Conexus Credit Union ساختمان در Wascana مرکز باز می شود به کارکنان

Category: گلوبال نیوز Comments: No comments

مقر جدید برای Conexus اتحادیه های اعتباری در رجاینا Wascana مرکز رسما افتتاح شد و برخی از کارکنان آن جمعه.

این 80,000 فوت مربع فضا واقع شده است در کنار دانشگاه رجینا کالج خیابان پردیس با دهلیز با لینک the 100-year-old Darke سالن.

“چشم انداز برای دوباره تصور خیابان دانشگاه در حال حاضر رئال گفت:” اریک Dillon, مدیر عامل شرکت Conexus اتحادیه های اعتباری.

ادامه مطلب: U R رسما باز می شود, کالج ساختمان در خیابان دانشگاه پردیس

“هنگامی که شما در وجود دارد دسترسی به یک کافی شاپ بطری آب پر کردن ایستگاه های جامعه-استفاده از اتاق و البته کشتکار طراحی شده توسط Conexus.”

حدود 15000 فوت مربع از فضای اختصاص داده شده به Conexus کسب و کار رشد کشتکار است که با هدف رشد شروع یو پی اس و یک “اکوسیستم کارآفرینی.”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

راه اندازی در سال 2019 در حالی که به طور موقت واقع در U R پردیس اصلی کشتکار به انکوباتور 32 استان شرکت و در نتیجه 86 شغل ایجاد $1.7 میلیون در خصوصی سرمایه مطرح و 1.4 میلیون دلار درآمد تولید شده است.

ادامه مطلب: رجینا نمایندگان به دنبال ‘بحرانی’ مشاوره طرح CNIB/Brandt پروژه در Wascana پارک

دیلون گفت: بین 180-200 Conexus اداری کارمند را به کار در خارج از مقر جدید داشتن قبلا از چهار جداگانه دفاتر در سراسر شهرستان.

“البته با COVID محدودیت های ما بسیار پایین تر اشغال احتمالا حدود 30 تا 40 درصد از این تعداد در افتتاحیه,” او گفت:.

More than 20 per cent of the new building is shared, public space. In the main lobby, visitors are welcomed by a vertical 264 square-foot, three-storey, self-sustaining living wall of 2,800 plants.
بیش از 20 درصد از ساختمان های جدید به اشتراک گذاشته است فضای عمومی است. در لابی اصلی بازدید کنندگان استقبال عمودی 264 فوت مربع سه طبقه خود کفا دیوار زندگی را از 2,800 گیاهان. Taryn اسنل / اخبار جهانی

طبقه اصلی خواهد بود برای عموم در طول ساعات کار منظم با صندلی مناطق washrooms یک دستگاه خودپرداز و بر روی سایت برش کافه.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“فضا جمع آوری نقطه نه تنها در ساختمان بلکه جامعه و کاربران از این پارک گفت:” صاحب Aimee Schulhaus که او نیز صاحب نارنگی: این نوار غذایی و Schoolhaus Culinery هنر در رجاینا.

ادامه مطلب: رجینا را Darke سالن طراحی طرح پرده برداری کرد

تکه کافه ارائه می دهد ناهار خوردن در فضا و کامل را از منوی که Schulhaus گفت: استفاده خواهد شد به عنوان بسیاری از مواد تشکیل دهنده محلی به عنوان امکان پذیر است.

Schulhaus با اشاره به کافه می خواهد برای از بین بردن تک-استفاده از پلاستیک است که می توانید آن را در حال حاضر فراموش تحت COVID-19 اقدامات ایمنی.

این رستوران ارائه می کند compostable کارد و چنگال و در نهایت کامل کمپوست برنامه در حالی که همچنین اجازه می دهد مردم را به استفاده مجدد از ظروف یک بار عمومی اقدامات ایمنی اجازه می دهد.

چگونه پروژه توسعه

آن را بیش از چهار سال از دانشگاه Regina اول اعلام کرد: توسعه مشارکت است که موضوع بحث و انتقاد در طول فرایند.

U R صدور درخواست برای پیشنهاد در ژانویه 2016 به دنبال همکاری برای کمک به تجدید آن پروژه از خیابان دانشگاه پردیس و Darke سالن.

Conexus اتحادیه های اعتباری بررسی 17 سایت های دیگر به صورت بالقوه ستاد در سراسر استان قبل از همکاری با U R و اهدای $8.6 میلیون دلار به این دانشگاه به عنوان بخشی از برنده مناقصه.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

ادامه مطلب: هیچ کسب و کار در پارک فراهم می کند لیستی از خواسته های زیر استانی حسابرسی

“بدون این که پروژه خیابان دانشگاه (پردیس) را مجبور به نزدیک گفت:” توماس چیس, U R رییس جمهور موقت و معاونت.

دهلیز با لینک, که عمل به عنوان یک لابی برای Darke سالن ذخیره شده در این دانشگاه در حدود 10 میلیون دلار ارزش از زیرساخت های مشترک ارتقاء مانند حرارت/سیستم های خنک کننده به عنوان یک نتیجه.

علاوه بر این Conexus کار با دوستان Wascana مارش در یک پرنده پسند طراحی داخلی با رنگ گروههای پخته شده را به یک بخش از شیشه است که باعث کاهش بازتاب از ویندوز.

این ساختمان نیز به طور کامل مجهز به انرژی خورشیدی, اما, پانل هنوز هم نیاز به نصب بر روی پشت بام یک بار پس از اتمام ساخت و ساز در مجاورت Darke سالن مرمت.

اما ترکیبی از مدرن و میراث معماری است که هنوز هم یک نقطه از مشاجره برای اولین مخالفان $55 میلیون پروژه.

در روز دوشنبه غارت Humphries و یک گروه کوچک از دیگر شهروندان نگران درگیر با کسب و کار در پارک گروه جمع آوری شده در خارج از Conexus ساختمان.

“من صادقانه می توان گفت برای اولین بار در زندگی من من شرمنده می گویند من یک عضو از Conexus” گفت: Humphries, که ادعا می شود 40 عضو از اتحادیه های اعتباری.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

ادامه مطلب: تایید طراحی به صورت عمده Wascana پارک پروژه های نامشخص در طرح جامع پذیرش: حسابرس

در ماه دسامبر گذشته ساسکاچوان حسابرس گزارش شده است که استان کمیسیون (PCC) به تصویب هیئت مدیره Conexus مفهوم طراحی دانستن آن مناسب نیست به 2016 Wascana طرح جامع.

Humphries در زمان umbrage با توسعه عدم انطباق اضافه کرد از آنجا که ساختمان نخواهد بود پاره Conexus باید اتاق را برای کانادا موسسه ملی نابینایان (CNIB).

“آنها در حال رفتن به ساخت یکی دیگر از 80 ، 000 فوت مربع یا 77,000 فوت مربع ساختمان در سمت شرق برای Brandt ساختمان. چرا حرکت نمی CNIB به بخشی از این ساختمان پس از آن ما می تواند تبدیل این منطقه به پارک ؟ ” او گفت:.

ادامه مطلب: CNIB پروژه در Wascana پارک در جلو حرکت می کند به شرط آن بهبود شفافیت

وقتی پرسیده شد که در مورد این امکان دیلون با اشاره به اصلی دوباره تصور از ایجاد یک فضا برای Conexus کشتکار و عمومی استفاده کنید.

“ما می دانیم هر کس موافق است اما خیابان دانشگاه — اصلی دانشگاه رجینا — بخش بسیار مهمی از Wascana مرکز” دیلون گفت.

“ما بسیار افتخار به شریک زندگی به ارمغان بیاورد [تجدید حیات] به زندگی و به عنوان بخشی از این کارکنان ما است اما ما اصلا تصور آن را تبدیل به چیزی متفاوت از آنچه وعده داده شده بود در سال 2016.”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

CNIB است که میله میله به دریافت از 4200 متر مربع اجاره-فضای رایگان در Brandt توسعه است. که پروژه در حال حاضر در مرحله طراحی است و در انتظار به عنوان مشاوره عمومی همچنان ادامه دارد.

رجینا شورای شهر تایید انتقال زمین برای Conexus در Wascana مرکز

رجینا شورای شهر تایید انتقال زمین برای Conexus در Wascana مرکز

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>