilbeault را از دست در رفت و تلویزیونی آخر هفته و به صراحت تایید این ایده از دولت مجوز از رسانه ها. سپس روز بعد در یک عجله سازمان کنفرانس خبری گفت: “دولت ما به هیچ وجه قصد تحمیل الزامات صدور مجوز در اخبار سازمان, و نه ما سعی می کنید برای تنظیم محتوای اخبار.”

ادامه مطلب: میراث وزیر روشن دولت نمی تواند صدور مجوز رسانه های خبری زیر واکنش

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

بسیار شبیه به دولت بد درک, روزنامه, نجات, این برانگیخته سیاسی طوفان و بسیاری از کانادایی ها در حال حاضر قابل درک بی اعتقاد دولت قصد. آن را لازم نیست به این باشد که راه.

دولت باید هدایت و روشنی از این مین های زمینی و حفظ تمرکز بر چگونه برای به روز رسانی این بودجه مدل برای کانادا محتوا و چگونه به اطمینان حاصل شود که شرکت کانادایی به شدت می چرخاند به ادامه ارائه محتوای در کانادا در حال رشد رقابت های جهانی است. برخی از این توصیه ها صحبت می کنند به آن هدف. دیگران هر چند سزاوار به مرده در هنگام ورود.

به نظر می رسد دولت به دیر و ناشیانه به این نتیجه رسیده. امیدوارم مقامات نکرده مسموم خوبی برای مکالمات مهم که باید به دنبال این گزارش است.

راب Breakenridge میزبان ‘بعد از ظهر با راب Breakenridge’ جهانی, اخبار رادیو 770 کلگری و یک مفسر برای اخبار جهانی است.

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

ترجمه مقاله ISI

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر