تفسیر: چگونه coronavirus اتحادش را تغییر در زندگی روزانه در آسیا

Category: گلوبال نیوز Comments: No comments

توکیو — تصور کنید که چگونه نا امید کننده آن خواهد بود برای کانادا طرفداران هاکی اگر کل NHL پلی آف شد در خالی کردن عرصه و یا لغو به طور کامل.

یا تصویر عوارض است که بوجود می آیند در کانادا پدر و مادر و پدربزرگ و مادربزرگ — اگر همه بچه ها در کانادا گفته شد به دور ماندن از مدرسه برای یک ماه یا بیشتر.

اگر چه هر عمده شرکت کانادایی و با هر سطح از دولت مجبور کارکنان خود را به کار از راه دور و یا تنها با هم در دو کاملا جدا از گروه به طوری که اگر یک گروه بیمار شد دیگران می تواند حمل ،

کسانی که در میان اقدامات شدید که ژاپن در حال اجرای و یا ترغیب شهروندان و مدارس و شرکت ها برای انجام به عنوان تعدادی از افراد آلوده با COVID-19 coronavirus اینجا را هل بالای 200.

در ضمن تعداد بیش از 3000 نیرو در همسایه کره جنوبی که در آن همه 28,500 سربازان آمریکایی در مستند در پایگاه های خود و حدود 80,000 مردم آلوده در نه چندان دور چین است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

ادامه مطلب: که باعث افزایش خطر جهانی از coronavirus گسترش به “بسیار بالا”

یک مقام رسمی از توکیو 2020 المپیک کمیته برگزاری فرستاده من مودب توجه داشته باشید از عذرخواهی در روز پنج شنبه. او تا به حال شده است قادر به سرعت پاسخ به سوالات من در مورد بازی های تابستانی که قرار است برای شروع در اواخر ماه جولای.

او و همکارانش شده بود به طور جدی sidetracked چون “coronavirus موضوع بیشتر انتقادی در ژاپن است. در حال حاضر ما در مواجهه با یک وضعیت دشوار [درباره اینکه آیا] برای صرفنظر کردن از به تعویق انداختن و یا کوچک رویدادهای ورزشی برای یک تا دو هفته.”

وقتی که من از او خواسته بود تا چند روز قبل از آن چه اتفاقی خواهد افتاد اگر توکیو المپیک تا به حال به لغو به دلیل COVID-19 او پاسخ داد: “یک فاجعه است.”

راه رفتن به دور از ایالات متحده 26 میلیارد المپیک سرمایه گذاری است یکی از بسیاری از سخت گیری های جدی بین المللی مفاهیم است که باید ساخته شود. آخرین تاریخ برای ترک بازی در توکیو و یا پیدا کردن یک راه برای به تعویق انداختن آنها تا سال آینده است که تنها 13 هفته دور.

عضو کمیته بین المللی المپیک می گوید: ‘راه طولانی’ از لغو توکیو 2020

عضو کمیته بین المللی المپیک می گوید: ‘راه طولانی’ از لغو توکیو 2020

وهم آور دوم و سوم اثر coronavirus در حال حاضر می تواند دیده می شود در توکیو.

جهان شلوغ ترین ایستگاه قطار, Shinjuku, که به طور معمول در دسته بیش از 1.2 میلیون مسافران یک روز تا به حال به مراتب کمتر مسافران در هفته گذشته. بنابراین چند که من دست تقریبا غیر ممکن است: من قادر به پیدا کردن یک صندلی در یک قطار در 4:30 بعد از ظهر چند روز پیش.

به غذا خوردن در Sushiro یک با کیفیت بالا و کم هزینه رستوران سوشی های زنجیره ای معمولا نیاز به انتظار بین 20 دقیقه و یک ساعت. اما دو شب پیش در یک Sushiro در نزدیکی جایی که من اقامت رستوران بود و تنها نیمه پر.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

زمانی که من وارد اینجا دو هفته پیش شاید تنها یک نفر در پنج پوشیدن ماسک زمانی که آنها پا خارج از منزل. این آخر هفته این رقم احتمالا نه در 10.

من شروع به پوشیدن یک ماسک صورت چند روز پیش. نه انجام داده اند به طوری که احساس اجتماعی بی دست و پا و خواهد بود عنوان uncaring.

ادامه مطلب: کانادا COVID-19 برنامه می تواند شامل بسته شدن مدارس و لغو, رویدادهای اما ما ‘هنوز’

البته اینکه معمولا شلوغ مترو نقطه متقاطع در Bloor و Yonge در تورنتو می شود به عنوان خالی به عنوان تقریبا در هر جمله ایستگاه در چین و یا اینکه آیا پوشیدن facemasks می شود به امری عادی در کانادا به عنوان آن است که در اینجا در ژاپن بستگی دارد که آیا coronavirus شروع به عربده بسیاری از کانادایی ها.

اگر این تغییرات نمی آیند به تصویب آنها خواهد بود یک تغییر زندگی تجربه برای کشور است.

تنها تجربه من از یک بیماری بدخیم بود شیوع وبا از سال 1994 در میان پناهندگان در رواندا در شرق زئیر که پس از چند ماه هولناک قتل عام که در رواندا.

ده ها هزار نفر از وبا بیش از چند هفته است. برخی از قربانیان به معنای واقعی کلمه gasped آخرین نفس به آنها التماس کرد برای کمک در حالی که در درون متر از جایی که آنها در حال مرگ دیگران بودند که با عجله به خاک سپرده شد برای جلوگیری از گسترش این بیماری است.

فراتر از صدمات روانی است که بسیاری از بازماندگان از جمله تهدیدات با زندگی و مشکلات به کسب و کار ناشی از خالی قطار و رستوران ها وجود دارد دیگر unpretty عوارض COVID-19 شیوع. احتکار از ماسک و دستکش و سود بردن از فروش خود را تبدیل به یک موضوع است. کمبود فولاد ماسک نگران کننده است برای مراقبت های بهداشتی در کانادا کارگران است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

نکاتی برای سفر در میان مداوم coronavirus نگرانی

نکاتی برای سفر در میان مداوم coronavirus نگرانی

بدترین اقتصاد کلان اثرات coronavirus فقط ممکن است تبدیل به آشکار است در این ماه آمده است. اما نکات از آنچه در پیش روست همه جا هستند.

تریلیون دلار شده اند محروم و دور از بازارهای بورس جهانی است. و وجود دارد کاملا-کاهش مسافر و بارهای کمتری پرواز ارائه شده توسط آسیایی هوایی و شرکت های هواپیمایی مانند هوایی است که لغو تمام پروازها به مقصد چین به جز خدمات روزانه از ونکوور به هنگ کنگ.

علیرغم پکن عظیم ذخایر مالی و مطلق قدرت حزب کمونیست این یک سوال بزرگ این است که آیا چین که مدل دهید خود را به عنوان شکست ناپذیر همه دانستن امپراتور از تمام بندگی, اما آهسته بود به ارائه اطلاعات در مورد COVID-19 به شهروندان خود و جهان می تواند مقاومت در برابر زلزله است که او را تهدید جاه طلبی خود را به کشور مورد احترام و ترس اقتصادی جهانی نیروی عظیم منهدم کننده.

آن است که خیلی زود به تعداد Xi اما فقط در چند هفته coronavirus است تحمیل فوق العاده ای تلفات در شهرت او در خانه و خارج از کشور. به عنوان عفونت گسترش رهبران بسیاری از کشورهای دیگر ناچار بود با آمار مشابه تکان.

متی فیشر بین المللی امور نویس و خبرنگار خارجی که مشغول به کار در خارج از کشور برای 35 سال است. شما می توانید او را دنبال کنید در توییتر @mfisheroverseas

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>