کانر Syme برنده BMW داخلی دعوتی مجازی سلطنتی پرتروش

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

کانر Syme زده دور از هشت-تحت-par 64 برای تبدیل شدن به دومین برنده تور اروپا اولی داخل دعوتی سری مجازی سلطنتی پرتروش باشگاه گلف.

24-ساله اسکاتلندی ضرب و شتم یک رشته از 28 گلف بازان در پایان دو سکته مغزی جلوتر از انگلستان لوری چهار نعل و به آرامی Besseling هلند.

Syme ادعا کرد که اولین جایزه €10,000 که می رود به سوی یک موسسه خیریه از انتخاب خود را.

او تقسیم چک بین دو سازمان های خیریه – FoodTrain که تامین وعده های غذایی به سالمندان در داندی اسکاتلند و خانقاه از دره های یک موسسه خیریه است که فراهم می کند مراقبت تسکینی.

تنها کانادا در زمینه هارون Cockerill از سنگی کوه مرد., به پایان رسید در یک کراوات برای محل 13th پس از تیراندازی و حتی par 72.

هلندی جوست Luiten برنده افتتاحیه BMW داخلی دعوتی رویداد هفته گذشته در یک مجازی البته در سنت اندروز.

این رویداد با استفاده از آخرین Trackman تکنولوژی که در آن بازیکنان نوسان خود را از باشگاه گلف واقعی و ضربه زدن به یک توپ را به یک صفحه نمایش بزرگ به گلف, سنسور محاسبه سرعت و مسیر توپ برای شبیه سازی بازی.

این رویداد دومین پنج بعدی با آخر هفته را در مجازی Golfclub München Eichenried on May 23, واقعی, باشگاه Valderrama on May 30 و در پایان در Wentworth در ژوئن 6.

تور اروپایی در حال حاضر در حال برنامه ریزی برای بازگشت به عمل در Betfred انگلیسی کارشناسی ارشد از 30 جولای تا آگوست 2.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>