Coronavirus: آلبرتا موزه در نظر گرفتن احتیاط رویکرد به بازگشایی

مانند بسیاری دیگر از کسب و کار و خدمات موزه ها شده اند ضربه سخت در طول COVID-19 همه گیر و در حالی که به آنها داده شده است چراغ سبز برای بازگشایی پنج شنبه آینده در برخی از موزه مقامات گفتند که نمی شود استقبال از هر مهمان را فقط رتبهدهی نشده است.

موزه نظامی مدیر داگ Stinson گفت: آنها به دنبال چه بازگشایی ممکن است نگاه مانند آنها اما May 14 هدف است نه در کارت.

ادامه مطلب: آلبرتا دولت برای کاهش قرارداد, مشاغل, کاهش ساعت 14 میراث فرهنگی و موزه ها

Stinson گفت: آنها در حال تلاش به منبع دست عفونی و تجهیزات حفاظت فردی برای کارکنان و داوطلبان. آنها همچنین به دنبال ناتوان خود را تعاملی صفحه نمایش لمسی. و همچنین plexi-سپر شیشه ای دستور داده شده است برای تحویلدار در فروشگاه هدیه.

“ما در حال تلاش و کمی با چگونه بسیاری از کارکنان ما نیاز چه هستند وظایف خود خواهد بود؟” Stinson گفت.

“ما در حال تلاش برای آماده سازی بهترین ما می توانیم چه پروتکل باید ما را دنبال کنید. آیا کارکنان و داوطلبان نیاز به پوشیدن ماسک و دستکش در تمام زمانها و اگر جایی که ما آنها را دریافت کنم؟”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

مانند خود Stinson گفت: بسیاری از داوطلبان در موزه در حال بازنشسته ارتش زنان و مردان است. تو میانگین سن داوطلبان در حدود 70 سال است.

ادامه مطلب: سلطنتی آلبرتا موزه به کاهش ساعت, پیدا کردن بازده دنبال بودجه استانی

او گفت: وجود دارد نگرانی از قرار دادن آنها در معرض خطر و گفت: این موزه به دنبال راهنمایی در مراحل بعدی.

“نگرانی ما با داوطلبان است که ما تعدادی از داوطلبان ارشد به طور منظم است که فوق العاده, فوق العاده مردم… من نمی خواهم به بی ارزش قرار داده و آنها را در معرض خطر,” او گفت:.

[ ثبت نام برای سلامت ما IQ برای عضویت در خبرنامه آخرین coronavirus به روز رسانی ]

“ما به دنبال برخی از راهنمایی به عنوان به آنچه که ما می تواند و نمی تواند انجام دهد در حال حاضر. ما در حال نگاه کردن به ما داوطلب لیست و گفت: “خوب است که در زیر سن 60 برای مثال است و مایل به در آمده و در دسترس خواهد بود.’ ما باید دیپلماتیک در مورد آن چرا که بسیاری از داوطلبان ما در حال بازنشسته نظامی است.”

The H
H تیم وبر / اخبار جهانی

مشابه محتاط رویکرد نیز گرفته شده در آشیانه پرواز موزه. مدیر اجرایی برایان Desjardins گفت: اخبار جهانی آنها را 40 درصد در درآمد.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

آنها خواهد شد و به دنبال آنچه که از نظر مالی امکان پذیر است برای آنها را در حالی که همچنین امید به اعتصاب تعادل بین مدیریت پروتکل های ایمنی در محل.

Desjardins گفت: آنها در حال کار با شهر کلگری مقامات به ببینید که چگونه آنها می تواند بازگشایی اضافه کردن کامل بازگشایی نشده است انتظار می رود پنج شنبه آینده.

ادامه مطلب: بازسازی جنگ جهانی دوم هواپیما را برمی گرداند به کلگری

برنامه ریزی بازدیدکننده داشته است نیز چیزی به آنها گفت: آنها به دنبال.

“از آنجا که درآمد از دست رفته از تسهیلات اجاره, پذیرش, حوادث, مدرسه رزرو ما در یک موقعیت مالی برای انجام کامل بازگشایی-مجلس در 14 ماه مه. ما در آینده با برخی از گزینه های. از آن خواهد شد یک نرمتر رویکرد” Desjardins گفت.

Bomber Command Museum in Nanton is hoping the public supports them when they reopen.
بمب افکن فرمان موزه در Nanton امیدوار است حمایت عمومی آنها را زمانی که آنها بازگشایی شده است. بروس Aalhus / اخبار جهانی

در بمب افکن فرمان موزه در Nanton گفته است که آنها تا به حال به خود را لغو دو تا از بزرگترین رویدادهای مالی. آنها بیش از حد به دنبال راه هایی برای با خیال راحت بازگشایی و با توجه به مدیر کارل Kjarsgaard آنها امید مردم همچنان به حمایت از آنها را زمانی که آنها انجام می دهند.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“من فکر می کنم این یک دوره گذار از ما کاملا تعطیل به محدود ops شاید پیش رفتن اما ما در حال رفتن به مجبور به انطباق و یا ما در حال رفتن به یک معامله از یک ضربه در زمستان” Kjarsgaard گفت.

این موزه به طور کامل توسط کمک های مالی اعضا و سایر منابع درآمد. Kjarsgaard گفت: آنها هنوز هم اجرای خود را در جنگ جهانی دوم, هواپیما, و است که به تنهایی هزینه یک پنی.

“شما نمی خواهد باور سوخت لایحه و چه مقدار شما مجبور به پرداخت برای قطعات به نگه داشتن این هواپیما در حال اجرا و پس از این شده است یک مشکل عمده است.”

“ما دیدن یک نور در انتهای تونل” او گفت:.

مشاهده link ”

مشاهده link ”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر