دوم, نوجوان بازداشت شده است و اتهام در ارتباط با سلاح سرد قتل Barnard College دانشجوی سال اول تسا رشته های جدید شهر نیویورک دادستان منطقه اعلام کرد صبح روز شنبه.

وی 14 سال Rashaun ویور بود به اتهام دو فقره قتل درجه دوم و چهار فقره سرقت. او شده است remanded در بازداشت پس از گرفته شده در شب جمعه است.

“متاسفانه [این] را نمی تواند پشت این زن جوان است. این چیزی است که حتی بهترین و بی طرف ترین تحقیقات به سادگی نمی تواند انجام دهد” گفت: NYPD کمیسر درموت شیا. وی افزود: پلیس شدند “اعتماد به نفس است که ما باید از این فرد در بازداشت که با چاقو به او.”

اولین مظنون Zyairr Davis, 13 دستگیر شد به اتهام قتل تنها چند روز پس از رشته های اصلی بدن کشف شد در هارلم در ماه دسامبر. یک سوم مظنون سن 13 سالگی بوده است متهم در دادگاه خانواده است.

رشته های مشتاق موسیقیدان از ویرجینیا بود به ضرب چاقو در چه پلیس این باور بود botched سرقت در پارک Morningside. به عنوان او راه رفتن را از طریق پارک در شب 11 دسامبر یک گروه از نوجوانان اقدام به سرقت تلفن خود را و به عنوان او تلاش می کند با استفاده از آنها با چاقو به او به پلیس گفته اند. پرسنل اورژانس با عجله خود را به نزدیکی سنت لوک در بیمارستان که در آن او مرده.

در کنفرانس مطبوعاتی روز شنبه, دادستان منطقه سایرس ونس گفت که او آخرین کلمات بودند “به من کمک کند من دزدیدند.”

ونس گفت: تحقیقات در این مورد در حال انجام است.

این است که در حال توسعه داستان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im