جامعه راهپیمایی به مناسبت ماه پس از تیراندازی مرگبار از اعجاز Choudry توسط پوست پلیس

Category: گلوبال نیوز Comments: No comments

یک ماه پس از 62 سال, پیر مرد ساکن اعجاز Choudry بود به ضرب گلوله توسط پوست منطقه ای, افسران پلیس, خانواده و ده ها تن از اعضای جامعه از جمله خانواده ها از دیگران تحت تاثیر اقدامات دیگر افسران پلیس — برگزار شد مارس به تکرار تماس های خود را برای پاسخگویی و تغییر دهید.

“این یک مبارزه برای عموم مردم اما این یک مبارزه بزرگ برای خانواده” حسن چودری Choudry برادرزاده گفت: اخبار جهانی دوشنبه شب.

“این شگفت انگیز است برای دیدن آنچه که عموی من مرگ را به ارمغان آورده است در جامعه خود را. ما یک دسته از افراد جوان برای دفاع از بی عدالتی در همه جا.”

ادامه مطلب: صدها شرکت در مراسم تشییع جنازه برای 62 ساله Mississauga, مردی که پس از تیراندازی پلیس

آن را در 20 ژوئن هنگامی که افسران نامیده می شدند به Choudry خانه در نزدیکی Goreway و ستاره صبح درایو در Mississauga پس از خانواده اش گفت: او مبتلا به اسکیزوفرنی قسمت بود و تهدید به صدمه زدن به خود.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

یک سخنگوی پلیس گفت: Choudry گزارش نمی شد مصرف دارو را.

پلیس همچنین گفت: ماموران اعتقاد بر این مرد تا به حال دسترسی به سلاح و وارد خانه پس از متوقف برقراری ارتباط منجر به یک “تعامل” که در آن پلیس اخراج بی حس کردن تفنگ و گلوله های پلاستیکی یک تفنگ.

اعضای خانواده گفت: آنها خواسته پلیس به آنها اجازه می دهد سعی کنید آرامش خود را عمو و اما گفته شد توسط ماموران به بیمار. خانواده همچنین گفت که افسران فریاد در Choudry در زبان انگلیسی است که او را درک نمی کنند.

انتاریو پلیس ناظر ویژه تحقیقات واحد (SIU), استناد اختیارات آن است و به دنبال انجام این پاسخ افسران. پلیس نمی تواند اظهار نظر در مورد جزئیات حادثه پس از SIU فراخوانی اختیارات آن است. اما اعضای خانواده باید خواست عمومی مستقل تحقیق به منظور بررسی Choudry مرگ است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

رایان, رایت, پسر عموی D’Andre کمپبل حضور داشتند دوشنبه شب مارس برای نشان دادن حمایت خود را. کمپبل یک 26 ساله برامپتون مرد بود به ضرب گلوله توسط پوست پلیس منطقه ای پس از خانواده اش گفت که او دچار بهداشت روان در بحران و به نام 911.

“آن را به متوقف شود. آن را تغییر دهید. که آن را بسیار ساده است. این پیچیده نیست,” او گفت:.

ادامه مطلب: D’Andre کمپبل به ضرب گلوله توسط پلیس در برامپتون خانه پس از تماس برای کمک به خانواده می گوید:

“تنها همه گیر من دیده ام این است که خشونت نیروی انتظامی. که در آن است. من نمی بینم هیچ چیز دیگری. این بیماری همه گیر ما را رفع کند.”

SIU است که هنوز بررسی کمپبل مرگ است.

در ضمن Chantelle کروپکا بود به ضرب گلوله توسط یک سابق پوست منطقه ای افسر پلیس در روز مادر در Mississauga بعد از پلیس نامیده می شدند برای یک “داخلی” مهم است. این سیو کرده بود “تعامل” و افسر سابق شات کروپکا در نتیجه او گرفته شده به بیمارستان.

ادامه مطلب: سابق پوست افسر متهم توسط انتاریو پلیس ناظر پس از 34 سال شات

“این لطمه می زند و این منصفانه نیست که آنها صدمه دیده است ما این را نه فقط بنابراین من قصد دارم به همه این درد و این خشم و من قصد دارم به آن را تبدیل به یک مبارزه برای عدالت” او گفت: اخبار جهانی است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“در حال حاضر ما نمی دیدن و نژاد و مذهب هر چیزی که شما می دانید. ما نمی دیدن هر یک از آن. ما فقط با دیدن هر یک از دیگر صدمه دیده و آن را متحد ما و این ما را قوی تر است.”

با توجه به پوست پلیس منطقه ای والری Briffa — مشروط پاسبان — استعفا از این خدمات در ماه ژوئن. SIU اعلام کرد Briffa بود به اتهام سهل انگاری جنایی باعث آسیب بدنی و حمله با سلاح و بی دقتی در استفاده از اسلحه گرم. اتهامات نشده است در دادگاه به اثبات برسد.

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>