کنگره خیره کردن بودجه صخره برای coronavirus کمک

به عنوان ایالات متحده وارد ششمین ماه دست و پنجه نرم کردن با کروناویروس همه گیر — با موارد افزایش و نرخ بیکاری معلق در هوا در میلیون ها نفر از کنگره و دوباره رو به یک دو خمرهای شکل معضل: چگونه آدرس هر دو سلامت و فجایع اقتصادی و تهدید کشور است.

و در معمولی کنگره مد قانونگذاران باید teed یک بحران در زمان بحران در این ماه به خود فقط چند هفته به داد و بیداد کردن هم گسترده هر دو حزب coronavirus امداد معامله و کشتی آن را به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

از ماه جولای که در حال حاضر شلوغ با یک تخته سنگ باید تصویب هزینه و دفاع از لوایح در حال حاضر به ارمغان می آورد حتی ریسک بالاتر و با دو طرف هنوز دور از هم که چگونه واشنگتن باید رویکرد دوقلو شرایط اضطراری فقط چهار ماه قبل از انتخابات ریاست جمهوری.

سخنران نانسی پلوسی (D-کالیفرنیا.) گفت: “البته” پنج شنبه وقتی پرسید که آیا کنگره می تواند بکشد عظیم امداد بیل با هم در هفته های آینده.

“اول از همه من نمی روم برای دو هفته” پلوسی به خبرنگاران گفت: آینده استقلال بعد از تعطیلات.

“آنها ساخته شده خود را در قالب” او افزود: از جمهوری خواهان. “آنها همچنین گفته اند که علنا ‘و یا این که” باید در کنار لایحه. بنابراین ما پیش بینی ما یک لایحه است.”

آمریکا را گذرانده coronavirus امداد لایحه حدود دو ماه پیش حدود 3 تریلیون اندازه گیری است که جمهوری خواهان مجلس سنا نادیده گرفته اند. با هر دو مجلس رفته برای دو هفته تعطیلی تا اواسط ماه جولای قانونگذاران باز خواهد گشت با تنها 11 روز به تمدید یک صندوق بیکاری دموکرات ها می گویند این است که به شدت مورد نیاز برای میلیون ها نفر از کار.

جمهوری خواهان که در درجه اول پشتیبانی نمی کند تجدید بیکاری برنامه اخراج جولای 31 به عنوان یک ضرب الاجل مصنوعی. اما آنها هم تصدیق آن زمان برای واشنگتن دوباره به مرحله. این آخرین coronavirus بسته کمک به قانون امضا شده بود در اواخر ماه آوریل و پس از آن تعدادی از آمریکایی ها مبتلا به این ویروس افزایش یافت, به عنوان بسیاری از کشورهایی که اقدام به بازگشایی اقتصاد خود دیده اند دراماتیک خوشه.

نه به ذکر است قانونگذاران در هر دو طرف خیره پایین دیگر سالانه واشنگتن به آخرین مهلت که معمولا انگیزه آنها را برای سرعت عمل: این monthlong اوت زنگ تفریح.

“ما رابطه با مهلت وجود دارد هیچ تردیدی در مورد آن گفت:” سناتور. کوین کرامر (R-N. D.). یک “اواسط ماه جولای بازگشت فراهم می کند و من فکر می کنم, زمان مناسب … چون هیچ چیز وجود دارد که انگیزه این محل بیش از رفتن به خانه.”

اما رهبران کنگره در عین حال که جدی آمریکا بحث در مورد آینده بسته امداد. دموکرات نقطه انگشت در واکنش گفت: آنها گذشت یک بسته امداد در ماه مه تنها به ایران با کنترل سنا همچنان به انجام هیچ چیز نیست. جمهوری خواهان مجلس سنا اما استدلال می کنند که بعد از بسته باید هدفمند تر با این استدلال که میلیاردها دلار است که کنگره در حال حاضر تایید شده است که هنوز هم unspent.

و ناگهانی تجدید حیات در coronavirus موارد مطرح شده جدید نگرانی در مورد اینکه آیا واشنگتن انجام داده است به اندازه کافی برای جلوگیری از گسترش ویروس — و می تواند تغییر محاسبات کنگره بعدی عظیم امداد لایحه. ایالات متحده اضافه شده خیره کننده 800,000 موارد در ماه ژوئن به تنهایی رانندگی تعداد کل عفونت به 2.7 میلیون نفر است.

پلوسی و رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل (R-Ky.) صرف چند هفته آینده نقشه برداری خود را از احزاب خواسته برای دور بعدی coronavirus امداد — یک بسته در ابتدا انتظار می رود به تمرکز بیشتر بر روی flatlining اقتصاد است. اما نقاط جدید در تگزاس فلوریدا و کالیفرنیا و آریزونا می تواند نیروی قانونگذاران به تجدید نظر در نحوه کنترل این بیماری همه گیر قصد بازگشت به مذاکرات از این بهار.

“خطرناک سربازان ارتش در موارد همه در سراسر آمریکا به ما می گوید که ما لازم نیست که یک دسته در این مسئله سلامت” تشکر. استفانی مورفی (D-Fla.) گفت. “ما نیاز به قرار دادن منابع بیشتر به سمت آن است.”

ایالات متحده caseload رسیده است سطح رکورد در هفته گذشته در حال حاضر با اضافه کردن بیش از 50 ، 000 مورد در هر روز از یکی از قبلی-روز اوج 36,000 در آوریل 24. غیر منتظره سنبله است باعث وخیم جدید از هشدارهای مقامات بهداشت فدرال با دکتر Anthony Fauci هشدار قانونگذاران این هفته که تعداد روزانه موارد به زودی می تواند رسیدن به 100,000 اگر بیشتر نیست انجام می شود.

کنگره پنجم coronavirus کمک بسته بود و همیشه برای رفتن به سخت ترین مذاکره: دو طرف باید رشد تنها تر تقسیم بیش از آنچه که پس از نادر هر دو حزب توافق در ماه های اولیه از این بیماری همه گیر.

در حال حاضر جمهوری خواهان و دموکرات ها نیاز به دوباره thorniest سیاست تصمیم گیری در آن اوایل صورتحساب — از جمله اضافی $600 اضافی هفتگی مزایای بیکاری برای میلیون ها نفر از آمریکایی ها که بیکار هستند که منقضی خواهد شد در پایان ماه. آنها همچنین نیاز به آدرس بودجه و انعطاف پذیری برای دولت های ایالتی و محلی. و جمهوری خواهان اصرار دارند که هر بسته بعد نیز باید شامل مسئولیت اصلاحات برای محافظت از کسب و کار از coronavirus مربوط به پرونده های حقوقی.

“این می تواند چالش برانگیز, برای, مطمئن, اما در پایان اگر ما نیاز به حرکت می کند و ما نیاز به عمل ما خواهد گفت:” اکثریت سنا شلاق جان Thune (R-S. D.). “کلید در حال حاضر این است که سعی کنید برای رسیدن کاخ سفید و جمهوری خواهان بر روی تپه ای در همان محل است.”

Thune گفت: کمک رسانی به دموکرات ها را “اتفاق می افتد در برخی از نقطه” اما افزود که در حال حاضر جمهوری خواهان مجلس سنا باید به ارزیابی خود را از جایی که بیشترین نیاز دارد از جمله حصول اطمینان از بازگشایی مدارس می توانند در پاییز.

پیچیده تر از آن بیشتر است که اقتصاد ایالات متحده است که حداقل بر روی کاغذ نشان می دهد برخی از نشانه هایی از بهبود. بیش از 4.5 میلیون شغل اضافه شد در ماه ژوئن نرخ بیکاری کاهش یافت و به حدود 11 درصد به تهمت و جمهوری خواهان بسیار مورد نیاز صحبت کردن نقطه در اقتصاد است که می تواند آنها را با احتیاط از تجدید اضافی هفتگی مزایای.

هنوز هم نرخ بیکاری همچنان در یک برانگیزتر سطح بالا دیده نمی شود پس از رکود بزرگ با نزدیک به 18 میلیون بیکار در ماه ژوئن. و کارشناسان هشدار می دهند که نه تنها آن را به احتمال زیاد بدتر به عنوان متحده شروع به شاتر دوباره برای جلوگیری از گسترش ویروس اما بالا بودن نرخ بیکاری می تواند برای یک دهه.

علاوه بر این بسیاری از جمهوری خواهان در کاپیتول هیل به اشتراک گذاشتن یک حس عمیق از شک و تردید در مورد بهداشت عمومی اقدامات تحت فشار قرار دادند توسط Fauci و دیگر مقامات بهداشتی. برخی از نقطه به افزایش caseloads که تا کنون اجتناب سرسام آور مرگ عوارض دیده می شود در اوایل متحده مانند نیویورک و می گویند از آن زمان برای اقتصاد برای بازگشایی, برای کسانی که احساس امنیت کنم.

سناتور. پت Toomey (R-Pa.) گفت: این هفته به اعتقاد او آمریکا باید توقیف کل اقتصاد اشاره کرد که بیش از 60 درصد از مرگ و میر در دولت صورت گرفت و در خانه های سالمندان.

“بدیهی است که ما نمی محافظت واقعا آسیب پذیر اما در عوض ما را سالم و بسیار کمتر آسیب پذیر مردم به طور موثر در قرنطینه. که در حقیقت ما می دانیم که اشتباه بود به نظر من. و ما قطعا نباید به بازگشت به آن” Toomey به خبرنگاران گفت:.

دیگر جمهوریخواه با اشاره به این هفته کاهش نرخ بیکاری در ایالات متحده — کشویی به 11.1 درصد از 13.3 درصد — به استدلال می کنند که کنگره نیاز ندارد برای ارائه به عنوان مقدار پول به عنوان آن را در اوایل راند.

“ما از تشکیل فکر می کنم ما در حال حاضر انجام می شود بیش از حد. بنابراین یک دلار برای بسیاری از ما از تشکیل این است که بیش از حد” سناتور. چاک Grassley (R-Iowa) به خبرنگاران گفت:.

“من فکر می کنم وجود دارد رفتن به یک لایحه است. بزرگ چگونه ؟ آن را به بستگی دارد چه اتفاقی می افتد به اقتصاد” Grassley گفت:, و اضافه کرد که “خبر خوب” از آخرین شغل گزارش را به نقطه کوچکتر بسته به طور کلی.

سناتور. میت رامنی (R-یوتا) نیز نامیده می شود شماره “بسیار دلگرم کننده” و گفت که می تواند کمک به شکل بسته بندی نهایی.

“وجود دارد برخی از سناتورها که احساس می کنید که ما یک نیاز ندارد, بنابراین من نمی توانم پیش بینی دقیقا همان چیزی اتفاق خواهد افتاد” رامنی گفت: پنج شنبه. “اما من می دانم که وجود دارد مقدار زیادی از کار در رفتن در پشت صحنه.”

اما دموکرات ها می گویند بیشتر کمک های ضروری و مورد نیاز — از جمله تزریق پول نقد به دولت و دولت های محلی که دیده می شود درآمد خشک شده اند و مجبور به اخراج کارمندان دولتی.

“ما در مورد به اخراج گسترده در سراسر کشور, پلیس, آتش, اولین پاسخ دهندگان” Rep. الیسا Slotkin (D-Mich.) گفت و اشاره کرد که دولت خانه که همچنین شاهد افزایش شدیدی در موارد دارای 6 میلیارد دلار کسر بودجه. “وجود دارد یک صخره وجود دارد.”

بسیاری از دموکرات ها نیز هشدار می دهند که اگر caseloads در ادامه به افزایش آنها نیاز به رفتن و حتی بسته های بزرگتر با میلیاردها بیشتر مورد نیاز برای سلامت عمومی تلاش مانند تماس با ردیابی و بیمارستان ظرفیت و همچنین ارائه بسیار مورد نیاز تکان خوردن به اقتصاد است.

“آن را باید قبل از شروع در حال حاضر. من می ترسم که شده است وجود ندارد هر گونه تلاش جدی” سناتور. Dick Durbin (D-بیمار است.) گفت: اما اذعان سرعت که با آن کنگره می تواند حرکت کند زمانی که آن را می خواهد. “من می دانم که ما می توانیم, ما برای اولین بار مراقبت در عمل در هشت روز است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *