Coronavirus: Battlefords پسران و دختران باشگاه تغییر استراتژی خود را

Category: گلوبال نیوز Comments: No comments

صدای کودکان و thumping از مراحل خود را به طور معمول پر هوا در Battlefords پسران و دختران باشگاه.

اما امروزه آن را بسیار ساکت تر به عنوان باشگاه تبدیل به یک بیماری همه گیر را پشتیبانی خدمات برای جامعه در پی COVID-19.

“قبل از ما تعلیق ما به طور منظم برنامه ها و خدمات ما را بیش از … 60 تا 90 کودکان و جوانان در اینجا در یک شنبه-به-سهشنبه اساس می گوید:” نیکول Combres مدیر اجرایی Battlefords پسران و دختران باشگاه.

“از آنجا که ما شروع به ارائه ما همه گیر پشتیبانی از خدمات ما ارائه وعده های غذایی و نیازهای اساسی به بیش از 120 کودکان و جوانان در جامعه ما است.”

ادامه مطلب: ساسکاچوان نوازندگان بازی در طول COVID-19 قطعیت

اگر چه وجود دارد این است که کمتر بازی در این باشگاه خدمات ارائه آنها هنوز هم ضروری به جوانان جامعه است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

قفسه که قبلا استفاده می شود برای بچه ها به فروشگاه کوله پشتی خود را و کت در حال حاضر استفاده می شود به فروشگاه مواد غذایی فاسد نشدنی کمک های مالی و دیگر ضروریات اساسی زندگی. بچه ها از پنج تا 14 سال سن می تواند برای یک کیسه ناهار یک کتاب و یا یک اسباب بازی و به طور کلی محصولات بهداشتی.

[ ثبت نام برای سلامت ما IQ برای عضویت در خبرنامه آخرین coronavirus به روز رسانی ]

“آنها آمده و آنها را وادار به دیدن یک آشنا چهره خندان این است که ما کارکنان که آنها به طور معمول خواهد بود از دیدن برخی از دوشنبه تا شنبه. پس از آن مهم است برای ما برای ادامه به حمایت از ما کودکان و جوانان و خانواده های آنها و همچنین” Combres گفت.

مشاهده link ”

ارائه مواد غذایی برای کودکان و نوجوانان مهم است خدمات. چند کسب و کار در منطقه — حتی کسانی که دچار مشکلات — در حال کمک به باشگاه است.

رستوران محلی ترکیب یکی از آنها است.

آنها تیمی با Battleford مبلمان به تازگی برای آماده سازی نزدیک به 600 عید پاک غذا با سود رفتن به باشگاه.

“شما می دانید که آنها کمک به تعداد زیادی از کودکان و نوجوانان و خانواده ها در این شهر تعداد زیادی از مردم که نمی خواهید برای دریافت کمک در راه های دیگر آنها واقعا کمک به مردم است که باید آن را گفت:” رابین پترسن صاحب و جنرال موتورز از مخلوط رستوران.

“بسیاری از مردم کسب و کار در اینجا گروه با هم کاملا کمی و حمایت از غیر سود و جمع آوری اعانه اغلب و بسیاری از مردم فقط به اینجا.”

پرینت این

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

ادامه مطلب: یک جدول زمانی از رمان coronavirus در ساسکاچوان

Combres موافق است.

“من فکر می کنم به عنوان یک کشور و یک استان و به طور خاص به عنوان یک شهر North Battleford و شهر Battleford که ما همچنان به نگاه کردن به یکدیگر و حمایت از یک دیگر,” او گفت:.

این Battlefords دختران و پسران باز است به عنوان یک بیماری همه گیر خدمات پشتیبانی شنبه تا چهارشنبه از ساعت 1 بعد از ظهر تا 3 بعد از ظهر

سوال در مورد COVID-19? در اینجا برخی از چیزهایی که شما نیاز به دانستن:

مقامات بهداشت احتیاط در برابر همه مسافرت های بین المللی. بازگشت مسافران از نظر قانونی موظف به خود-جدا از 14 روز از آغاز 26 مارس در مورد آنها توسعه علائم و جلوگیری از گسترش این ویروس به دیگران است. برخی از استان ها و مناطق نیز اجرا اضافی توصیه و یا اجرای اقدامات برای اطمینان از آن بازگشت به منطقه خود-جدا.

علائم می تواند شامل تب ، سرفه و مشکل در تنفس — بسیار شبیه به سرماخوردگی یا آنفولانزا. برخی از مردم می تواند به توسعه بیشتر بیماری شدید. مردم بیشتر در معرض خطر این شامل افراد مسن و افراد مبتلا شدید و مزمن شرایط پزشکی مانند قلب ریه و یا بیماری کلیوی. اگر شما دچار علائم تماس با مقامات بهداشت عمومی.

برای جلوگیری از این ویروس از کارشناسان توصیه مکرر شستن دست و سرفه به آستین خود را. آنها همچنین توصیه می کنند به حداقل رساندن تماس با دیگران را به ماندن در منزل به عنوان آنجا که ممکن است و حفظ یک فاصله دو متری از افراد دیگر اگر شما بیرون بروید.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

برای کامل COVID-19 پوشش از اخبار جهانی اینجا را کلیک کنید.

مشاهده link ”

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>