پلیس به نام برنی حامیان پس از تصادف تعقیب درهم bullhorn تظاهرات در مقامات ” خانه

Category: پلیتیکو Comments: No comments

شب قبل از نوادا قفقاز رئیس دولت حزب دموکرات به نام پلیس پس از چندین حامیان برنی ساندرز جمع آوری شده در خارج از خانه خود در 11 بعد از ظهر با یک تصادف تعقیب درهم bullhorn به صدور هشدار در مورد روز بعد از انتخابات.

“من می خواهم اطمینان وجود دارد که قصد ندارم به هر shenanigans رفتن در فردا. حزب دموکرات کنترل نمی کند چه اتفاقی می افتد,” ماریا Estrada خود توصیف “Berner” از لس آنجلس گفت: به تصادف تعقیب درهم bullhorn, با توجه به Facebook Live video او جریان در صفحه شخصی. او بارها و بارها گفت که او نمی خواست برای دیدن تکرار 2016 انتخابات که او insinuated در آن تقلب علیه Sanders.

حداقل سه بار دیگر در روزهای اخیر Estrada رهبری یک گروه از ساندرز هواداران که جمع شده بودند در اواخر شب در خارج از خانه از حزب دموکرات مقامات و قانونگذاران کالیفرنیا از جمله کسانی که از وزیر امور خارجه الکس پدیللا و دولت حزب دموکراتیک رئیس فرسوده هیکس. پلیس نامیده می شدند حداقل دو بار.

“اعتراض حق ماست — که آیا آنها به نام پلیس یا نه بی ربط” Estrada دیرین مترقی فعال سیاسی گفت در Facebook پیام. Estrada برپا شگفت انگیزی رقابتی اولیه در برابر کالیفرنیا مجمع سخنران آنتونی رندن در سال 2018 — از دست دادن 54 به 46 درصد و چالش برانگیز است او دوباره در سال 2020 است. Estrada نیست استخدام ساندرز کمپین و گفت: هیچ یک از هموطنان معترض بودند یا نه.

ویلیام کوردی نوادا, پارتی صندلی و یک عضو از دولت و مجلس مواجه استرادا و دیگر ساندرز حامیان خارج از خانه خود را نزدیک به یک ساعت پس از آنها وارد شده است. او به آنها گفت که آنها تا به حال “عبور یک خط است.”

Estrada شات برگشت: “اگر هر مزخرف اتفاق می افتد فردا تنها کسی که خط عبور شما است.” کوردی به نام پلیس به گزارش اختلال اما استرادا و دیگران رفته بودند توسط ماموران و موضوع بسته شد با توجه به North Las Vegas, اداره پلیس.

کوردی کاهش یافته است به نظر برای این داستان. اما یک منبع که به کوردی و آشنا با آنچه اتفاق افتاده است گفت که او به کار گرفته وضعیت با خویشتن داری.

“ویلیام نمی خواهم این داستان در خارج وجود دارد قبل یا بعد از جلسه از آنجا که او نقش خود را بسیار جدی نظارت حزب-اجرای انتخابات و می داند که چقدر این نیاز می تواند به عنوان یک روند عادلانه برای هر نامزد پس از سال 2016” فرد گفت.

حادثه و سه نفر دیگر در روزهای اخیر آمده است در زمانی که برخی از دموکرات و رقیب مبارزات می گویند ساندرز’ حامیان درگیر در آزار و اذیت و قلدری هر دو آنلاین و در فرد. مخالفان خود را به طور فزاینده ای برجسته مثال ها و استدلال کرد که ساندرز اجازه داده است سمی فرهنگ به چرک در میان طرفداران خود است. این رفتار می تواند پیچیده ساندرز’ تلاش برای متحد کردن حزب به عنوان او خودش را به عنوان frontrunner برای نامزدی.

ساندرز گفته است که افرادی که درگیر در تهدید و یا رفتار قلدری استقبال نمی شود در خود جنبش است. دستیاران خود را و متحدان گرفته اند جرم به اصطلاح “برنی وارنر” با دعوت از آن لام را متنوع کرد.

ساندرز’ کمپین محکوم معترضان پس از مشاهده فیلم از حوادث.

“این رفتار کاملا غیر قابل قبول” جف ویور ساندرز’ دیرین دستیار و مشاور ارشد در بیانیه ای گفت:. “هیچ کس که رفتار مانند این است که بخشی از جنبش ما. افرادی که در حمایت از این کمپین انجام این کار توسط مودبانه بسیج دیگر رای دهندگان برای آمدن به پای صندوق های رای. ما باید تحمل صفر برای این فعالیت ها و محکوم کردن آنها در قوی ترین شرایط است.”

در یک Facebook پیام استرادا در دفاع از رویکرد او. “ما می خواهیم عدالت و ما می خواهیم پاسخگویی و اگر من برای رفتن به دین لوگان خانه زنگ زده هیکس’ خانه یا هر کس دیگری که ادعا می کند آنها نشان دهنده جامعه من زمانی که در واقعیت آنها نمی, آنها باید انتظار داشت که مردم را پاسخ تقاضا,” او نوشت. لوگان اداره انتخابات محلی به عنوان لس آنجلس ثبت.

در حدود 9 بعد از ظهر و شب بعد از نوادا حادثه استرادا و چند تن دیگر ساندرز هواداران رفت و به خانه های لس آنجلس کالیفرنیا, وزیر امور خارجه, Alex پدیللا. پدیللا دفتر نظارت کالیفرنیا انتخابات از جمله مقدماتی حزب دموکرات در روز سه شنبه.

“الکس پدیللا ما نمی خواهیم تکرار 2016. به یاد داشته باشید سال 2016 ؟ هنگامی که شما پیشگیرانه تایید شرکت نامزد بودند که به بودجه شما و متحدان نزدیک خود را?” یک مرد ناشناس گفت: به یک تصادف تعقیب درهم bullhorn خارج پدیللا خانه. “ما می خواهیم واقعی عادلانه انتخابات است.”

سام Mahood سخنگوی مالاگا گفت: “اجرای قانون شده است هشدار به حادثه” که از او به نام “مایه تاسف است نشانه ای از تنش سیاسی در آمریکای امروز است.” Estrada و دیگر فعالان نیز رفت و به خانه هیکس حزب رئیس جمهور شنبه شب در Facebook صفحه.

“ما نمی خواهیم تکرار 2016 و ما مطمئن شوید که به عنوان بچه نمی خواهید آنچه اتفاق افتاده در آیووا” استرادا گفت دیگر ساندرز حامیان صبح روز شنبه در سفر خود به انجمن سایت با توجه به فیلم دیگری او ارسال شده است. “[کوردی] بدبختانه به دلیل آن واقعا در اواخر شب و ما در مقابل خانه اش. ما می دانیم آنچه که آنها انجام می دهند و ما در حال تلاش برای نگه داشتن آنها صادق است.”

ساندرز در تلاش برای منحرف کردن بحث در اطراف حامیان او با این استدلال که دیگر, کمپین حامیان که هم گناه چنین تاکتیک. او با اشاره به حملات برخی از کارکنان که زنان از رنگ به عنوان مثال و پیشنهاد کرده است که بسیاری از سوء استفاده آنلاین می تواند خارجی بازیگران در تلاش برای ایجاد اختلاف.

“در برخی از نقطه شما باید به خودتان بپرسید چرا این الگوی بوجود می آیند ؟ چرا از آن است به خصوص این مورد در میان حامیان خود را که این اتفاق می افتد؟” پیت Buttigieg خواسته ساندرز در هفته گذشته بحث در لاس وگاس.

“من فکر نمی کنم آن است که به خصوص در مورد راه” ساندرز گفت که Buttigieg پاسخ داد: “این درست نیست. نگاه مردم می دانند که راه خود را از حامیان آنها را درمان.”

ساندرز’ منتقدان می گویند که این رفتار نیز یافت شده است که در داخل ساندرز مبارزات انتخاباتی. این هفته کمپین اخراج یک حوزه منطقه ای مدیر بعد از دیلی بیست گزارش داد که کارمند به حال یک جایگزین قفل حساب توییتر که در آن او گفت Buttigieg “چیزی است که اتفاق می افتد زمانی که درمانگر botches تبدیل” الیزابت وارن بود “گنگ Okie” که “به نظر می رسد گه” و ctq “به نظر می رسد مانند او نام و نام خانوادگی: pained, چاق, [و] اشتباه منبع/هدف است.”

در نوادا ساندرز مدیر کمپین فیض فولادوند سعی در آرام ساندرز هواداران که خواستار شدند در دولت جدید رای دهندگان حفاظت از مدیر به اخراج می شود در حالی که متهم او را از فساد از آنجا که او قبلا به عنوان یک سازمان برای Buttigieg.

“درک نگرانی های اینجا” فولادوند توییتی, مرجع ویروسی جیر که screenshotted زن LinkedIn صفحه. “ما به صحبت با نوادا که به ما اطمینان داد که این فرد ندارد قدرت تصمیم گیری بیش از حزبی دفعات مشاهده شده است.”

حوادث نیز افزایش احتمال که ساندرز’ پرشور ترین هواداران در حال حاضر خارج از کنترل این کمپین با وجود تلاش های ارشد رهبری برای مهار آنها را در.

استرادا نیز رد کرد انتقاد از او توسط ساندرز برنج.

“Sanders اجرای کمپین است با ایجاد” او نوشت: در Facebook صفحه در پاسخ به برخی انتقادات از او شب تظاهرات. “من می تواند مراقبت کمتر از آنچه برنی کارکنان فکر می کند از من است. آنها مربوط به من و یا مسابقه. من را دیده اند تصاویر از راه آنها درمان برنرز و آن را کاملا نمی انعکاسی از برنی ساندرز.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>