Coronavirus: 75 بیشتر پرستاران آماده برای کمک به در ساسکاچوان صدها نفر از دانش آموزان در عرشه

Category: گلوبال نیوز Comments: No comments

به عنوان ساسکاچوان سیستم مراقبت های بهداشتی پرانتز برای بدترین COVID-19 گیر حداقل 75 پرستاران آمده اند از چوب آماده برای کمک به در خط مقدم اگر و زمانی که آنها مورد نیاز است.

این ساسکاچوان ثبت نام انجمن پرستاران صادر کرده است 60 اضطراری گواهینامه در حالی که Saskatchewan انجمن پرستاران تجربی با مجوز اتحادش را تغییر 15 غیر تمرین اعضای بازگشت به تمرین.

هر دو نهادهای نظارتی کار کرده اند از نزدیک با استان برنامه های پرستاری.

بین 300 تا 400 نفر از دانش آموزان فارغ التحصیل شدن این بهار می تواند واجد شرایط برای کار به پرستاران ثبت نام شده با توجه به سرنا. این SALPN می گوید: یکی دیگر از 100 می تواند واجد شرایط برای کار به پرستاران تجربی با مجوز.

ادامه مطلب: هزاران نفر از پرستاران پاسخ به تماس برای کمک به با بیماری همه گیر کوروناویروس: “این است راه ما هستند’

“پرستاران خواهد شد و نقش بسیار مهمی در مراقبت های ارائه شده در طول دوره بیماری همه گیر به سادگی زیرا آنها بزرگترین حرفه ای است که ارائه مراقبت” گفت: SALPN مدیر اجرایی Lynsay Nair.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

در آوریل 3, سازمان بهداشت اعلام کرد که کار کردن با حرفه ای سلامت بدن در صدور مجوز موقت برای بازنشستگان, غیر تمرین اعضا و دانش آموزان است. دولت گفت این امر می تواند پوشش هر گونه هزینه های مرتبط.

Nair است همچنین صندلی از شبکه اینتر-حرفه ای سازمان های نظارتی یک گروه غیر رسمی از 27 سلامت رگولاتور در ساسکاچوان. همه آنها در ارتباط نزدیک با وزارت بهداشت و Saskatchewan Health Authority, او گفت:.

[ ثبت نام برای سلامت ما IQ برای عضویت در خبرنامه آخرین coronavirus به روز رسانی ]

در حالی که Nair گفت: چند حرفه در حال برداشتن گام برای ارائه اضافی کارگران “نیاز است ارائه خود را به عنوان به سرعت به عنوان زمانی که آنها در ابتدا فکر کرده بود.

“با توجه به نقش تنظیم کننده است که برای حفاظت از عمومی با صدور گواهینامه برای کسانی که در حال امن به مجوزهای صادر شده برای این مهم است که این فرایند طول می کشد محل در صورت فعال و نه با عجله” Nair گفت.

“کل مفهوم اضطراری اخذ مجوز ممکن است شامل مجوز به کسانی که ممکن است به طور معمول دریافت مجوز به طوری خاص با توجه به مراقبت و توجه نیاز به قرار دادن به آن تلاش کنند.”

ادامه مطلب: ده ها تن از بازنشسته آلبرتا, پزشکان, پرستاران, ثبت نام برای کمک به مبارزه با COVID-19

در حالی که SAPLN هنوز به موضوع اضطراری گواهینامه های سرنا به اولین اورژانس گواهینامه مربوط به این بیماری همه گیر در 19 مارس ،

“ما البته فقط گرفتن کلمه در نظر اجازه eligibile پرستاران در این مورد می دانم و شروع به آنها مجوز در پیش بینی است که هر زمان که Saskatchewan Health Authority طرح توسعه داده شد و اگر و زمانی که آنها مورد نیاز آنها خواهد بود با مجوز و آماده برای رفتن گفت:” سرنا, مدیر اجرایی, Cindy اسمیت.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

اسمیت گفت که او درک سازمان بهداشت خواهد بود redeploying کارکنان داخلی اما به رسمیت می شناسد می تواند وجود داشته باشد نیاز به یک مکمل نیروی کار است.

“به عنوان همه گیر و تعدادی از بستری شدن در بیمارستان و کسانی که همه چیز افزایش می دهد و سپس آنها را مکمل نیروی کار که شامل اورژانس مجوز افراد” اسمیت گفت.

سوال در مورد COVID-19? در اینجا برخی از چیزهایی که شما نیاز به دانستن:

مقامات بهداشت احتیاط در برابر همه مسافرت های بین المللی. بازگشت مسافران از نظر قانونی موظف به خود-جدا از 14 روز از آغاز 26 مارس در مورد آنها توسعه علائم و جلوگیری از گسترش این ویروس به دیگران است. برخی از استان ها و مناطق نیز اجرا اضافی توصیه و یا اجرای اقدامات برای اطمینان از آن بازگشت به منطقه خود-جدا.

علائم می تواند شامل تب ، سرفه و مشکل در تنفس — بسیار شبیه به سرماخوردگی یا آنفولانزا. برخی از مردم می تواند به توسعه بیشتر بیماری شدید. مردم بیشتر در معرض خطر این شامل افراد مسن و افراد مبتلا شدید و مزمن شرایط پزشکی مانند قلب ریه و یا بیماری کلیوی. اگر شما دچار علائم تماس با مقامات بهداشت عمومی.

برای جلوگیری از این ویروس از کارشناسان توصیه مکرر شستن دست و سرفه به آستین خود را. آنها همچنین توصیه می کنند به حداقل رساندن تماس با دیگران را به ماندن در منزل به عنوان آنجا که ممکن است و حفظ یک فاصله دو متری از افراد دیگر اگر شما بیرون بروید.

برای کامل COVID-19 پوشش از اخبار جهانی اینجا را کلیک کنید.

مشاهده link ”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>