متضاد پیام از بایدن و مغلوب ساختن پیشی جستن در روز جهانی آزادی مطبوعات

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن و رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن فرستاده کاملا پیام های مختلف در مورد نقش رسانه ها در روز یکشنبه تاریخ است که سازمان ملل متحد تعیین شده روز جهانی آزادی مطبوعات.

بایدن این, presumptive دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد با صدور بیانیه ای تمجید روزنامه نگاران برای “حفظ و دموکراسی هر دو در اینجا در خانه و در سراسر جهان است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن در مقابل, شروع روز خود را با به tweeting: “این خبر جعلی را نشان نمی دهد واقعی پای صندوقهای رای است. Lamestream رسانه های کاملا فاسد, دشمن مردم!”

او با اشاره به ادعای او این است که او 96 درصد تصویب امتیاز در حزب جمهوری خواه. این نظرسنجی گالوپ مغلوب ساختن پیشی جستن پیدا کرده بود با اشاره به 94 درصد تصویب در میان رای دهندگان جمهوری خواه و 49 درصد تصویب کلی — بالاترین ریاست جمهوری خود. او سپس هدف ان بی سی نیوز و سی ان ان برای “بیرون رفتن از راه خود را به می گویند چیزهایی که در مورد چین” در میان بیماری همه گیر کوروناویروس که نشات گرفته در آن کشور است.

مغلوب ساختن پیشی جستن گرد کردن روز با یک فاکس نیوز مجازی تاون هال در یادبود لینکلن که در آن او اعلام کرد که او چهره خصمانه مطبوعات و درمان بدتر از رئیس جمهور آبراهام لینکلن.

“شما آن را ببینید: 94 یا 95 درصد از فشار دشمن است,” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “ما از حمایت فوق العاده ای اما رسانه ها نیز ممکن است در حزب دموکرات. چرا ؟ من نمی دانم.”

رئیس جمهور بارها برافراشته در برابر رسانه ها از کمپین 2016. در اخیر کاخ سفید coronavirus جلسات تهمت به برخورد با خبرنگاران در مورد پوشش خود را از دولت و چگونه او به کار گرفته بحران بهداشت و درمان. حتی در آخر هفته گذشته با جلسات در برنامه برگ برنده نگه داشته و ارائه سوزش در سوئیس از طریق توییتر.

در روز یکشنبه, شهرداری مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: خبرنگاران از او بخواهید “ننگین” و “وحشتناک, وحشتناک با گرایش” سوال در طول این جلسات. “من احساس می کنم اگر من نوعی به آنها خواهم بود — من می خواهم پیاده کردن مرحله,” او اضافه شده است.

در بیانیه ای در روز یکشنبه بایدن در زمان رئیس جمهور به وظیفه متهم مغلوب ساختن پیشی جستن از راه اندازی یک “حمله همه جانبه در رسانه ها” توسط برچسب روزنامه نگاران “دشمن مردم” و گزارش “خبر جعلی.”

بایدن گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن “قلدر و berates” مطبوعات یک رویکرد است که او گفته بود به خصوص توهین آمیز در طول همه گیر است که منجر به بیش از 1.1 میلیون نفر و ادعا کرد بیش از 67,000 زندگی در ایالات متحده به تنهایی.

“دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را تکرار تلاش ها برای اهریمن جلوه دادن رسانه ها قرار داده و ما را در یک مسیر خطرناک است,” او نوشت و اضافه کرد: “در حالی که بسیاری از روسای جمهور ناراضی بوده و با پوشش رسانه ای تنها دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است حمله استقلال روزنامه نگاران و راه اندازی یک حمله همه جانبه در رسانه ها.”

این دموکرات به پایان رسید توسط امیدوار کننده است که در یک بایدن در کاخ سفید خواهد بود وجود احترام متقابل و “هیچ قلدری از رسانه ها از اتاق مطبوعات تریبون و یا صدای جیر جیر.”

مجمع عمومی سازمان ملل متحد در سال 1993 اعلام کرد 3 مه به عنوان روز جهانی آزادی مطبوعات یک شناخت است که در آن می گوید: “به عنوان یک یادآوری به دولت نیاز به احترام تعهد خود را به آزادی مطبوعات.”

“این هم یک بعد از بازتاب در میان رسانه های حرفه ای در مورد مسائل مربوط به آزادی مطبوعات و اخلاق حرفه ای” سازمان ملل متحد می گوید. “این یک فرصت برای جشن گرفتن اصول اساسی آزادی مطبوعات; بررسی وضعیت آزادی مطبوعات در سراسر جهان دفاع از رسانه ها از حملات خود به استقلال و ادای احترام به روزنامه نگاران که از دست داده اند و زندگی خود را در خط وظیفه.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر