ساخت و ساز بر روی لینک مسير اتصال Coaldale و Lethbridge آغاز خواهد شد در بهار

Category: گلوبال نیوز Comments: No comments

آینده 15 کیلومتر مسیر ارتباط Coaldale و Lethbridge است دیدن برخی از هیجان انگیز پیشرفت ساخت و ساز است که در نهایت میله میله برای شروع این بهار بعد از اینکه در آثار پس از سال 2016.

مسیر را پیاده از هر دو شهرداری از پرندگان شکاری مرکز در Coaldale به هندرسون دریاچه در Lethbridge.

مقامات می گویند اولین مرحله از دو مرحله مسیر تنظیم شده است به طور کامل در حدود یک سال یا بیشتر.

ادامه مطلب: پروژه با هدف اتصال Lethbridge و Coaldale با مسیر دوچرخه سواری

“من فکر می کنم کل این ایده که ما در حال شروع به تبدیل شدن به بسیار آگاه است که پایداری و نیاز به دریافت و ورزش سالم برای ما و نیاز به اضافه کردن به ما طول عمر — و این به طور کامل تغذیه درست به آن گفت:” آلوین فریتز اصلی معمار و برنامه ریز شهری در این پروژه است.

“من واقعی هیجان زده است چرا که آن را به یک گزینه عالی برای خانواده ها به خارج رفتن بین Coaldale و Lethbridge, خارج, در یک بعد از ظهر یک دوچرخه بزرگ هنگامی که ما به آب و هوای خوب و من فکر می کنم آن را خوب است برای کسب و کار بیش از حد به دلیل آن می تواند خوب ارتباط گفت:” جف ریمر یک Lethbridge مقیم و مشتاق دوچرخهسواری.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

ریمر می گوید او نمی تواند صبر کنید تا شروع به رفتن به دوچرخه سواری در این مسیر با خانواده اش, او اضافه می کند که او خوشحال ایمنی یک اولویت در این پروژه به عنوان به خوبی.

“املاک هیجان زده است که آنها در مورد مراقبت از… انجام آن به درستی آن را از عمده شریان ها که در آن شما می توانید آن را در ایمنی — اما آنها همچنین صحبت کردن در مورد زیبایی شناسی” ریمر گفت.

“وجود دارد رفتن به مکان های خوبی برای نشستن اضافه کردن درختان و بوته زار…آن را به چند اهداف و مزایای,” او گفت:.

پرینت این

ادامه مطلب: County of Lethbridge معاون reeve هل 15 کیلومتر مسیر دوچرخه سواری به Coaldale

هنری Doeve رئیس link مسیر پروژه گفت: وجود خواهد داشت بیش از یک دوجین تفسیری داستان تخته در طول مسیر.

“[آنها را] داستان کشاورزی گفتن داستان از ایستگاه تحقیقات آنها چگونه بهره مندی این منطقه چگونه آنها را جا به تار و پود این منطقه” Doeve گفت. “آبیاری چگونه آبیاری رسیدن به جایی که در آن است و چگونه آن را به ما کمک…بنابراین ما می توانیم بگویم این داستان ما می توانیم آنها را تفسیر.”

داوطلبان از لینک مسير کمیته در حال حاضر در حال جمع آوری پول است که به نسبت امکانات روی لینک.

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>