Coronavirus: داعش اهل بیت منتشر شده پس از اتهام استفاده از زور توسط ماموران

Category: گلوبال نیوز Comments: No comments

تورنتو — تلاش برای مهار گسترش سریع COVID-19 در کانادا فدرال زندانها منجر به افزایش تنش که باعث اصلاح افسران به استفاده از زور در حداقل دو نوبت در روزهای اخیر با توجه به برجسته حقوق زندانی ،

اطلاعات از زندانیان جان هوارد جامعه گفته بود که سپاه پاسداران در Donnacona حداکثر امنیت زندان در کبک با استفاده از گاز اشک آور و گلوله های لاستیکی بر روی زندانیان در روز سه شنبه برای سرکوب ناآرامی های ترک حداقل یک مجروح شدند. در حادثه ای دیگر آنها گفت: ماموران با استفاده از سازهای کوبه ای نارنجک در رسانه امنیت Collins خلیج موسسه در انتاریو است.

COVID-19: جلوگیری از شیوع بیماری در زندان کانادا

COVID-19: جلوگیری از شیوع بیماری در زندان کانادا

شدید, ویروس, شیوع بیماری های رخ داده در Jolliette زندان در کبک در میان سایر موسسات جزایی. اگر چه تست و اطلاعات است پراکنده حداقل 193 زندانیان فدرال آلوده شده اند — تنها 588 تست شده — اند به عنوان 79 پاسداران با توجه به آخرین آمار و ارقام موجود. حداقل یک زندانی در زندان درگذشت.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

داده ها نشان می دهد در میان 14,000 قوی زندان جمعیت به مراتب بیش از جمعیت عمومی است. مقامات در پاسخ به قفل کردن زندانیان و قرار دادن آن در آلوده “پزشکی انزوا.” در برخی موارد زندانیان که قرار است در جداسازی سلول های.

نتیجه این شده است یک اختلال در روال محروم کردن زندانیان از فعالیت های عادی و فردی تماس با ما باعث استرس و تشدید سلامت روانی و نگرانی است.

“اگر زندانیان در حال قفل شده است و برای مدت طولانی از زمان است که آنها هستند که با هیچ فعالیت و هیچ بازدیدکننده داشته است و دسترسی محدود به محیط های اغذیه فروشی و چیزهایی مانند که آنها را آشفته گفت:” کاترین Latimer جامعه است مدیر اجرایی. “این یک چیز خوب است.”

ادامه مطلب: مسائل همچنان به طاعون coronavirus زده B. C., زندان, افسران اتحادیه می گوید:

Latimer گفت: زندانیان به او گفت: سپاه پاسداران در Donnacona موسسه با استفاده از گاز اشک آور و گلوله های لاستیکی این هفته در پاسخ به زندانیان پوشش همراه خود ویندوز هدف قرار دادن چندین زندانی. او همچنین گفت: زندانیان در Collins خلیج اعتراض شکست از سپاه پاسداران به پوشیدن ماسک در هفته گذشته با امتناع از بازگشت به سلول های خود را. اصلاح افسران وارد شده در پنج ساعت در صبح و گزارش شد که با استفاده از سازهای کوبه ای نارنجک او گفت: زندانیان به او گفت.

“است که بسیار سنگین و دست استفاده از نیروی” Latimer گفت.

[ ثبت نام برای سلامت ما IQ برای عضویت در خبرنامه آخرین coronavirus به روز رسانی ]

تادیبی مقامات نیست پاسخ به یک درخواست برای اطلاعات در مورد حوادث گزارش شده.

زندان بازرس ایوان Zinger حاضر به بحث در مورد وضعیت: “ما آگاه هستند و ما در حال بررسی” Zinger گفت: در یک ایمیل.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

زندانیان گرفتار پس از فرار Headingley زندان

زندانیان گرفتار پس از فرار Headingley زندان

به سهولت وضعیت چند گروه را به نام دولت فدرال به استفاده از آن قدرت اجرایی به انتشار تعداد زیادی از کم خطر زندانیان. آنها می گویند کسانی که در حال حاضر در نوعی از آزادی مشروط و یا اجازه unescorted غیبت و همچنین دیگران می تواند اجازه دهید در شرایط مانند سخت بازداشت خانگی است.

مسن زندانیان و کسانی که با شرایط پزشکی — گروه های شناخته شده به ویژه آسیب پذیر به ویروس — باید با توجه به اولویت برای آزادی طرفداران می گویند. استفاده نشده دانشجویی خوابگاه یا پادگان نظامی می تواند مورد استفاده قرار گیرد به خانه آنها نشان می دهد.

“تا به امروز هیچ چیز مانند آن اجرا شده است” گفت: سناتور. کیم Pate شده است که خواستار اقدام فوری از مارس 13. “این خیلی دیر است.”

اداره خدمات تادیبی کانادا گفت که “انجام یک تجزیه و تحلیل از مجرم جمعیت” پس از آن می تواند به انتشار توصیه.

Pate گفت: دولت می تواند ورزش قدرت خود را به نسخه های پایین تر-خطر زندانیان. اما یک سخنگوی امنیت عمومی وزیر بیل بلر گفت: مقامات خواسته بود هیئت مدیره اداره آزادی مشروط کانادا به انجام بخشی خود را.

ادامه مطلب: کمتر از 10 پناهجویان برای بازگشت به آمریکا پس از مرز کانادا خاموش شدن بلر می گوید:

در پاسخ به این هیئت گفت: آن را به حال شده است در تلاش برای ساده کردن فرآیندها و سرعت تصمیم گیری است. در برخی موارد parolees ممکن است اجازه حرکت به صفحه اصلی به جای به نیمه راه خانه هیئت مدیره گفت.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

فعال دیوید Milgaard که صرف 23 سال زندان برای یک قتل را مرتکب نشده, نام نخست وزیر جاستین ترودو و تادیبی مقامات به عمل فوری. برای برخی از زندانیان قرار گرفتن در معرض coronavirus می تواند کشنده باشد, او گفت:.

“این مستند که 80 درصد از مردم که در هیچ تهدید” Milgaard گفت: از آلبرتا. “آنها را به مرگ محکوم کرد.”

ادامه مطلب: اهل بیت طرفداران هشدار COVID-19 گسترش در کانادا تادیبی امکانات

در بیانیه روز شنبه اتحادیه به نمایندگی از سپاه پاسداران گفت: سیستم زندان شده بود آمادگی برای ظهور همه گیر و به کندی واکنش نشان می دهند.

“یک واکنش و پاسخ کند تنها به خطر می اندازد کارکنان زندانیان و عموم مردم گفت:” جف ویلکینز رئیس اتحادیه تادیبی کانادا افسران.

روز سه شنبه یک زندانی در ژولیت که قرارداد COVID-19 ثبت یک پیشنهاد کلاس طرح دعوی در دادگاه اقدام علیه اداره خدمات تادیبی کانادا را از دست داده و همه گیر. این ادعای اثبات نشده ادعا مقامات بیش از حد آهسته به اجرای اقدامات حفاظتی.

مشاهده link ”

© 2020 کانادا مطبوعات

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>