Condé Nast پشت Radhika جونز به عنوان شایعات از خروج چرخش

Category: دیلی بیست Comments: No comments

قدرت بازیکنان در Condé Nast که متعلق به بخش خصوصی براق و دیجیتال ناشر مجله کنترل رسانه-محور Newhouse خانواده نقل مکان کرد و به سرعت پنج شنبه شب به شلیک کردن داخلی حدس و گمان است که غرور نمایشگاه سردبیر Radhika جونز رهبری برای خروج.

“مطلقا وجود ندارد حقیقت را به این شایعات گفت:” یک سخنگوی Condé Nast که مانند دیگر رسانه های چاپی رسانه—دچار کاهش ad صفحات و دیگر چالش های مالی با ظهور اینترنت در دهه گذشته به خصوص تبلیغات تسلط Facebook و Google.

داخلی پچ پچ های بالقوه فردی گری جونز در میان چنین مبارزات نقل مکان کرد و در اطراف Condé Nast دفاتر در یک سرعت دیوانه وار این هفته منابع گفت: روزانه وحش. شرکت سریع به تأیید و حمایت خود را از غرور نمایشگاه ارشد ،

“ما هیجان زده با چه Radhika انجام شده با غرور نمایشگاه—که باعث شده هر دو افزایش اشتراک و رو به رشد دیجیتال مخاطبان” این سخنگو ادامه داد: در یک منحصر به فرد بیانیه به The Daily Beast, ظاهرا منعکس کننده دیدگاه ها از مدیر هنری Anna Wintour و Condé Nast جهانی مدیر عامل راجر لینچ “زده می شوند و برای او چه چیزی در فروشگاه برای آینده تجاری است.”

46-سال جونز—بافکر دانشگاهی (دانشگاه هاروارد کارشناسی با یک دکترای ادبیات تطبیقی از دانشگاه کلمبیا)—در زمان بیش از طبقه ماهانه در ماه دسامبر 2017 با حمایت از Wintour و نیویورکر‘s دیرین سردبیر دیوید Remnick اما در غیر این صورت نامطلوب شرایط.

به سختی شناخته شده در خارج از دایره حرفه ای همکاران او به طور ناگهانی در بر داشت خود را braving یک فرهنگ سازمانی است که رشد در معنی روحیه زبان wagging—مانند گسترده اگر اشتباه شایعات بود که جونز ترک او قرار گرفتن در VF مدت کوتاهی پس از مجله جوایز اسکار در لس آنجلس این یکشنبه گذشته.

بلافاصله پس از سفر او به مجله ادارات در ماه نوامبر سال 2017 یک ماه قبل از او به طور رسمی اشغال شده جدید قرار گرفتن در برج آزادی کارکنان infamously sniped به WWD در مورد جونز’ “توهین آمیز… انتخاب بافی… نه در خنثی سیاه و سفید و یا خاکستری به عنوان شایع است در سالن وگ—اما به جای یک جفت با پوشش مصور کارتونی روباه.”

این مقاله باعث کلی چشم-نورد مورد Condé Nast ادعا میل شدید برای استکبار نخبه و قضاوت ابتذال است. همچنین “لمس عصب آنلاین به عنوان آخرین مثال ثابت موشکافی زنان موفق صورت چگونه آنها نگاه کنید” نوشت: Vox نویس جن کربی.

با یک روزنامه نگاری است که شامل شجره نامه Paris Review, the film society, the Moscow Times, Time , مجله و نیویورک تایمز‘ کتاب پوشش—اما هیچ تجربه در حال اجرا خود را به عنوان جونز وارد میان دردناک اخراج شرکت گسترده و زیان شدید تسمه سفت است که به ندرت اگر هرگز گرفتار مشهور-ویرایشگر سلف Graydon کارتر بود که حاکم بود بر غرور نمایشگاه برای یک ربع قرن.

رد ده کارتر-عصر وفاداران به استخدام خود ویراستاران و نویسندگان—اما با یک austerely دقیق بودجه—جونز به سرعت متعهد به مجله فوکوس جوان, کمتر, glitzy و بیشتر از نظر فرهنگی و قومی متنوع است.

او اعلام کرد جدید sensibility با اولین داستان بزرگ—آن موضوع ظاهر می شود بر روی جلد پوشیدن ساده تی شرت سفید و dreadlocks—مشخصات 33 ساله لزبین, فیلمنامه نویس/تهیه کننده/بازیگر لنا Waithe.

از آنجا که مارس 2018 موضوع جونز تولید یک مجله که سنت در داخل و خارج از Condé Nast انتقاد کرده اند که گاهی اوقات بیشتر از بیدار فوق العاده و سختی و احترام از یک نام تجاری است که—در طول کارتر سال—هدفمند به دادگاه تجدید نظر به خوانندگان در وسط کشور و همچنین ظاهرا شیک و پیچیده سواحل.

در مواجهه با کاهش چاپ و گردش خون مانند بسیاری دیگر از مجلات جونز نیز دست و پنجه نرم قابل توجهی نزول در مد تبلیغاتی—هنگامی که یک منبع قابل اعتماد از درآمد برای غرور نمایشگاه و دیگر glossies در Condé Nast صف.

در حالی که چندین ناظران نسبت کاهش برای مد تبلیغ فعال تنفر از جونز’ کمتر-glamorous محصول Condé Nast خودی گفت: Vanity Fair شده است قربانی یک شرکت گسترده تجدید ساختار است که در آن آگهی خرید و فروش تیم نیست کار خاصی عناوین, اما به جای دنبال Facebook و گوگل مدل فروش تبلیغات بر اساس دسته بندی چنین مد, شیوه زندگی, خودرو, و دیگران.

این یک مدل است که تمایل به تخفیف قدرت Condé Nast یک بار کشنده مجله برندها—یکی از بسیاری از مسائل است که جونز باید آدرس در Vanity Fair اگر او امیدوار باقی بمانند و موفق شوند.

—ماکسول تنی کمک گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>