کنگره و CBC از دست دادن یکی دیگر از غول در لحظه بحرانی

Category: پلیتیکو Comments: No comments

با مرگ شب جمعه John Lewis — نه ماه به بعد پس از الیاس کامینگز’ عبور — کنگره, سیاه, انجمن, چهره یک لحظه عمیق: این نسل ساخته شده است که این گروه به یک نیروگاه است که به آرامی محو شدن.

وجود دارد کمتر از اعضای در حال حاضر که در خدمت در خطوط مقدم از حقوق مدنی جنگ در 1960s و 1970s. تجربه خود را — خشکیده به آگاهی از هر آمریکایی – است که از دست داده در خصوص مملو زمان برای روابط نژادی در امریکا است. CBC شده است که منجر به فشار اجتماعی برای تغییر به عنوان ایالات متحده هایش با دهه نژادی و خشونت و بی عدالتی نسبت به آمریکایی های سیاه و سفید و در حال حاضر باید انجام دهید بدون آن بیشترین احترام عضو.

لوئیس نیز درگذشت و همان روز به عنوان کشیش Cordy Tindell “C. T.” ویویان دیگری شکل نمادین از حقوق مدنی جنبش است.

“[جان] کنیرز سپس کامینگز و در حال حاضر John Lewis. هر یک از آنها در حال ترک یک سوراخ از میراث خود و آنچه آنها کمک کرده است. من نمی دانم اگر آن را تا به حال تعویض شود. آن قرار می دهد مقدار زیادی از بار کسانی از ما هنوز هم زندگی را وادار ما را به انجام بیشتر” Rep. برندا لارنس (D-Mich.) گفت: در مصاحبه روز شنبه.

“هر نسل آن زمان” اضافه شده Rep. مارسیا فاج (D-اوهایو). “تا آنجا که ما سوگواری گذشت از جان لوئیس و C. T.) و تمام کسانی که دیگران که بودند و صدای عمده در جنبش های نسل جدید در حال افزایش است ، من به تماشای این جوانان در خیابان ها, من خود را به گوش رهبران و آنها در حال حاضر پیدا کردن راه خود را به جای آنها را بگیرند. و ما ضمن استقبال از آن است.”

CBC یک کلید جناح درون خانه دموکراتیک حزبی و نفوذ این گروه تنها رشد از زمان تاسیس آن نزدیک به 50 سال پیش است. اما مانند حزب دموکرات خود را به درجات بالایی از CBC با قانونگذاران در 70s و 80s.

خانه اکثریت شلاق جیم Clyburn (D-S. C.) است که در مورد به نوبه خود 80. خدمات مالی و رئیس کمیته ماکسین واترز (D-گوساله.) است 81. علم رئیس کمیته ادی برنیس جانسون است 84 (D-تگزاس). دلم. النور هولمز نورتون 83 (D-DC). دیگر کمیته رؤسای خود هستند 70s از جمله بابی اسکات و Bennie تامپسون.

این ممکن است به ایستادگی کردن در یک مهمانی که در آن presumptive دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد جو بایدن 77 است و سخنران نانسی پلوسی 80 است. اما کسانی که نسل تقسیم بیشتر احساس بشدت در CBC که اعضای آن اغلب به اقتدار اخلاقی لوئیس یا Clyburn که در زمان بخشی در حقوق مدنی تظاهرات در دهه 1960 و با استفاده از این تمرین عدم خشونت برای رسیدن به پیروزی سیاسی به عنوان حمایت توسط کشیش مارتین لوتر کینگ جونیور

“از دست دادن او در حال حاضر قرار می دهد فشار بر همه ما که او را پشت سر گذاشت به انجام میراث او را به باتون — به دلیل این است که یک مسابقه رله — و او گذشت باتوم بر روی همه ما شب گذشته” کنگره سیاه پارلمانی رئیس کارن باس (D-کالیفرنیا.) در مصاحبه ای گفت:. “همه ما نیاز به احساس وزن آن است.”

“زمانی که من فکر می کنم در مورد جان من فکر می کنم در مورد یک کتاب در پیدایش…وجود غول در زمین در آن روز” گفت: تشکر. Emanuel ساطور (D-Mo.), یک کشیش. “جان در عظیم 5’9″, شد, بلندترین فرد در کنگره و هرگز سعی در جلب توجه به ارتفاع خود را.”

در 33 سال پس از لوییس برای اولین بار انتخاب رهبران سیاه و سفید در کنگره انباشته اند و قدرت بیشتر از همیشه قبل از. Clyburn و خانه دموکراتیک پارلمانی رئیس Hakeem Jeffries (D-n. y.) در ردیف فوقانی از رهبری حزب و CBC اعضای رهبری با نفوذ پانل از جمله خدمات مالی آموزش و پرورش و کار و امنیت. قبل از او درگذشت کامینگز شد رئیس کمیته نظارت.

صفوف CBC رشد قابل ملاحظه ای بیش از حد با نه اعضای جدید اضافه شده در سال 2018 به تنهایی. بسیاری از وارد کنگره با داستان های خود را در مورد خشونت پلیس نژادپرستی نظاممند و شکاف بزرگی بین آمریکا امیدوار است و واقعیت آن است. که شامل اعضای خواهم تشکر. لوسی می کنند (D-Ga.), که از دست پسرش در یک نواخته انگیزه قتل شد و یک کلید صدای در سال جاری محور بحث اصلاحات.

“کنگره سیاه حزبی است که عزاداری عمیقا به دلیل زخم های دردناک از دست دادن افسانه ای, John Lewis” Jeffries گفت: در مصاحبه روز شنبه. “ما ایستاده بر شانه های پهن خود را با الهام از زندگی او داستان خود را میراث و کلمات حکمت او افاضه به همه ما است.”

لوئیس’ مرگ یک برش از دست دادن کنگره حکم بزرگ به عنوان به خوبی. لوئیس یکی از معدود اعضای آنقدر محترم است که رهبران و اعضا در هر دو طرف را به توقف و گوش دادن به آنچه که او تا به حال به می گویند حتی اگر آنها ممکن است موقعیت خود را پشتیبانی نمی. کامینگز بود که نوع عضو به عنوان اواخر بهداشت ، جان مک کین (R-Ariz.). اواخر تشکر. سام جانسون (R-Texas) یک قهرمان جنگ ویتنام که در ماه مه نیز بسیار مورد احترام توسط قانونگذاران در هر دو طرف راهرو با وجود اغلب تندرو محافظه کار انداز.

لوئیس’ نفوذ در صفحه نمایش کامل در یک بحث طبقه در سال 2012 هنگامی که پس از آن-Rep. پل اینچه (R-Ga.) پیشنهاد اصلاح بودجه برای حق رای و اجرای. لوئیس که بحث از دفتر خود در کنگره به سرعت رفت به طبقه برای ارائه قدرتمند رد یادآوری است که “دوستان من و همکاران من” درگذشت برای حق رای دادن.

در عرض چند دقیقه که جمهوری خواه بازگشت به زمین با یک full-بویژه عذرخواهی و سپس انصراف خود را اصلاح.

در عین حال به عنوان سیاست آمریکا تبدیل شده است بیشتر nakedly حزبی در دهه های اخیر به کنگره است. تعدادی از نمایندگان مجلس که می تواند بالاتر از تعصب و یا ظاهر می خواهید به کوچکتر می شود هر سال است. بخش بزرگی از تاریخ و قانونگذاران به نظر می رسد بیشتر علاقه مند به نمره امتیاز در کابل تلویزیون و رسانه های اجتماعی از آنها در وضع.

و رهبری پوپولیستی رئیس جمهور است که به طور منظم برای انتقاد از حمایت آشکارا شعارهای ناسیونالیستی نیز ساخته شده است آن را مشکل تر به معاملات. به عنوان GOP است lurched همیشه راست رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دموکرات ها منتقل شده اند دورتر به سمت چپ.

لوئیس آشکارا به نام مغلوب ساختن پیشی جستن یک “نژاد پرست” و او را تحریم رئیس جمهور افتتاح و سخنرانی در کنگره به عنوان تعدادی از دموکرات ها. لوئیس حتی تا آنجا پیش رفت که حاضر به حضور در سال 2017 افتتاح مدنی-حقوق موزه در می سی سی پی به دلیل تهمت خواهد بود وجود دارد.

در بعد از ظهر شنبه مغلوب ساختن پیشی جستن در توئیتر خود نوشت: “متاثر از شنیدن این خبر از حقوق مدنی قهرمان John Lewis عبور. Melania و من ارسال دعاهای ما به [او] و خانواده اش.”

هنوز خانه رهبر اقلیت کوین مک کارتی (کالیفرنیا.) — یکی از ده ها تن از اعضای طول سال که سفر به سلما علا., به reenact مشهور 1965 مارس بیش از ادموند Pettus پل — در میان نمره از جمهوری خواهان که پیشنهاد سنگین ستایش از لوئیس.

“این یک امتیاز برای تماس جان یک دوست” مک کارتی در بیانیه ای گفت. “من او را تحسین و او را از دست ندهید. زندگی و میراث میهن پرستی را تحمل خواهد کرد تا زمانی که امریکا می کند.”

Clyburn بود که لوئیس’ اچ برای نزدیک به 60 سال صحبت از روی علاقه خود را همکار و همکار مدنی-فعال حقوق. دو مرد را دیر همسران امیلی و لیلیان بودند و هر دو در کتابخانه شد و دوستان نزدیک. Clyburn گفت: او می تواند آنها را بشنود صحبت کردن در تلفن گاهی غیبت دور مورد معروف خود را زن و شوهر است.

در عین حال Clyburn گفت که او و لوئیس هر دو قابل درک است که “تنها ثابت در زندگی تغییر است” و این درست است که دیگران را به این علت آنها اختصاص داده شده جان خود را به.

“من می دانم که کامل هست که من میخوام ترک صحنه به زودی و من می خواهم به مطمئن شوید که زمانی که من انجام می دهم که هر فرد جوان من شده است در تماس با احساس می کند که آنها خیلی بهتر شده بخشی از زندگی من است و من از ایشان” Clyburn گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>