Coronavirus: Arcand نشان می دهد با استفاده از نظامی پزشکان برای کمک به کبک دراز مدت مراقبت از خانه

Category: گلوبال نیوز Comments: No comments

کانون توجه در این بیماری همه گیر کوروناویروس منتقل شده در روزهای اخیر به کبک مشکل شبکه در دراز مدت مراقبت از خانه (CHSLDs) که در حال دست و پنجه نرم کردن با گسترده کمبود نیروی انسانی است که در حال ساخت آن را حتی سخت تر برای کنترل شیوع بیماری در دیوار خود را.

استانی رهبر حزب لیبرال Pierre Arcand گفت: اخبار جهانی صبح تمرکز دولت و احزاب مخالف به طور یکسان در مورد چگونگی بهبود این وضعیت در CHSLDs.

“من صحبت کردن در روز شنبه به آقای ایتالیایی, توالت, و همه ما موافق است که ما نیاز به انجام بهترین های ما در این وضعیت گفت:” جهانی لورا Casella. “ما نیاز به پیدا کردن یک راه برای دریافت بیشتر پرسنل ما نیاز به پیدا کردن یک راه برای دریافت بیشتر از پزشکان است. وضعیت بسیار فوری است.”

ادامه مطلب: کبک برتر پنجه نرم می کند برای پزشکان به کمک پرستاری خانه های ویران شده توسط coronavirus

Arcand گفت که در حالی که وجود دارد کمبود پرستاران و پرستار در CHSLDs در حال حاضر وجود دارد مقدار زیادی از افرادی که می تواند به سرعت در آورده به پر کردن آن نقش.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“من باید با ارسال نامه به مادام. مک کین وزیر بهداشت,” او گفت:. “وجود دارد 4000 نفر در حال حاضر در حوزه اقتصاد اجتماعی است که قطعا می تواند مفید باشد.”

این Mont-Royal-Outremont MNA پیشنهاد کرد که پزشکان در حال حاضر مشغول به کار در جانبازان بیمارستان در Sainte-Anne-de-Bellevue می تواند کامل نامزدها هم گفت: “کسانی که [در ارتش] که متخصصان مراقبت های بهداشتی آن خواهد بود مفید به آنها.

“ما نیاز به در تماس گرفتن با همه این گروه ها و مطمئن شوید که ما آنها را اختصاص به این مناطق است که به وضوح در حال حاضر با داشتن این مشکلات,” او گفت:.

ادامه مطلب: Coronavirus — شرایط کار در محل اقامت Herron و صاحب گذشته تحت بررسی

Arcand اضافه شده است که هنگامی که بحران فروکش کرده است, Quebec سیاستمداران نیاز به بحث گسترده تری در مورد راه پول صرف بهداشت و درمان در استان است.

[ ثبت نام برای سلامت ما IQ برای عضویت در خبرنامه آخرین coronavirus به روز رسانی ]

“اگر شما نگاهی به اعداد در سال 1994 به عنوان مثال شما باید 33 درصد از کل کبک بودجه برای مراقبت های بهداشتی,” او گفت:. “امروز در سال 2020 آن را بیش از 52 و 53 درصد و در راه آن می گذرد در حال حاضر آن را برای رفتن به 60 درصد است.”

او توضیح داد که موضوع آن من است و نه از کمبود بودجه بلکه چگونه آن بودجه صرف شده در سراسر مراقبت های بهداشتی شبکه.

“به نظر می رسد ما باید تمرکز زیادی در بیمارستان ها و روشن است ما در حال رفتن به نیاز به بررسی چگونه دولت عمل می کند در [CHSLDs] در خاص است.”

مشاهده link ”

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>