پلیس در Aylmer, Ont., می گویند که آنها نمی خواهد خوب یک کلیسای محلی برای هجوم انتاریو اضطراری سفارشات در میان بیماری همه گیر کوروناویروس با وجود تعیین آنها باید “معقول و محتمل زمینه” برای انجام این کار است.

در اخبار انتشار Aylmer پلیس گفت که آنها باید “تصمیم به استفاده از این حادثه در 26 آوریل به عنوان یک ابزار آموزشی برای ‘کلیسای خدا’ سازمان و parishioners به طوری که آنها را درک روشن است که جمع آوری است که در تخلف از فرمان اضطراری.”

اگر آنها تا به حال جریمه شده است پلیس می گویند سازمان و محله های کشیش نشین در کلیسای خدا در Aylmer می تواند در مواجهه بالقوه مجازات بیش از 100.000 دلار.

تحت این استان را مدیریت اضطراری مدنی و قانون حمایت از همه تجمع بیش از پنج نفر برای انجام خدمات مذهبی مناسک و مراسم ممنوع برای جلوگیری از گسترش این رمان coronavirus.

ادامه مطلب: Coronavirus — Aylmer, Ont., کلیسا دارای سوم درایو در خدمات با وجود پلیس تهدید به جریمه

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“من بسیار هیجان زده و بسیار رها بسیار خوشحالم که بسیاری از دعا, به نام, ایمیل, نظر, و messaged ما در این هفته ما بسیار سپاسگزار برای حمایت و شور و شوق آنها نشان داده اند که برای آزادی این کشور” کشیش هنری Hildebrandt گفت: اخبار جهانی است.

[ ثبت نام برای سلامت ما IQ برای عضویت در خبرنامه آخرین coronavirus به روز رسانی ]

وقتی پرسیده شد که در مورد نگرانی های ایمنی در مورد جمع زیادی پاستور Hildebrandt گفت: این مسئله نیست.

“اگر مردم به ماندن در اتومبیل های خود را با ویندوز وجود دارد تا ما به مراتب امن ترین پارکینگ در شهر است.”

در مارس 26, پلیس در پاسخ به یک کلیسا بزرگ جمع آوری و در کلیسای خدا در جان شمالی خیابان.

در حالی که پلیس می گویند ماموران مشاهده حداقل 61 وسایل نقلیه با چند سرنشینان در پارکینگ تمام گوش دادن به خدمات کلیسا داده شده توسط پاستور Hildebrandt.

پلیس گفت این سومین آخر هفته که آنها تا به حال در پاسخ به این محل برای گزارش مردم سرپیچی از فرمان اضطراری.

ادامه مطلب: Coronavirus — Aylmer, Ont., پلیس مشاوره با تاج بیش از رانندگی در’ خدمات در کلیسای محلی

قبلی خدمات برگزار شد مارس 19, منجر به 15 شکایت از شهروندان به پلیس گفت:, و اضافه کرد که مذاکرات با رهبری کلیسا در موارد متعدد به حل و فصل موضوع ثابت بیهوده. کلیسا تایید می کند که اولین درایو در خدمات برگزار شد و در عید پاک یکشنبه.

Parishioners read from the Bible in their vehicles in the parking lot at the Church of God in Aylmer, Ont., on Sunday, April 26, 2020.
محله های کشیش نشین از خواندن کتاب مقدس در وسایل نقلیه خود را در پارکینگ در کلیسای خدا در Aylmer, Ont., یکشنبه, آوریل 26 سال 2020 است. کانادا پرس/ جف Robins

“من امیدوارم که کشیش می کند نگاهی به این به عنوان یک جامعه موضوع و چیزی که ما نیاز به حل و فصل و امیدوارم ما می توانیم آن را حل و فصل و بازگشت به برخی از عادی شدن امور” رئیس پلیس Zvonko Horvat گفت: در مصاحبه با اخبار جهانی است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

او گفت: Aylmer پلیس ادامه خواهد داد برای پاسخ به هر گونه شکایت را دریافت می کنند مورد مشکوک به نقض اضطراری سفارش.

با وجود نظرات قبلی ساخته شده است که آنها خواهد بود رفتن به جلو با این روز یکشنبه سرویس Hildebrandt در حال حاضر می گوید که او می خواهد به شنیدن از انتاریو نخست وزیر و کابینه خود را قبل از رفتن به آینده.

— با فایل های از اخبار جهانی ” متی Trevithick

مشاهده link ”

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

ایندکسر