تفسیر: بازنشستگی ژنرال جاناتان ونس است از دست دادن بزرگ برای کانادا در بین المللی مرحله

Category: گلوبال نیوز Comments: No comments

پس از شکست به پیروزی در حمایت از نخست وزیر جاستین ترودو برای نامزدی خود را به عنوان ناتو ارشدترین افسر نظامی ژنرال جاناتان ونس بازنشستگی خود را اعلام کرده و از نیروهای مسلح کانادا.

ونس بازنشستگی به دنبال یک تصمیم ترودو به رد ونس نامزدی برای تبدیل شدن به مشاور نظامی ناتو, دبیر کل, اخبار جهان, گزارش روز شنبه.

این خیره کننده ملامت به یک سرباز که صرف 39 سال از عمر خود را در خدمت به کشور خود از جمله تکالیف در آلمان بالکان و افغانستان است. آن تأکید چگونه کانادا به طور فزاینده ای انتخاب شده به پانچ و زیر وزن خود را در سطح بین المللی در زمینه مسائل امنیتی در حالی که ترویج مترقی دستور کار خارج از کشور بود که به شدت رد کرد که کانادا سعی در ماه ژوئن برای یک کرسی در شورای امنیت سازمان ملل متحد.

ادامه مطلب: ژنرال جاناتان ونس پله از نقش کانادا و بالا سرباز

ونس مسلما کانادا شناخته شده ترین جنگجو در بیش از نیم قرن. تنها کانادا به خدمت دو سفر جنگی در قندهار و اکنون در ششمین سال حضورش به عنوان فرمانده همه نیروهای کانادایی او بسیار مورد احترام در میان کانادا نزدیک ترین متحدان و تا به حال در نظر گرفته شده است قوی مورد علاقه به صورت کلید در بروکسل.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

نامزد برای ناتو کار باید تحریم توسط دولت های ملی است. تنها فرماندهان دفاع محسوب می شود.

رای گیری که موفق Air Chief Marshal استوارت هلو از بریتانیا برگزار می شود در اواسط ماه سپتامبر در رم. نامزد برای موقعیت بسته شده در جولای 16. لهستان و هلند باید نامزد خود را بالا ژنرال.

کانادا بالا سرباز ژنرال جاناتان ونس استعفا داد

کانادا بالا سرباز ژنرال جاناتان ونس استعفا داد

پس از اتاوا ظاهرا تصمیم به حمایت از نامزدی خود را برای بروکسل ونس گفت ترودو که او قرار بود به بازنشسته از نیروهای مسلح.

به دلیل مذاکراتش با نخست وزیر شد همیشه محرمانه به طور کلی در مصاحبه ای گفت که او نمی تواند در مورد آنچه که آنها در مورد صحبت کردیم.

“من عصبانی نیست و در همه,” ونس گفت: لحظاتی پس از وزارت دفاع ملی اعلام بازنشستگی قریب الوقوع در رسانه های اجتماعی.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“این است که به طور کامل و به طور کامل حق دولت است. آنها دلایل خود را.”

تفسیر: جاستین ترودو است که ما در مشکل

ترودو آشکار امتناع از حمایت ونس در تقابل کامل با نخست وزیر قوی با فشار بسیار کمتر نفوذ موقت کرسی در شورای امنیت سازمان ملل متحد.

که ونس نمی خواهد ادامه خود را حرفه ای است یک ضرر بزرگ برای کانادا در صحنه بین المللی است.

که او نمی تواند در ترکیب برای بروکسل نیز ناتو را از دست دادن. این اتحاد می تواند با استفاده از یک بسیار مورد توجه فرمانده ونس مهارت و تجربه گسترده به دلیل آن چهره های دشوار و نامشخص آینده. در میان بسیاری از چالش های شدید بودجه فشارهای ناشی از اقتصادی خرید اینترنتی از COVID-19.

روی دیپلماتیک و عملیاتی طرف ناتو است که در حال آزمایش توسط روسیه در حال انجام اقدامات تحریک آمیز در اوکراین و تهدید به مرکزی اروپا و افزایش حملات سایبری در غرب امنیت شبکه و ظهور چین که دارای طرح های در قطب شمال شده است و در تلاش برای خرید نفوذ بر برخی از کشورهای عضو ناتو در اروپا است.

“دانستن است که من می تواند ترک یک راه یا دیگری من کاملا مراقب باشید به کار گرفتن تمام چیزهای بزرگ در جریان است,” او گفت:. “هنوز هم وجود دارد چند چیز من می خواهم به انجام (به عنوان سی دی) اما آنها در حال حاضر بسیار قدیمی.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“من وارد این کار با یک دستور کار و کمد نوع لخت در حال حاضر.”

تفسیر: کانادا باید دنبال استرالیا به عنوان مثال در دفاع و سیاست خارجی

ونس آمد زیر آتش چندین بار از طالبان که در مبارزه با گشت زنی در افغانستان است. کلی بود و عمیقا تحت تاثیر قرار در یک سطح شخصی که یکی از محافظان سرجوخه اد گالو) نیک Bulger کشته شد تنها 15 متر دورتر از او هنگامی که خود را از خودرو زرهی رخ داد یک دستگاه منفجره دست ساز.

“وجود دارد هیچ چیز مانند بوته درگیری به شما نزدیک تر به نیروهای نظامی و به حرفه خود را” ونس گفت. “که در سمت چپ یک علامت پاک نشدنی در من. من همیشه حمل افغانستان تجربه با من. از آن ساخته شده من بهتر است به عنوان یک رهبر و فرمانده. آن را به من کمک کرد به عنوان رئیس دفاع کارکنان.

خواسته بود که بیشترین اثر را در او غیر منتظره ای طولانی حرفه ای ونس که ارشد ارتش پیاده نظام افسر و سرباز در هنگ سلطنتی کانادا گفت که به او نوشت: نامه خود به نیروهای نظامی در روز پنج شنبه است که در آن او به آنها گفت که او کنار رفتن فرمان او گفت: اول فکر کردم از “هر sergeant-major من تا به حال از اول تام Daigle در وینیپگ در سال 1986 و به خصوص Sergeant-Major استن scotland, united kingdom” که در خدمت با او در افغانستان است.

او گفت: او همچنین به خاطر خاص و پیوند او با هر یک از نظامی خود رانندگان است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

هیچ اعلام جدول زمانی برای نخست وزیر به نام جانشین او اما ونس فکر این احتمال وجود دارد که این اتفاق می افتد قبل از پایان سال است.

سازمان دیده بان زیر: (26 ژوئن 2020): ژنرال ونس مورد بحث 55 کانادا در افغانستان که قرارداد COVID-19 مستقر در حالی که برای دراز مدت مراقبت از خانه

Coronavirus: ژنرال ونس مورد بحث 55 کانادا در افغانستان که قرارداد COVID-19 مستقر در حالی که برای دراز مدت مراقبت از خانه

Coronavirus: ژنرال ونس مورد بحث 55 کانادا در افغانستان که قرارداد COVID-19 مستقر در حالی که برای دراز مدت مراقبت از خانه

پرسید: درباره چه ویژگی جانشین او خواهد نیاز به کلی گفت: “مهم ترین چیز (دولت) است که به راحتی با فرد و اعتماد به نفس در آنها است. که بسیار مهم است. با توجه به نیمکت که آنها به احتمال زیاد خواهید انتخاب کنید و از همه آنها ثابت شده است که رهبران نشان داد شایستگی.”

خواهد بود وجود دارد هیچ farewell tour اما به طور کلی گفت که او ممکن است انجام “یک میدان جنگ گردش خون” به جایی که نیروهای کانادایی خدمت هستند اگر این لازم بود برای این کار. با این حال او گفت که او آگاه از نیاز به احتیاط به دلیل COVID-19.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

چه ونس گفت: او بیشتر به دنبال به جلو به در بازنشستگی اش بود به صرف زمان با خانواده و دوستان کروز به Rideau در نزدیکی رودخانه اتاوا در قایق خود را.

متی فیشر بین المللی امور نویس و خبرنگار خارجی که مشغول به کار در خارج از کشور برای 35 سال است. شما می توانید او را دنبال کنید در توییتر @mfisheroverseas

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>