Coronavirus: 3rd, Ontario, شخصی, حمایت از کارگر می میرد از COVID-19

Category: گلوبال نیوز Comments: No comments

یک نورث یورک حمایت شخصی کارگر (PSW) درگذشت و پس از پیمانکاری رمان coronavirus مارک ثالث عموم شناخته شده مرگ در انتاریو است.

SEIU, بهداشت و درمان است که نشان دهنده بیش از 60 ، 000 خط مقدم مراقبت های بهداشتی کارگران در این استان گفت: کارگر یک کارمند در Downsview مراقبت دراز مدت در نزدیکی Keele خیابان و خیابان شپرد غربی.

“اتحادیه ما ماتم از دست دادن این روح زیبا است که با افتخار در خدمت نورث یورک جامعه برای بیش از 24 سال و ما را صمیمانه ترین تسلیت به خانواده گسترده و اتحادیه خواهر و برادر است که به یاد داشته باشید از روی علاقه” Martha Stewart, رئيس جمهور از SEIU, بهداشت و درمان, در بیانیه ای گفت.

ادامه مطلب: Coronavirus: 2nd, Ontario, شخصی, حمایت از کارگر می میرد اتحادیه پنجه نرم می کند برای حفاظت بیشتر

ده ساکنان درگذشت COVID-19 در Downsview مراقبت دراز مدت و ده ها تن از ساکنان و اعضای هیات آلوده شده با این ویروس.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

استوارت با انتقاد از دولت در بیانیه ای گفت: “سوم دست دادن یک PSW در کمتر از سه هفته … نشان می دهد مداوم سهل انگاری و شکست در دراز مدت مراقبت از سیستم است.”

“آنچه ما در حال شنیدن سرد اسکریپت و پاسخ هماهنگ از مراقبت دراز مدت اپراتورهای: که آنها به سادگی به دنبال تمام دستورالعمل های تعیین شده توسط دولت انتاریو. در مقابل ما در حال شنیدن صدای کر از گریه از مراقبت های بهداشتی کارگران درخواست ماسک حال نکردن با توجه به سهمیه بندی.”

[ ثبت نام برای سلامت ما IQ برای عضویت در خبرنامه آخرین coronavirus به روز رسانی ]

جهانی اخبار رسیده به وزارت مراقبت طولانی مدت برای پاسخ به استوارت ادعا می کند.

“COVID-19 باعث شده است که خیلی فاجعه اما مرگ قهرمانان ما در خط مقدم جبهه هستند به خصوص انده” یک سخنگوی این وزارتخانه گفت: در یک ایمیل.

Coronavirus: بهداشت و درمان-مراقبت کارگر اتحادیه نگرانی در اطراف PPE برای کارگران

Coronavirus: بهداشت و درمان-مراقبت کارگر اتحادیه نگرانی در اطراف PPE برای کارگران

“ما نمی تواند بیشتر سپاسگزار برای شجاعت شخصی ما حمایت از کارگران که در حال قرار دادن سلامت و ایمنی خود را در معرض خطر برای کمک به ما آسیب پذیر در برابر این ویروس وحشتناک.”

این سخنگو در ادامه گفت که دولت “در ادامه به اطمینان” است که بیماران و خط مقدم مراقبت های بهداشتی کارگران دسترسی به تجهیزات و تامین آنها نیاز به حفاظت از خود را از طریق تحویل و ساخت است.

“در دراز مدت مراقبت از کارکنان که نگرانی در مورد دسترسی به تجهیزات حفاظت فردی باید به صحبت می کنند به کارفرمایان خود” سخنگوی اضافه شده است.

مشاهده link ”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>