کانر Hellebuyck میدارد که در آن او را ترک کردن به عنوان جت پایین Canucks در نمایشگاه

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

به Winnipeg Jets, حمایت از تیغ تیز goaltending کانر Hellebuyck, غلبه, درهم و برهم, اولین دوره به ضرب و شتم ونکوور کناکز 4-1 در نمایشگاه بازی شنبه.

Hellebuyck batted دور متعدد یک تایمر از زیر رو کردن نقطه و سنگسار Canucks تیرانداز از خفا براک Boeser کینگ به قید وثیقه از هم تیمی های خود را قبل از جت های خود را یافت و به تن کردن ونکوور و آن goaltender یعقوب Markstrom.

تاکر Poolman, Nikolaj اهلرز دیمیتری Kulikov و بلیک ویلر عرضه جت جرم. آنتوان روسل به ثمر رساند برای Canucks.

Hellebuyck یک Vezina جایزه فینالیست متوقف 37-از-38 عکس در حالی که Markstrom تبدیل به کنار 30-از-33 با ویلر هدف به یک شبکه خالی است.

جت بودند outshot 12-7 در اولین دوره اما باز کرد به ثمر رساند با بیش از یک دقیقه به سمت چپ در قاب زمانی که defenceman Poolman اخراج یک مچ شات فقط در داخل خط آبی را از طریق ترافیک سنگین گذشته نمایش Markstrom.

سازمان دیده بان | اهلرز’ برنده آسانسور جت بیش از Canucks:

Nikolaj اهلرز’ 2nd دوره نشانگر ایستاده بود به عنوان بازی برنده در Winnipeg Jets 4-1 برنده بیش از ونکوور کناکز. 0:55

Markstrom نمی توانید کمک به او نیاز به جت شروع به تسلط بر چرخه در ونکوور در پایان دوره دوم به اضافه دو گل بیشتر.

با بیش از پنج دقیقه در سمت چپ قاب جت جناح Patrik Laine لعنتی یک شات کامل در گشاد گشاد راه رفتن بر روی یک 2-در-1 است که Markstrom مسدود شده اما اجازه آبدار ارتجاعی که اهلرز به خاک سپرده شد به باز کردن net.

کمتر از دو دقیقه بعد با Canucks قادر به پاک کردن جن از خود منطقه Kulikov شروع به پریدن کرد تا در حافظه در زمان رها کردن عبور از جک Roslovic و به خاک سپرده شد یک شات از طریق بدن stickside در Markstrom.

کناکز در نهایت به Hellebuyck با کمتر از هفت دقیقه به رفتن در این بازی زمانی که روسل poked یکی تحت پد خود را در یک هدف-دهان تقلا.

چرخ ریخته جن به یک شبکه خالی با 1:39 باقی مانده به عنوان Canucks کشیده Markstrom برای 6-در-5 مزیت است.

سازمان دیده بان | چه زندگی مانند داخل NHL حباب?:

عکاس دیو Sandford می دهد بینش به آنچه زندگی است مانند داخل NHL حباب برای تیم ها و بازیکنان در ادمونتون. او می گوید هر کس با در نظر گرفتن قوانین اطراف همه گیر بسیار جدی است. 9:21

Hellebuyck led تمام goalies با شش shutouts در فصل به طور منظم — در حالی که رو به یک گالری عکسبرداری در زمان در مقابل دفاع که تا به حال به retooled با توجه به تعدادی از خروج از جمله یعقوب Trouba داستین Byfuglien و تایلر مایرز (که رفت به ونکوور) — قبل از COVID-19 متوقف بازی.

Hellebuyck حال 31-21-5 رکورد با یک .922 صرفه جویی در صد در حالی که Markstrom شد 23-16-4 با .918 صرفه جویی در صد.

این دومین شب از نمایشگاه بازی با راجرز در محل مرکز شهرستان برای 12 کنفرانس غرب تیم رقابت برای برنده شدن در این جام استنلی در حالی که ماندن جدا شده از مردم برای جلوگیری از ابتلا COVID-19.

تورنتو میزبان 12 رقیب از کنفرانس شرق.

جت کشت 9 در کنفرانس غرب با 37-28-6 رکورد خود را باز بهترین-از-حذف پنج سری در برابر شعله کلگری شنبه.

کلگری کشت هشتم خود را از دست داده نمایشگاه matchup 4-1 به ادمونتون شنبه.

ونکوور کشت هفتم با 36-27-6 رکورد پخش 10-رتبه مینه سوتا وحشی آغاز در روز یکشنبه ،

سازمان دیده بان | NHL در نهایت در جریان است:

پس از 138 روز وقفه به دلیل COVID-19 NHL فصل بازگشت با نمایشگاه بازی پیش از رسمی جن رها در اوت. 1. بازیکنان و طرفداران و مقامات امیدوارند که در لیگ حباب استراتژی می تواند به نگه داشتن همه گیر است. 2:01

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>