کنگره بن بست عمیق تر به عنوان coronavirus ضرورت افزایش

Category: پلیتیکو Comments: No comments

دشمنی بیش از بعدی کنگره در پاسخ به کروناویروس در حال اجرا است ،

پس از این مجلس موکول بدون عمل در روز دوشنبه مشخص شد که یک مشت پرانی بین حزب دموکرات و جمهوری خواه به رهبران خواهد خونریزی به هفته دوم خود را بیش از چگونه به ارائه tranche بعدی محرک اقتصادی. ادامه بن بست غیرقابل دفاع است: محبوب کسب و کار کوچک برنامه تنظیم شده است به اجرا در خارج از بودجه به عنوان به زودی به عنوان پایان هفته و فرمانداران در حال التماس برای پول بیشتر.

اما نه حزب به نظر می رسد آماده برای دست و پنجه نرم. سخنران نانسی پلوسی (D-کالیفرنیا.) و رهبر اقلیت سنا چاک شومر (D-n. y.) اعلام کرد روز دوشنبه آنها هیچ نیت به پشت کردن درایو خود را به ازدواج تروریستها 250 میلیارد دلار درخواست برای چک حفاظت برنامه بودجه با 250 میلیارد دلار برای دولت های ایالتی و محلی. رهبران دو کشور گفت: “آن زمان برای جمهوری خواهان به ترک سیاسی ذکراست با ارائه صورتحساب آنها می دانند که نمی خواهد منتقل می کند.”

در عین حال جمهوری خواهان نیست budging در خود اصرار که کسب و کار کوچک مالی تنها اندازه گیری است که می تواند عبور كند. و آنها می گویند این تنها پول مورد نیاز است که بلافاصله با توجه به این که خزانه برای دیگر برنامه ها نیست و در عین حال خالی است. هنوز بانک ها می گویند این معلوم نیست که آیا این بودجه را اجرا خواهد کرد در این هفته یا بعد از این ماه.

مذاکرات پیچیده توسط کنگره را غیر معمول استقرار میان coronavirus بحران با قانونگذاران از هر دو مجلس کار خود را از خانه متحده و نه برنامه ریزی برای بازگشت به واشنگتن تا مارس 20. هر دو مجلس شده اند عامل در pro forma اسکلت جلسات است که اجازه می دهد تنها یک نماینده مجلس به نتیجه برسد همه چیز. جمهوری خواه دستیاران گفت: محافظه کاران را رد خواهد کرد هزینه های فراتر از چک Protection Program; بعدی سنا طرفدار forma جلسه پنج شنبه است. خانه در سه شنبه و Pelosi همچنان به اصرار دارند یک کسب و کار کوچک — تنها لایحه خواهد بود به سرعت رد در خانه.

در حالی که اختلاف مراکز در اطراف آنچه رهبران تماس موقت لایحه, مقدار پول مورد بحث قرار گرفته است. فرمانداران می خواهیم 500 میلیارد دلار برای دولت و دولت های محلی خواهان 250 میلیارد دلار برای کسب و کارهای کوچک و دموکرات ها نیز می خواهید 100 میلیارد دلار برای بیمارستان است. این لایحه به تصویب رسید در پایان ماه مارس بود 2.2 تریلیون دلار.

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل (R-Ky.) به دنبال تصویب است که 250 میلیارد دلار برای کسب و کارهای کوچک در هفته گذشته در حالی که دموکرات ها در مقابله با خود را 500 میلیارد دلار پیشنهاد. هر دو تلاش ناموفق, اما به عنوان یک نتیجه از بن بست جمهوری خواهان معتقدند دموکرات ها گرفتار خواهد شد و برگزاری کیسه زمانی که چک حفاظت از برنامه oversubscribed اواخر این هفته.

“دموکراتیک ما همکاران می خواهید فقط شروع به پرتاب پول در هر جهت ممکن است هنگامی که آن را دقیقا مشخص نیست چرا که حق پاسخ” گفت: سناتور. پت Toomey (R-Pa.) در مصاحبه صبح روز دوشنبه. “این بسیار سخت را برای آنها به دفاع از مسدود کردن [چک برنامه حفاظت از پول]. به خصوص که آن را تبدیل به طور فزاینده ای روشن … که ما قصد داریم به مصرف همه از پول است.”

در عین حال دموکرات ها می گویند که این یک مبارزه با ارزش است. دموکرات ایالت جان تستر مونتانا یکی از تعداد انگشت شماری از قرمز دولت چپ دموکرات در سنا گفت که او “احساس اضطرار” به خم شدن به ایران با خواسته های خود است. او گفت: بدون پول بیشتر برای بیمارستان خود دولت روستایی پایگاه می تواند توقیف برای همیشه لطفا برای.

“این پول و این همه قرض گرفته شده. من نه مخالف تزریق پول در دوران سخت اقتصادی. آنچه که من مخالف هستم به قرار دادن پول که در آن آن را به انجام حداکثر مقدار خوب” تستر در مصاحبه ای گفت:. “این یک موضوع مراقبت از سلامت است که رانندگی یک رکود اقتصادی است. اگر ما در برخورد با موضوع مراقبت از سلامت اول اقتصاد در حال رفتن به ضربه محکم و ناگهانی. و هیچ پول وجود دارد در آن وجود دارد برای بیمارستان است.”

او گفت که $350 میلیارد چک حفاظت برنامه قرار بود به گذشته به مدت دو ماه: “کسی که به ما این آمار و ارقام که گفت: اگر شما قرار داده است که مقدار پول در چک حفاظت از این گذشته هشت هفته. بنابراین اگر که اتفاق می افتد نیست ما باید پیدا کردن که چرا.”

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت گزارش خواسته های بزرگ برای وام های سوخت رسانی احساس فشار برای تصویب قانون بودجه. اضافه کردن به که به طور فزاینده ای وخیم اقتصادی چشم انداز به عنوان بیش از 16 میلیون آمریکایی ادعا مزایای بیکاری در هفته های اخیر. اما هنوز هم معلوم نیست چقدر پول گرفت با در دست از کسب و کارهای کوچک پس از یک سری از تصادفا در این برنامه را راه اندازی.

کوچک کسب و کار دولت گفت: در صبح روز دوشنبه که در مورد 904,000 برنامه های کاربردی مورد تایید قرار گرفت و در مجموع $221 میلیارد دلار است. برخی در صنعت بانکداری بر این باور است که رقم بی معنی است چرا که وام دهندگان تنها فقط شروع به صدور وجوه به وام گیرندگان.

برای چند روز پس از این برنامه مارس 3, راه اندازی, بانک شکایت کرده است که آنها فاقد راهنمایی های لازم و مستندات مورد نیاز به وام و پول به کسب و کار. وام دهندگان در ادامه به احساس وحشت و نگرانی در این هفته به این دلیل که دولت تا به حال هنوز به آنها بگویید که چگونه برای پردازش برنامه های کاربردی برای افراد خود اشتغال شد که واجد شرایط برای برنامه جمعه.

یک سخنگوی سناتور. مارکو روبیو (R-Fla.), رئیس کسب و کار کوچک کمیته گفت: عمر از 350 $میلیارد دلار اختصاص داده شده برای این برنامه یک هدف در حال حرکت “اما ما انتظار داریم بودجه به اجرا در اوایل این هفته است.”

“اگر انتظارات شروع به نزول است که این پول می تواند اجرا و سپس شما می رویم به ایجاد یک بسیار تهاجمی عجله به درب” Toomey گفت. “این امر می تواند بسیار بهتر است برای اطمینان از همه که ما در حال رفتن به مطمئن شوید که ما می توانیم ارائه منابع برای هر کس که واجد شرایط هستند.”

بانکداران انتظار می رود این پول به گذشته کمی طولانی تر پس از تمام موانع این صنعت رو در پردازش برنامه های کاربردی — هر چند به گفته آنها هنوز هم وجود دارد یک نیاز فوری برای کنگره برای دوباره پر کردن کسب و کار کوچک امداد.

“این برنامه است که به احتمال زیاد به اجرا از پول در پایان ماه” گفت: پل Merski گروه معاون رئیس جمهور برای کنگره در روابط مستقل جامعه بانکداران آمریکا است. “هر چه زودتر کنگره عمل می کنند به مکمل بودجه برای برنامه های وام بیشتر در حال رفتن به قادر به پرداخت. شما قطعا نمی خواهید سناریو از بانکداران داشتن برنامه های کاربردی وام در دست است که واجد شرایط و هیچ پول وجود دارد چرا که این برنامه فرار از بودجه.”

در عین حال رهبران دموکرات در حال نشان دادن هیچ نشانه ای از توبه پذیر خود به خواسته های این هفته است. خانه دموکرات ها را در اجتماع افراد یک تیم در یک کنفرانس تلفنی بعد از ظهر دوشنبه پس از یک بیشتر آرام تعطیلات آخر هفته. در مصاحبه با سیاسی دوشنبه شب پلوسی گفت: دموکرات ها تا به حال هیچ برنامه ای برای ترک درخواست خود را برای کمک های مالی بیشتر برای دولت های محلی و بیمارستان های این هفته است.

“ما در حال مذاکره که” پلوسی گفت: وقتی پرسیده شد که اگر دموکرات ها خواهد جلو و عقب در دیگر خواسته اگر خواهان توافق به بودجه حک ناشران برای اقلیت و زنان متعلق به کسب و کار.

“این یک یکپارچگی و یگانگی به آن آدرس نگرانی های است که مردم آمریکا دارند — آنها می خواهند کارگران آن محافظت شود” او ادامه داد. “آنها می خواهند افرادی که بیمار هستند به مراقبت شود. و آنها همچنین می خواهید قادر به زنده ماندن از لحاظ اقتصادی خود را پوشش می دهد که هر دو از کسانی که همه چیز.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>