کروناویروس و مراقبت های بهداشتی کارگران: خطرات چه هستند و چگونه آنها کاهش?

در حالی که شیوع کروناویروس است درخشید نور روی خطرات مراقبت های بهداشتی کارگران, چهره, کانادا متخصص می گوید وجود اعتماد به نفس در مورد اثربخشی کنترل عفونت شیوه در اینجا در خانه.

دکتر Susy Hota, یک متخصص بیماری های عفونی است که می آموزد در دانشگاه تورنتو مدرسه پزشکی گفت دیرینه سیاست های در محل برای محافظت از کسانی که مشغول به کار در مراقبت های بهداشتی بخش از بیمار شدن.

آنها از آموزش که شامل نحوه قرار دادن و حذف تجهیزات حفاظت فردی ،

“که نکته کلیدی برای اطمینان از شما نمی آلوده خود را,” او گفت:.

ادامه مطلب: دکتر چینی که صدا زنگ جدید کروناویروس کرد: گزارش

زمانی که بیمار وارد بخش اورژانس آنها به طور خودکار به سوال در مورد اینکه آیا آنها یک تب و سرفه و همچنین سفر خود را تاریخ به عنوان بخشی از تریاژ روند Hota گفت.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“We همیشه در واقع خواسته یک, سفر, سوال, با, آن, اما, البته مهم تر از همیشه,” او گفت:.

اگر یک بیمار می گوید: بله آنها فرستاده شده به یک اتاق که در آن ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی باید پوشیدن حفاظت از چشم, یک روش ماسک و همچنین لباس شب و دستکش به منظور جلوگیری از انتقال هر گونه اشکالات از طریق قطرات مایعات بدن.

جدول زمانی از کانادا تخلیه پرواز از چین

جدول زمانی از کانادا تخلیه پرواز از چین

شخصی محافظ دنده را فراهم می کند حفاظت از بیماری ها مانند آنفولانزا که جان حدود 3,500 کانادایی هر سال است.

“اینمهم است که مطمئن شوید که شما شناسایی افراد از حق دور و حفاظت مناسب در محل برای مراقبت های بهداشتی کارگران به طوری که آنها نمی مریض در هنگام مراقبت از بیماران مبتلا به عفونت,” او گفت:.

ادامه مطلب: خانواده های کانادایی به دوباره پس از 2 تخلیه پرواز می رسند از ووهان

روز جمعه مشخص شد که یک چشم در چین درگذشت از رمان کروناویروس اولین مورد شناخته شده از یک حرفه ای پزشکی به تسلیم شدن به این بیماری است.

Li Wenliang, 34, درگذشت پس از آلوده شدن در بیمارستان که در آن او کار می کرد در ووهان با توجه به چند گزارش های رسانه ها.

Li شد مورد ستایش قرار داد به عنوان یک whistleblower چرا که او تا به حال صحبت کردن در رسانه های اجتماعی مورد توجه او می خواهم دریافتی از پلیس برای “گسترش شایعات” در مورد این ویروس جدید است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

شیوع بیماری که در حال حاضر ادعا کرد بیش از 800 زندگی در چین و گسترش یافته است به حدود دو دوجین از کشورها اعتقاد بر این است که آغاز شده و در ووهان. وجود هفت تایید یا presumptive موارد این ویروس در کانادا است.

Hota نمی تواند نظر به طور خاص در عفونت حفاظت پروتکل در کشورهای دیگر اما گفت که منظور از این شیوه به طور موثر آنها نیاز به “rote” برای مراقبت از سلامت کارگران.

شیوع کروناویروس: سازمان بهداشت جهانی می گوید آنها را دیده ام و ثبات در هوبئی بیش از گذشته 4 روز

شیوع کروناویروس: سازمان بهداشت جهانی می گوید آنها را دیده ام و ثبات در هوبئی بیش از گذشته 4 روز

اگر نه در زمان خستگی و یا استرس وجود دارد بالقوه برای پروتکل به سقوط توسط ایستگاه فرعی.

“گاهی اوقات مردم فراموش کمی در مورد ساخت مطمئن شوید که آنها نگاه کردن برای خود. بنابراین این انسان همه چیز است. آنها انسان پاسخ,” او گفت:. “و به همین دلیل شما نیاز به کنترل و توازن.”

در طول دوره استفاده روزمره در کانادا, سیستم, “ترین مراقبت های بهداشتی حرفه ای هستند راحت با آن (personal protective equipment) چرا که آنها احساس می کنید به اندازه کافی آموزش دیده و آنها می دانند که چه پروتکل ها,” او گفت:.

دکتر بهارات Pankhania یک دانشگاه اکستر بیماری های عفونی, متخصص آسوشیتدپرس گفت که پزشکان مشغول به کار در مراحل اولیه هر شیوع جدید به ویژه آسیب پذیر است.

ادامه مطلب: Coronavirus با شماره: موارد هنوز هم در حال افزایش در سراسر جهان

“در ابتدا پزشکان فقط آگاه هستند از چه نوع رفتارها ممکن است خطرناک باشد,” او گفت:. زمانی که لی بود که در معرض این ویروس جدید, “او نمی دانست که شیوع در حال حاضر در جریان است و چه اقدامات احتیاطی او باید به” Pankhania گفت.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

در هنگ کنگ مراقبت های بهداشتی کارگران را صدا زنگ از احتمال آلوده شدن توسط ویروس.

هزاران نفر در اعتصاب پس از اجرایی کری لام متوقف کوتاه به طور کامل بسته شدن مرز با سرزمین اصلی چین. یک دو هفته ای قرنطینه شده است و برای هر کسی که به دنبال ورود به شهر از چین است.

ادامه مطلب: به دنبال بازگشت: تورنتو 2003 شیوع سارس

مقامات بهداشتی کانادا تاکید کرده اند که پتانسیل شیوع کم است اما باید پرسید که مردم به احتياطات استاندارد را مانند شستن دست.

آنها همچنین گفت: درس های آموخته شده است از شیوع سندرم حاد تنفسی (سارس) که ادعا 44 در کانادا زندگی می کند از جمله این که از سه مراقبت های بهداشتی کارگران است.

در علاوه بر این به کسانی که جانشان را از دست دادند و بیش از 100 و مراقبت های بهداشتی کارگران مبتلا به سارس.

رئیس بهداشت عمومی انتاریو — یک سازمان است که آیا هنوز وجود دارد در طول سال 2003 شیوع — گفت: پیشرفت های ساخته شده در کنترل بیماری مسری تخصص و همچنین آزمایشگاه تست پس از آن روز.

شیوع کروناویروس: دکتر توضیح می دهد که چگونه علم پیشرفته است پس از سارس ترساندن در سال 2003

شیوع کروناویروس: دکتر توضیح می دهد که چگونه علم پیشرفته است پس از سارس ترساندن در سال 2003

دکتر پیتر Donnelly اشاره کرد در یک کنفرانس مطبوعاتی در اواخر ماه گذشته است که در حال حاضر وجود دارد یک آزمون برای این گونه جدید از coronavirus است که “خاص” و “قابل اعتماد است.”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“هنگامی که شما در مورد آن فکر می کنم که کاملا قابل توجه به دلیل این بود که یک بیماری ناشناخته برای علم تنها دو هفته پیش و ما در حال حاضر کامل اثر انگشت ژنتیکی از ویروس” او گفت.

–با فایل های از آسوشیتد پرس و رویترز

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید