محافظه کاران خود را پیدا کرده اند آخرین نمونه از لیبرال نفاق: ناپدید شدن خشم و انزجار بیش از معترضان امتناع فاصله اجتماعی.

به اتهام گسترش محافظه کار از طریق توییتر و قابل استناد است اغلب در رسانههای محافظه کار از قرمز دولت به فاکس نیوز. آنها توجه داشته باشید که زمانی که مستند معترضان آب گرفتگی دولت کاپیتول ساختمان سیاستمداران و کارشناسان به طور یکسان بیان ترسناک که تجمعات را سرعت بخشیدن به این بیماری همه گیر کوروناویروس. اما در حال حاضر با هزاران نفر از تجمع مردم در اعتراض به خشونت پلیس در پی جورج فلوید به قتل در دست مینیاپولیس پلیس محافظه کاران می پرسید: کجا که نگرانی برود ؟

برای بسیاری از در سمت راست — حتی محافظه کاران که سخت مغلوب ساختن پیشی جستن منتقدان — وضعیت پخش به گسترده تر روایت لیبرال نخبگان استانداردهای دوگانه.

محافظه کاران “ناراحت هستند در رهبران سیاسی که فکر می کنم اعتراض و تجمع جرم مهم تر هستند به طور ناگهانی از بودن قادر به تغذیه خانواده خود و یا نگه داشتن کسب و کار خود و باز گفت: Stephen L. Miller, یک محافظه کار رسانه های منتقد و کمک کننده به تماشاگر.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن کردم در عمل در چهارشنبه retweeting یک ولگردی و قانونی شکنی از محافظه کاران ساخت مشابه امتیاز. “به یاد داشته باشید اگر شما نمی اجتماعی فاصله شما به معنای واقعی کلمه کشتار مردم ایم” مفسر باک سکستون در یک نظر معمولی که مغلوب ساختن پیشی جستن را افزایش داد. “این چیزی است که آنها به ما گفت. این ” کارشناسان.'”

زمانی که دموکرات ها حاضر به غرغر فعلی معترضان به نقض اجتماعی-فاصله دستورالعمل میلر گفت که پیام این است که coronavirus احكام “مصرفی” — اگر علت مناسب است.

“بود که بخشی از معامله — مردم از دست داد, مشاغل,” او گفت: با توجه فلوید تا به حال از دست داده و کار خود را در یک رستوران در طول خاموش کردن. “مردم نمی توانند برای خداحافظی به بیمار عزیزان و یا میزبان مجالس ترحیم.”

البته دو جنبشهای اعتراضی در نقاط مختلف در طول بیماری همه گیر. اولین مستند اعتراضات به نظر می رسد در اواسط ماه آوریل هنگامی که Covid-19 شیوع نگه دارید. اقامت در خانه اقدامات به طور قابل توجهی سخت تر و بیمارستان سیستم در معرض خطر تبدیل شدن به بیش از حد. برخی از هفته مقامات تشویق مردم به حتی خانه را ترک کنید.

در ضمن اخیر خشونت پلیس تظاهرات جمع آوری بخار آخر هفته بسیاری از شهرستانها شروع به بلند کردن اجسام اقامت خود را در خانه محدودیت با استناد به یک پایدار روند نزولی بوده است. نمرات کسب و کار شده اند مجاز به بازگشایی زیر-اجتماعی فاصله گرفته است. علاوه بر این بسیاری از معترضان شده اند با پوشیدن ماسک در حالی که برخی از راهپیمایان تلاش کرده اند به فاصله اجتماعی.

و البته کارشناسان بهداشت عمومی در حال حمایت کردن از موضع خود را که یک توده جمع مردم خواهد شد به احتمال زیاد منجر به بیشتر coronavirus موارد است. برخی از متخصصان بهداشت عمومی استدلال محافظه کاران در حال ساخت یک ریاکارانه مقایسه بین دو رویداد است که کمی در مشترک. آنها تعجب که در آن خشم محافظه کار بود مورد اعتراض نقض دستورات دولت در ماه آوریل است.

اما تام نیکولز یک مشاور ارشد پروژه لینکلن یک گروه از بالا مشخصات محافظه کار فعالان مخالف مغلوب ساختن پیشی جستن هنوز هم اصرار درک است که آسیب رساندن به لیبرال ها. محافظه کاران ضامندار به نظر از برجسته بهداشت عمومی که رهبران استدلال خطرات ناشی از اعتراض به نژادپرستی سیستماتیک در این لحظه بیش از مضرات coronavirus.

“لیبرال ضد است که” این مهم است که به اندازه کافی است که یک استدلال سیاسی و نه علمی و یا پزشکی استدلال” او گفت:. “این فقط یکی دیگر از راه گفت:” اول خود را اصلاح اعتراض اشتباه بود اما مال من درست است.'”

محافظه کاران در حال حاضر مشاهده کنید که آیا فلوید تظاهرات در واقع در نتیجه یک coronavirus صورت سنبله. اگر آنها نمی, این افزایش می تواند به تقویت محافظه کار اصرار که مستندات بیش از حد سخت گیرانه و غیر ضروری منجر به آسیب های اقتصادی. اما اگر موارد نمی افزایش محافظه کاران نیز آماده استدلال مقامات بهداشت عمومی و سیاستمداران آماده بودند به بی اعتنایی خود را سرزنش سیاسی مجمع تشخیص مصلحت نظام.

“در حال حاضر به نظر می رسد مانند یک شام” میلر گفت. “مردم احساس conned. و آنها باید.”

در حالی که بسیاری از محافظه کاران در زمان نوسانات در کسانی که در اعتراض به عدم رعايت اجتماعی فاصله — جذاب به خصوص در عمل ماسک-بشود — چه علامت محافظه کاران خاموش ترین چیزی بود که آنها گفته شد نمونه هایی از مقامات دولتی تشویق مردم به راهپیمایی.

با مشخصات بالا محافظه کاران البته تا به حال مقدار زیادی برای گفتن در مورد حقوق شهروندان خود را در اعتراض به, اما به طور عمده بود تا از طریق رسانه ها و به ندرت پیوست راهپیمایی. میشیگان رژیم صهیونیستی است. گرچن Whitmer یک دموکرات شد که ملی شکل به صورت ایستاده به مسلح معترضان با اعتراض به او سخت مستند به تازگی عکس ایستاده بسیار نزدیک به معترضان.

محافظه کاران همچنین ضامندار به اظهارات مقامات بهداشت عمومی مانند شورای شهر نیویورک سلامت رئیس کمیته Mark Levine که گفت: مردم باید سرزنش هیچ چشم انداز مثبت در Covid-19 مورد در “نژاد پرستی” که الهام گرفته از اعتراض.

نیکولز گفت: خطر این بود که مقامات بهداشت عمومی خواهد بود تنظیم شده است.

“من نگران هستم که این است که به عنوان سیاسی تخصص” نیکولز گفت. “شما نمی توانید می گویند: ‘گوش دادن به علم و نگه داشتن خود را از کلیساها در 25 درصد اشغال و اجتماعی فاصله خود را کر خوانندگان’ و سپس بگو: “اما هزاران نفر از مردم با هم فشرده در یک توده بزرگ در حالی که جیغ ارزش خطر است.'”

کارشناسان بهداشت و درمان سریع به توجه رهبران سیاسی باید به دور از خود رها دقیق دستورات. اجتماعی-فاصله دستورالعمل هنوز در حال اجرا در کسب و کار و فضاهای عمومی در سراسر کشور است.

و نیکولز افزود: “من درک این واقعیت است که این تظاهرات به اجتناب ناپذیر است و علت آنها فقط.”

اثر محافظه کار در این حمله به احتمال زیاد خواهد شد آشکار در چند هفته آینده اگر Covid-19 موارد سنبله به ویژه در اعتراض به مناطق مانند آنها در ماه آوریل پس از تظاهرات در سراسر کنتاکی, میشیگان و ویسکانسین. میلر پیش بینی شده است که اگر دموکرات ها در حال رفتن به پرداخت یک قیمت.

“اگر وجود ندارد عمده سنبله در Covid موارد و یا مرگ و میر در دو تا چهار هفته او گفت:” دموکرات ها “همه رفتن به باید به مردم توضیح دهد که یا خود را از دست داده کار خود امرار معاش یا کسب و کار خود را برای خاموش کردن و یا پس از آن شورش و غارت است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im