کنگره با احتیاط در آینده کمک های اولیه و همچنین متصل به کسب و کار با چنگک جمع کردن در میلیون ها نفر

Category: پلیتیکو Comments: No comments

وحی که به خوبی پاشنه بلند کسب و کار و سازمان های غیر انتفاعی از بهره اضطراری وام کسب و کار کوچک است که ساخت آن را بیشتر احتمال دارد که کنگره آمریکا به اعمال محدودیت های جدید در کمک به آن بعدی طرح نجات برای کارفرمایان و کارگران است.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت فاش دوشنبه که دریافت کنندگان بیش از $521 میلیارد دلار در بخشایش وام شامل بالا لابی و حقوقی و شرکت های سهام خصوصی حمایت رستوران های زنجیره ای مانند P. F. chang’s سرمایه گذاری شرکت ها و حتی Kanye West لباس با نام تجاری. اگر $130 میلیارد باقی مانده ناکرده تحت اصطلاح چک برنامه حفاظت از آن را تقویت طولانی مدت در نگرانی در مورد درجه ای که کسب و کار کافی منابع مالی در حال گرفتن دولت مورد حمایت و پشتیبانی در حالی که کوچکتر کارفرمایان همچنان به مبارزه.

“این مهم است برای مالیات دهندگان و دولت بپرسم که آیا برخی از این شرکت ها به دنبال قوانین” Rep. بن مکآدامز (D-یوتا) روز سه شنبه گفت. “حرکت رو به جلو, کنگره باید اطمینان حاصل شود که تحت تاثیر کسب و کارهای کوچک دریافت کمک آنها نیاز دارید – نه افراد مشهور, لباس خطوط و یا شرکت در حال حاضر مصمم به واجد شرایط.”

قانونگذاران مذاکره دور بعدی کسب و کار کوچک کمک شد و در حال حاضر بحث در مورد راه هایی برای هدف قرار دادن منابع مالی در کارفرمایان است که سخت ترین ضربه گیر ناشی از خاموش کردن حتی قبل از این داده ها منتشر شد. اما آشکار هستند ترغیب جدید خواستار نظارت از اینکه بسیاری از برنامه های وام گیرندگان باید دریافت پول است. وام ثابت کرده اند جذاب برای کسب و کار از تمام اندازه ها از آنجا که آنها می توانند ببخشند اگر کارفرمایان خود را حفظ payman. اگر آنها نمی, آنها باقی می ماند وام با 1 درصد نرخ بهره.

تا مطمئن شوید که فوق العاده کمک برنامه است که به طور گسترده مورد تحسین قرار گرفته به عنوان یک موفقیت کلی پس از ارائه بودجه اضطراری به حدود 4.9 میلیون وام گیرندگان در کمتر از سه ماه با 86.5 درصد از کسب و کارهای در نظر گرفتن وام های کمتر از 150.000 دلار. مدافعان این برنامه سنگی rollout — از جمله آن تغییر دستورالعمل که باید دریافت پول — می گویند این قیمت به پرداخت هزینه برای حفظ کارگران متصل به شغل خود را در سریع مد.

هنوز متعدد حکایات و مجادلات ریختن از چک برنامه حفاظت از اطلاعات وام در حال شکل دادن به تلاش های لابی گری در اطراف بعدی اقتصادی امداد بسته است که کنگره می رود که تا اواخر این ماه.

“آن را ساده گفت:” لیزا Gilbert, معاون اجرایی رئیس جمهور از حمایت از مصرف کننده گروه عمومی شهروند. “کسب و کار بزرگ است که می تواند نگه داشتن مردم در حقوق و دستمزد بدون PPP وام باید یکی نیست. هدف از این مالیات دهندگان دلار بیرون رفتن درب به اطمینان حاصل شود که اشخاص که واقعا نیاز به پول برای نگه داشتن به طور منظم آمریکایی شاغل در آن را دریافت کرد. “

حتی قهرمانان این برنامه را شروع کرده اند با این استدلال که این زمان را برای تعمیرات اساسی عمده ای. پیوند تحویل با کمک نشان داده نیاز به یکی از ویژگی های کلیدی قانونگذاران با توجه به آنها به عنوان پیش نویس ایده ها برای چه به فراتر از اولیه تکرار این برنامه که بسته به وام های جدید در اوت. 8.

سنا کسب و کار کوچک رئیس مارکو روبیو (R-Fla.), کلید معمار برنامه شناور است برنامه های جدید برای انواع وام خواهد بود که به طور انحصاری در دسترس برای کسب و کار که استخدام 300 یا کمتر کارکنان و می تواند ثابت کند که آنها دچار درآمد قابل توجهی ضرر و زیان این سال است. یکی از طرح های پیشنهادی خود را برای یک وام بلند مدت خواهد تمرکز در فصلی کارفرمایان کسب و کار است که حداقل نیمی از سود خود را در اقشار کم درآمد جامعه و همچنین تولید کنندگان و هتل ها. روبیو طرح شامل 25 میلیارد دلار را کنار بگذارند برای کسب و کار که استخدام 10 یا کمتر مردم است.

یک گروه دو حزبی از قانونگذاران که می خواهید اجازه دهید به کسب و کار اعمال می شود برای دوم چک برنامه حفاظت از وام نیز پیشنهاد که بیشتر کمک های محدود به کوچکترین کسب و کار است که در زمان بازدید به درآمد.

سناتور. ران جانسون (R-Wis.) در میان کسانی که خواستار محدودیت های جریان وجوه وام. در ماه ژوئن او آهسته تلاش در کنگره برای نرم کردن برنامه قوانین پس از هشدار است که قانونگذاران نیز باید تصویب اصلاحات برای جلوگیری از بودجه از رفتن به سازمان هایی که هیچوقت به آنها نیاز دارید. او به نظر می رسد که برنده بیش خزانه داری وزیر استیون Mnuchin که گفت: در ماه گذشته که او در توافق با جانسون که تحت چک حفاظت از برنامه باید وجود داشته باشد “بسیار معیارهای خاص” که پول می رود به شرکت هایی که به کمک نیاز دارند.

جانسون گفت: سیاسی در مصاحبه ای که او ترجیح کنگره تنظیم آستانه بر اساس کسب و کار سودآوری در این سال است.

“ما تا به حال به انجام کاری سریع, ما تا به حال به انجام کاری عظیم” جانسون گفت. “ما می دانستیم که آن را برای رفتن به دور از کامل است. اما در حال حاضر ما باید زمان بیشتری است و ما واقعا می تواند در ارائه بیشتر جهت و بهتر هدف قرار دادن در شرایط از آنچه که کمک نیاز باشد.”

این امر می تواند یک تغییر بزرگ از کنگره چگونه اولین برنامه طراحی شده. در حالی که آن را با هدف کسب و کار با کارکنان کمتر از آن شامل استثنا برای بزرگ و رستوران ها و هتل های زنجیره ای به شیر به بودجه. درخواست وام نیازی به وام گیرندگان برای اثبات مشکلات خارج از خود-صدور گواهینامه است که “زمان بی ثباتی اقتصادی” ساخته وام لازم برای حمایت از عملیات در حال انجام. پس از واکنش شدید عمومی که چند بزرگ داد و ستد عمومی شرکت فاش دریافت وام مغلوب ساختن پیشی جستن دولت سعی در جلوگیری از بیشتر takeup توسط بزرگترین شرکت ها با تهدید به مجازات و ممیزی.

“مخمصه کسب و کارهای کوچک است که حتی بیشتر محبوب در سیاست آمریکا نسبت به پای اپل گفت:” آرون کلاین یک موسسه بروکینگز و همکار و رئیس سابق اقتصاددان مجلس سنا کمیته امور بانکی. “حقیقت پنهان است که بسیاری از کسب و کارهای بزرگ مناسب در تعاریف قانونی از کسب و کار کوچک. جدید انتشار داده متبلور به آمریکا در هر جامعه در سراسر کشور است که پذیرای میلیون ها دلار در PPP پول بودند نه فروشگاه های محلی بلکه شرکت های بزرگ با جیب عمیق که در زمان استفاده از پول دولت است.”

ایالت و سناتور ” بن کاردین از مریلند نماینده دموکرات کسب و کار کوچک کمیته گفت: سیاسی در مصاحبه ای که در مرحله بعدی کسب و کار کوچک پشتیبانی خواهد تمرکز کوچکتر کارفرمایان و همچنین underbanked اقلیت و روستایی کسب و کار.

“این خواهد بود بر اساس نیاز” کاردین گفت. “وجود دارد رفتن به از دست دادن درآمد استاندارد برای کسب و کار است که واجد شرایط. نمی توان آن را در نوع خود گواهینامه شما را دیدم در دور اول و در واقع اجازه می دهد تقریبا هر کسب و کار کوچک به واجد شرایط برای کمک های مالی.”

آماندا فیشر, سیاست مدیر در واشنگتن مرکز رشد عادلانه گفت: کنگره نیاز به در نظر گرفتن “تغییرات ساختاری برای دریافت پول به دست آسیب پذیر ترین کسب و کارهای کوچک.” فیشر گفت که او می بیند امکان کنگره سفت تا واجد شرایط بودن قوانین و یا ساخت برخی از شرکت های پرداخت پول.

“برای مثال برخی از گزارش ها نشان داد که خصوصی نمونه کارها سهام شرکت های gamed قوانین برای به دست آوردن دسترسی به زمانی که آنها در غیر این صورت ممنوع است,” او گفت:. “صندوق های تامینی همچنین دریافت برخی از PPP بودجه. این واضح بود که کنگره قصد.”

این افشاگریهای داده اند مهمات جدید به طرفداران مصرف کننده که در حال مشاجره هستند که این برنامه با تکیه بر بانک ها برای ارائه کمک های اولیه بهره مند است به خوبی متصل در حالی که ترک کوچکترین کسب و کار — از جمله کسانی که متعلق به مردم رنگ — بدون دسترسی داشته باشید.

اشلی, حلق, فدرال, مدیر وکالت در مرکز مسئول اعطای وام گفت: کنگره باید در نظر مستقیم کمک های مالی به جای استفاده از بانک ها به عنوان واسطه.

“سوال این است که نه فقط آنها سزاوار وام آنها نیاز به وام,” او گفت:. “اما آنها دسترسی داشتند که جوامع دیگر را ندارد. این چیزی است که ما نیاز به شناخت و آدرس هنگامی که ما فکر می کنم در مورد آنچه که کسب و کار کوچک امداد به نظر می رسد مانند رفتن به جلو است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>