کانوی در مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاباتی: “من خواهد بود وجود دارد بدون ترک کاخ سفید

Category: پلیتیکو Comments: No comments

مشاور رئیس جمهور کلیان کانوی روز جمعه گفت او انتظار دارد که برای بازی در جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاب مجدد تلاش اما متوقف کوتاه از ارتکاب به تلافی از نقش خود به عنوان مدیر کمپین.

کانوی مغلوب ساختن پیشی جستن در کمپین 2016 رئیس برای ماه های آخر منتهی به انتخابات روز شده است به طور گسترده ای با اعتبار steadying رئیس جمهور ناهموار مبارزه و هدایت آن به یک پیروزی غیر منتظره که در ماه نوامبر. با مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین مشابه دست و پا زدن در 2020, مشاور رئیس جمهور گفت که او انتظار دارد به درگیر در رئیس جمهور بحث دبستان به عنوان او در سال 2016.

پرسید که آیا او خواهد بود مایل به مرحله دوباره به عنوان مدیر کمپین کانوی پاسخ داد که “من می خواهم به جایی که من بهترین و بالاترین استفاده را برای رئیس جمهور.”

“من هم در این بحث دبستان بیشتر از زمان” مشاور رئیس جمهور گفت: در اشاره به دوره تصدی خود را با 2016 مغلوب ساختن پیشی جستن و مبارزه است. “و من انتظار می رود که حتی اگر من را به زمان تعطیلات من در آنجا خواهد بود و همچنین از آنجا که رفتن به باید تلویزیون را ببینید.”

مغلوب ساختن پیشی جستن منصوب کانوی یک توافق ناظر انتخابات و مشاور خود را به عنوان مدیر کمپین در ماه اوت سال 2016 جایگزین پل Manafort. او فرض کنترل از رئیس جمهور اولیه کاخ سفید پیشنهاد در لحظه های خطر ناک تصرف کمر در میان مغلوب ساختن پیشی جستن دشمنی با یک ستاره طلا خانواده و گزارش Manafort وابستگی خود به روسیه و حمایت سیاستمداران اوکراینی.

در کاخ سفید, سابق, مدیر کمپین همچنان ادامه دارد و به عنوان یکی از رئيس جمهور برجسته ترین عموم مدافعان نیز گرفته شده در سیاست نقش به ویژه در موضوع سوء مصرف مواد مخدر.

“من در اینجا در کاخ سفید که در آن رئیس جمهور می خواهد من به کانوی گفت:. “من هنوز بر این باورند که رئیس جمهور در حال اجرا برای انتخاب مجدد آنان اقبال ظهور و سقوط بیشتر در مورد آنچه انجام شده است که در آن او است در این ساختمان است.”

در شب چهارشنبه تهمت جایگزین براد Parscale به عنوان مدیر کمپینترویج معاون مدیر کمپین لایحه Stepien به این کار بالا است. Parscale باقی خواهد ماند و با مبارزات انتخاباتی, نظارت دیجیتال آن عملیات به عنوان او در سال 2016. یک سخنگوی مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین اصرار داشت در روز پنج شنبه که shakeup نه به مقدار تنزل برای Parscale.

مغلوب ساختن پیشی جستن به عقب مانده بد در رای گیری در هفته های اخیر انتهایی presumptive دموکراتیک نامزد جو بایدن در هر دو نظر سنجی های ملی و بررسی های انجام شده در میدان نبرد متحده است. کانوی پیشنهاد رئیس جمهور ممکن است خود را بهبود بخشد نظرسنجی شماره reprising روزانه خود را coronavirus اخبار کنفرانس ها.

“رئیس جمهور تعداد آنها بسیار بالاتر از زمانی که او وجود دارد و در جلسه همه در یک روز به صورت روز در مورد کوروناویروس. فقط به مردم اطلاعات” کانوی گفت: فاکس اضافه کرد که برخی در دولت با او اختلاف نظر دارند. “من فکر می کنم رئیس جمهور باید انجام دهد.”

مغلوب ساختن پیشی جستن یک بار مکرر coronavirus جلسات که گاهی اوقات به طول انجامید و دو ساعت یا بیشتر بودند محدود در اواخر ماه آوریل پس از رئیس جمهور را بی اساس حدس و گمان است که تزریق مواد ضد عفونی کننده می تواند به دفع این ویروس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>