محافظه کار و نامزد تقلا به آخرین سیم به عنوان رهبری مهلت

Category: گلوبال نیوز Comments: No comments

رودی Husny درهم به بالا و پایین پله ها از مجلس عوام پنج شنبه, thrusting نامزدی خود را برای مقالات محافظه کار رهبری در مقابل یک عضو حزب پس از دیگری به او hustled به جمع آوری نام به اندازه کافی برای ورود به مسابقه.

با پنج شنبه مهلت ثبت نام Husny است در میان کسانی که مسابقه به ارسال اول $25,000 مورد نیاز برای اجرای همراه با اولین مجموعه از امضا – از 1000 نفر در سراسر 30 سوار در هفت استان ها و مناطق.

اما با بررسی هر نام و رد ده ها تن از اکثر مبارزات به عنوان بی حد و حصر برای حمایت از مناقصه Husny است که با هدف به دست حزب بیش از نیاز به اطمینان حاصل شود او می شود.
“من مطمئن هستم که من آن را کردم همه,” او گفت که او scurried به دکمه دیگری در پارلمان هیل.

ادامه مطلب: در اینجا یک لیست به روز شده از پتانسیل محافظه کار به رهبری نامزدها

تا کنون در این مسابقه شش رسمی رقیب با دو اضافه شده در این هفته: جدید انتاریو MP درک اسلون و انتاریو حزب فعال جیم Karahalios. آنها پیوستن به انتاریو MP مرلین Gladu و تورنتو وکیل Leslyn لوئیس به عنوان “نامزدهای تایید” به معنی آنها ملاقات کردم برای اولین بار مجموعه ای از الزامات مورد نیاز برای اجرا.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

جلوتر از آنها دو نفر دیگر: سابق وزرای کابینه پیتر مککی و ارین اوتول. آنها نقل مکان کرد و از مرحله اول به دوم توسط تخمگذار پایین بیشتر از $25,000 هزینه ثبت نام را کامل $100,000 استرداد پذیرش سپرده و دیگری 1000 امضا آنها را “مجاز شرکت کنندگان است.”

مفسر سیاسی معتقد است بوفالو اعلام خواهد شد تاثیر محافظه کار به رهبری نژاد

مفسر سیاسی معتقد است بوفالو اعلام خواهد شد تاثیر محافظه کار به رهبری نژاد

آنچه که به آنها می دهد که حزب را آرزو عضویت در لیست به طوری که آنها می توانید شروع به تماس با اعضای فعلی برای جلب حمایت و پول است.

در مارس 25, همه نامزدها باید در مجموع از 3000 امضا کامل غیر قابل استرداد $200,000 هزینه ورود و $100,000 استرداد انطباق سپرده است.

کسانی که آمار کسانی که معیار نیز باید شرکت در دو مقام بحث. این حزب اعلام کرد روز شنبه وجود خواهد داشت یک انگلیسی زبان بحث در تورنتو در مارس 17 و فرانسه یکی در تاریخ 23 آوریل در مونترال.

ادامه مطلب: فدرال محافظه کار به رهبری امیدوار زمین را به نوا اسکوشیا محافظه کاران

تاریخ به حساب مارس 25 مهلت ارسال آثار گفت: Dan Nowlan یکی از دو صندلی از رهبری این حزب از کمیته سازماندهی.

“تصمیم به برگزاری مناظره در این مرحله از مسابقه به معنی نامزد ظاهر می شود در این مرحله در واقع کسانی که به نظر می رسد در انتخابات است,” او گفت:.

اما روز پنجشنبه قطع شده است هنوز هم قابل توجه گفت: Brad Trost های قبلی رهبری نامزد شده است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“این است که معنی دار به اعضای عادی مردم که نوشتن چک و کسی که در حال تصمیم گیری است که برای حمایت از” Trost گفت.

به رسمیت شناختن نام نقش مهمی در رهبری حزب محافظه نژاد

به رسمیت شناختن نام نقش مهمی در رهبری حزب محافظه نژاد

“این به این معنی کسی است که نامزد رسمی که یک سیگنال را می فرستد.”

گرفتن دسته اول از امضا و نرم افزار در پنج شنبه است و هیچ تضمینی برای یک نامزد تایید خواهد کرد. در علاوه بر این به بررسی صلاحیت امضای این کمیته حق مصاحبه متقاضیان و رد نامزدهای خود را.

ریچارد Decarie یک کبک نامزد به شدت به مخالفت با سقط جنین و ازدواج همجنسگرایان است که هنوز هم در انتظار مصاحبه خود هر چند ارائه شده اولیه مواد Trost گفت.
شده اند وجود دارد خواستار به نوار Decarie از در حال اجرا.

ادامه مطلب: جان بیرد قوانین در حال اجرا به صورت محافظه کار به رهبری

زمان رهبر اندرو Scheer را مخالفت با سقط جنین و معلوم نیست موضع ازدواج همجنسگرایان بودند به عنوان بدهی در آخرین انتخابات فدرال هر چند او هرگز واقعا مورد بحث در جزئیات خود را اعتقادات و گفت: او نمی خواهد حمایت از هر قانون محدود کردن یا.

Decarie از سوی دیگر میگوید او خواهد پال خواستار قطع بودجه دولت, سقط جنین و ترمیم “سنتی” تعریف ازدواج به عنوان بین یک مرد و یک زن. نظرات خود را از جمله موقعیت خود را که در حال تجاوز یک انتخاب است محکوم شده است توسط اعضای برجسته این حزب است.

اسلون دارای مشابه views; او گفت: در ماه گذشته علم روشن نیست که آیا همجنسگرا بودن یک انتخاب است. حزب خود را تایید برنامه های این هفته است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

پیتر مک کی به طور رسمی راه اندازی پیشنهاد برای CPC رهبری

پیتر مک کی به طور رسمی راه اندازی پیشنهاد برای CPC رهبری

کبک فیلم-تئاتر مغول وینچنتزو Guzzo که همچنین به نظر می رسد در تلویزیون واقعیت نشان می دهد “Dragons’ دن” گفت: او درخواست مواد در دست است اما فکر کردن در مورد اینکه آیا او به دست آنها است.

او گفت که او مطمئن نیست که این مسابقه قرار است تا به جای نسبی سیاسی غیر خودی و نه اینکه آیا او می تواند خود را تنظیم کنید منافع کسب و کار بر این اساس با توجه به جدول زمانی تنگ.
“آیا من تصمیم به اجرا یا نه یک چیز برای مطمئن,” Guzzo گفت.

“من قصد ندارم به دور است.”

اعضای حزب برای انتخاب رهبر جدید در ژوئن 27.

© 2020 کانادا مطبوعات

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>