حزب محافظه کار رزومه رهبری, نژاد, مجموعه Aug. 21 مهلت رای گیری

Category: گلوبال نیوز Comments: No comments

حزب محافظه کار تصمیم گرفت در روز چهارشنبه شب به سر مسابقه برای انتخاب بعدی خود را رهبر بعد از تعلیق مسابقه در ماه مارس به دلیل تاثیر بهداشت عمومی اقدامات اجرا شده در میان رمان coronavirus بیماری همه گیر.

شیوع کروناویروس: نماینده محافظه کار مجلس می گوید ترودو باید عذر خواهی به کانادا بالا, دکتر, نه درک اسلون

شیوع کروناویروس: نماینده محافظه کار مجلس می گوید ترودو باید عذر خواهی به کانادا بالا, دکتر, نه درک اسلون

در بیانیه این کمیته مسئول برگزاری این مسابقه رهبری گفت: این ملاقات روز شنبه و تصمیم گرفت در این مسابقه می تواند رزومه “با تنظیمات به جای شرایط کنونی” و با یک Aug. 21 مهلت ارسال آثار به پست الکترونیکی در برگه های رای.

“نتیجه اعلام خواهد شد به عنوان به زودی به عنوان کسانی که برگه های رای می تواند به درستی پردازش و بررسی scrutineers در حالی که احترام هر دستورالعمل های بهداشتی در محل که در آن زمان” بیانیه ای گفت:.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

این کمیته گفت: این امر نظارت COVID-19 وضعیت “نزدیک” و سعی کنید برای تایید اطلاعات بیشتر در مورد رهبری اعلام در هفته پیش رو است.

دو تا از چهار رهبری امیدوار نشسته حزب محافظه نمایندگان مجلس: ارین اوتول و درک اسلون. دو نفر دیگر رقابت برای رهبری حزب در حال سابق دیرین MP پیتر مککی و تورنتو وکیل Leslyn Lewis.

[ ثبت نام برای سلامت ما IQ برای عضویت در خبرنامه آخرین coronavirus به روز رسانی ]

هر دو اوتول و مککی به عنوان وزرای کابینه در سابق نخست وزیر استفان هارپر دولت است.

ادامه مطلب: حزب محافظه کار انتاریو نمایندگان مجلس فشرده اسلون به عذر خواهی برای سوال بالا دکتر وفاداری. او در دفاع از خود

کمیته و حزب نیز گفت: آنها چسبیده با مارس 15, مهلت ثبت نام اعضای جدید چه کسی خواهد بود واجد شرایط برای رای دادن در انتخابات رهبری.

شیوع کروناویروس: ارین اوتول در تماس های محافظه کاران برای به تاخیر انداختن رای رهبری

شیوع کروناویروس: ارین اوتول در تماس های محافظه کاران برای به تاخیر انداختن رای رهبری

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>