Coronavirus: 2 مونترال رستوران باز باقی می ماند خدمت به جوامع سالمندان مراقبت های بهداشتی کارگران

Category: گلوبال نیوز Comments: No comments

صندلی های خالی هستند و این واقعیت جدید در 3 Soeurs resturant در Dollard-Des-Ormeaux.

معمولا بسته بندی شده با ناهار سراسیمه و گرسنه مشتریان این رستوران تا به حال به تغییر فعالیت های روزانه خود را خارج و تحویل خدمات در میان COVID-19 بیماری همه گیر.

“جامعه واقعا هم کشیده برای ما مشتریان به طور منظم ما واقعا ما را حمایت و در حال حاضر ما تبدیل به یک غذا آماده تحویل خدمات” صاحب تریسی Bourgault گفت.

تحویل خدمات و امکانات پرداخت تماس و تعامل به تمرین امن اجتماعی فاصله.

“ما در حال آماده سازی همه چیز را برای آنها به ترک آن را برای آنها curbside” Bourgault گفت.

“مردم پرداخت از طریق تلفن و یا آنلاین. ما نمی هر گونه پرداخت نقدی — ما در حال تلاش برای باقی ماندن به عنوان امن ممکن است.”

پرینت این

ادامه مطلب: Coronavirus: داوطلبان در سراسر مونترال در ماسک-ساخت overdrive

صدفی Lafford به تازگی از دست داده و کار خود را در املاک و مستغلات اما زمانی که Bourgault او بهترین دوست, رسیده برای او برای کمک به او در شروع به پریدن کرد در این فرصت برای خدمت به کارگران خط مقدم و مردم در خانه.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“این احساس شگفت انگیز برای انجام این کار” Lafford که در حال حاضر دفتر و مدیر گفت: اخبار جهانی است. “این فقط یک کار — آن را شخصی. من دوستان که گیر کرده در خانه با کودکان خود و دوستان من هم در مراقبت های بهداشتی شبکه. من یک احساس خوب از کمک به آنها.”

[ ثبت نام برای سلامت ما IQ برای عضویت در خبرنامه آخرین coronavirus به روز رسانی ]

3 Soeurs با همکاری Groupe پارامونت ستون برای مونترال یهودی, بیمارستان عمومی, Kelson مالی برای سه مونترال و بیمارستان و بد واقعی مامان از مونترال برای Lakeshore بیمارستان عمومی.

پس از این مشارکت رستوران خدمت کرده است بیش از 650 کارگران خط مقدم و در این هفته آنها بیش از 200 بیشتر به انتظارنشسته بودند.

“این شگفت انگیز است که ما در حال اعتماد با ساخت این غذا می گوید:” Bourgault. “این بسیار با ارزش است.”

ادامه مطلب: Coronavirus: صلیب سرخ به آموزش پرستاری در خانه داوطلبان در مونترال

پس تمام پاسخ شده اند بسیار مثبت این رستوران می گوید این است که در حال حاضر به دنبال یک سیستم جدید برای خدمت به سالمندان است.

“ما طرح بعدی این است که برای کار با سالمندان — آنها ما ستون” Bourgault گفت.

“ما می خواهیم به ارائه وعده های غذایی ایمن; تماس با آنها. مادر ما در خانه به تنهایی برای گذشته هفت هفته ما به ارائه وعده های غذایی به پاسیو, امن, تماس با ما, به عنوان آنها می توانند ترک ما واقعا نیاز به آنها را امن نگه دارید با توجه به آنچه در جریان است در همه خانه ها.”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

چند کیلومتر دورتر در Pointe-Claire, کلی باغ را میخانه احساس همان نوع از پوچی و نگران ایمنی کارکنان خود را.

آنها در اصل بسته برای حدود دو هفته اما جامعه به نام در آنها را به باز کردن چیزی مالک داریل اعطای نمی تواند رد.

ادامه مطلب: مونترال بیمارستان کودکان کمک می کند تا درمان بزرگسالان مبتلا به کروناویروس

“بازگشت تقاضای محبوب,” گرانت گفت. “مردم می خواستند ما را به … باز ما می خواستم به سعی و توان وجود دارد برای جامعه ما تلاش کردیم آن را به کار.”

میخانه تنها از 4 بعد از ظهر تا 9 بعد از ظهر در طول روز آن است که اختصاص داده شده به سالمندان و مراقبت از سلامت کارگران.

“ما با استفاده از زمان برای اهدای سوپ به سازمان های محلی که در حال توزیع به سالمندان و خانواده ها و ما در حال آماده سازی مواد غذایی برای COVID-19 پرستاران در كشور ژنرال” گرانت گفت: اخبار جهانی است. “آنها هیچ وقت برای غذا خوردن هیچ وقت برای آماده سازی بنابراین ما در حال تلاش برای کمک به آنها را به عنوان به خوبی.”

مشاهده link ”

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>