تکمیل دفتر خانه خود را با انجام آن تمام پرینتر

اگر شما کار از خانه شما نیاز به یک پرینتر خوب. و نه فقط برای تجمع در اطراف با همکاران خود. یک چاپگر است که یک چیز عالی برای نگه داشتن خود را جدید میز و یا خود را تغییر ، این که آیا شما در حال چاپ کردن بچه خود را برخی از فعالیت های به نگه داشتن آنها را اشغال کردند (pro-tip) و یا نیاز به سخت کپی از این اسناد مهم ASAP این پرینتر را دریافت کار انجام می شود و سپس برخی از.

برای ایجاد تغییر نیاز دارد

HP Officejet چاپگر بی سیم

این بهترین گزینه اگر شما در ایجاد تغییر در اتاق حالت. آن را جمع و جور نسبتا ارزان و دارای یک حالت آرام به خاطر چاپ سر و صدا به حداقل برساند. می آید مجهز به اسکنر و کپی که در مفید آمده است.

به صورت سازگار با محیط زیست دوستی

اپسون EcoTank چاپگر بی سیم

این با استفاده از چاپگر جوهر بطری به جای کارتریج که به معنی جوهر ارزان تر است و شما باید به جای آن کمتر است. آن را همه در یک معنی شما می توانید اسکن و یا کپی به میل قلبی خود را و آن را همراه با جایزه از ویژگی های صدای فعال چاپ.

برای راه اندازی ساده

Canon چاپگر بی سیم

یک چاپگر هرگز نگاه sleeker از این. آن را فوق العاده ساده برای راه اندازی و فقط به عنوان آسان برای استفاده است. این اجازه می دهد تا برای چاپ بی مرز بنابراین شما می توانید چاپ عکس در خانه مانند یک حرفه ای.

برای سرعت

برادر بی سیم پرینتر لیزری

اگر شما نا امید داشتن به پرداخت مقدار زیادی از پول برای جایگزینی کارتریج جوهر این چاپگر برادر است برای شما. آن را به یک عملکرد بالا تونر کارتریج بنابراین شما باید به جای آن کمتر است. و در حالی که آن را موجب صرفه جویی در شما پول آن را نیز به شما صرفه جویی در زمان چاپ در سرعت های تا 27 صفحه در دقیقه است.

Scouted بی وقفه تلاش می کند تا محصولات جدید و اسهال اینترنت به توصیه بهترین چیز برای ارتقاء زندگی خود را – بنابراین شما لازم نیست که. هر آنچه که شما دنبال آن هستید ما رو شما پوشش داده شده است.

Scouted انتخاب محصولات به طور مستقل و قیمت ها منعکس کننده آنچه در دسترس بود در زمان انتشار. ثبت نام برای خبرنامه ما برای حتی بیشتر توصیه. فراموش نکنید که برای بررسی از ما کوپن سایت برای پیدا کردن معاملات از macy’s, خارج شده, Nordstrom Rack, و بیشتر. اگر شما خرید چیزی از پست های ما, ما ممکن است کسب یک کمیسیون کوچک.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر