Coronavirus: “بزرگترین خطر برای اقتصاد جهانی پس از رکود بزرگ’

Category: پلیتیکو Comments: No comments

ایالات متحده تنظیم کننده های مالی روبرو هستند یکی از بزرگترین چالش های پس از بحران مالی: چگونه به کنترل از نصب سرمایه گذار بدون ترس stoking وحشت.

بازار سهام دیدنی شیرجه رفتن در این هفته باعث نگرانی است که مقامات قادر خواهد بود برای متوقف کردن گسترش مرگبار coronavirus می آید پس از سال از هشدارهای توسط رگولاتور که قیمت سهم شد کف و سرمایه گذاران گرفتن بیش از حد از خود راضی.

اما فدرال رزرو و سایر سازمان تشخیص دهد که در حال حرکت به سرعت به هر گونه آسیب بیشتر به عنوان برخی از رهبران سیاسی خواهد بود می تواند سیگنال که خطرات هستند و حتی بدتر از آنها هستند — هدر دادن اعتبار خود را با سرمایه گذاران است.

هنوز فشار به پاسخ در راه رشد خواهد کرد به عنوان اضطراب همچنان ادامه دارد.

ویروس “است مسلما بزرگترین خطر برای اقتصاد جهانی پس از رکود بزرگ” S&P جهانی Platts تجزیه و تحلیل ترافیک گفت: در یک توجه داشته باشید به مشتریان.

تغذیه صندلی جروم پاول تلاش برای اطمینان بخشیدن به بازار در روز جمعه بعد از ظهر توسط سیگنالینگ بانک مرکزی خواهد قدم با کاهش نرخ بهره در ماه آینده در صورت لزوم.

در برخی از شدید تر سناریوهای فرضی از چگونگی این می تواند از وقوع تهدید به افشای طولانی خطراتی که فدرال رزرو و سایر تنظیم کننده های طولانی مشاهده شده است — از رکورد سطح بالایی از بدهی های برگزار شده توسط کسب و کار به رفتار غیر قابل پیش بینی و فوق سریع خودکار معامله گران سهام.

“[هر] رکود اقتصادی خواهد شد و استرس, همه چیز در سیستم مالی که مردم را به آینده و کشف تنش در سیستم مالی است که مردم نمی دانند وجود دارد گفت:” آرون کلاین سیاست مدیر در موسسه بروکینگز مرکز در مقررات و بازار.

این میان نگرانی هایی است که رگولاتور باید اشاره کرد:

بدهی شرکت های بزرگ: شاید بزرگترین آسیب پذیری به سیستم مالی است که حدود 1.1 تریلیون دلار است که بانک ها و دیگر موسسات مالی را قرض داده به شرکت که در حال حاضر بسیار مدیون است.

اگر coronavirus شروع به تحت تاثیر قرار دهد آمریکایی ها در رفتار روزمره است که می تواند حیاتی ضربه به دلیل سالم مصرف کننده صرف شده است اقتصاد قدرتمند ترین راننده سال گذشته حتی به عنوان سرمایه گذاری کسب و کار شروع به کاهش و بخش تولید قرارداد.

اگر مردم شروع به “رفتن کمتر به فیلم, به میله به رستوران” گفت: Torsten Slok اقتصاددان ارشد در دویچه بانک, اوراق بهادار است که می تواند یک “معامله بزرگ” در شرایط اقتصادی است.

برای یک چیز, آن می تواند بیشتر فشار بر شرکت های ایالات متحده در یک محیط که در آن بدهی های کسب و کار است که در طول تاریخ بزرگ نسبت به اندازه اقتصاد به طور کلی. اگر زنجیره تامین اختلالات صدمه دیده است برخی از این شرکت ها به اندازه کافی است که آنها نمی توانند پرداخت خود را, آن می تواند به معنای ضرر قابل توجهی برای بانک ها است که بسیار مهم برای نگه داشتن پول در حال حرکت از طریق اقتصاد است.

“وجود دارد به سادگی راه بی حد و حصر از شمارش وام های بد است که به شما خواهد بود با ضربه در صنعت بانکداری اگر شما تا به حال یک رکود اقتصادی شدید رانده شده توسط یک بیماری همه گیر” گفت: دیک Bove مالی استراتژیست در Odeon سرمایه ،

اگر ویروس شروع می شود موثر بر توانایی مردم برای رفتن به محل کار “بانک ها خواهد شد برای اولین بار از دست دادن توانایی ایجاد تعداد زیادی از وام های تولیدی مد زیرا شرکت ها خواهد بود سازندگان: پایین” Bove گفت. “دومین چیزی که اتفاق می افتد این است که وام های موجود شروع به بد; به عبارت دیگر شرکت هایی که گرفته شده معنی دار مقدار از بدهی نمی تواند بازپرداخت بدهی زیرا آنها ندارد و درآمد است که اجازه می دهد آنها را به انجام این کار است.”

مشکلات در کسب و کار جانبی نیز ضربه به عقب بر روی کارگران, او گفت:. “اگر شرکت های تولید هر چیزی پس از آن مردم در حال رفتن به دریافت پرداخت می شود و پس از آن آنها می توانند خود را پرداخت نمی وام های کارت اعتباری” Bove گفت.

برنامه تجاری: ساختار بازارهای مالی نیز می تواند آزمایش می شود در میان سرمایه گذار آشفتگی بیش ویروس. تنظیم کننده ابراز نگرانی کرده اند که شیوه های جدید و محصولات می تواند به افزایش نوسانات بازار و به طور بالقوه تقویت این درد از یک رکود بازار.

به عنوان coronavirus ترس پاره پاره از طریق بازار این هفته برخی از معامله گران سهام سرزنش الگوریتمی و با سرعت بالا معاملاتی برای ساخت قیمت اره دو سر بریدن. این نوع تجارت شامل استفاده از الگوریتم و پردازش داده ها در سرعت های بالا — به عنوان سریع به عنوان یک هزارم یا میلیونیوم دوم — خرید و فروش سهام در پاسخ به حرکات قیمت. وزارت خزانه داری هشدار داد در سال 2017 است که گسترش در فرکانس بالا معامله می تواند خطرناکی افزایش نوسانات در طیف وسیعی از بازارهای مالی است. کامپیوتری تجارت باعث می شود تا تقریبا نیمی از سهام حجم معاملات توسط برخی تخمین می زند.

کمتر وجود دارد اطلاعات در مورد چگونه یک الگوریتم پاسخ در رکود داده می شود که این عمل در افزایش محبوبیت در یکی از طولانی ترین دوره رشد بازار در تاریخ است.

“SEC قوانین است که قرار داده حق بیمه در سرعت ایجاد پویا که در آن یک تیتر می توانید نزول بازار در یک لحظه گفت:” آمریکا اوراق بهادار مدیر عامل انجمن کریس Iacovella. “رایانه-محور HFTs بزرگ نوسانات بازار و ایجاد اطمینان برای سرمایه گذاران خرده فروشی و بازنشستگی محافظ است.”

بازار سهام در حال حاضر کاهش یافت 10 درصد بیش از شش معاملات روز از زمانی که بازار بسته پنج شنبه — سریع ترین آن رها در تاریخ است.

مدافعان فرکانس بالا تجارت می گویند که این عمل کمک می کند تا گریس چرخ از بازار ساخت آن را آسان تر برای همه برای خرید و فروش در دقیق تر قیمت.

و فکر می کنم برخی از الگوریتم ها هستند که ناعادلانه متهم به عنوان پیشتاز توضیح داده شده در مارس 2019 پست وبلاگ.

“وجود دارد یک سابقه طولانی از نوسانات در بازار است که قبل از تاریخ HFTs” گفت: جان Ameriks جهانی سر پیشتاز کمی سهام گروه.

تبادل وجوه معامله: یکی دیگر از عمده ناشناخته است چگونه تبادل وجوه معامله — به طور فزاینده ای محبوب مالی محصول است که اجازه می دهد تا مردم به طور غیر مستقیم سرمایه گذاری در سهام یا اوراق قرضه — کرایه خواهد شد اگر بازار افت شتاب. مشاوران به کمیسیون بورس و اوراق بهادار هشدار داد که تنظیم کننده است که تحقیقات بیشتری مورد نیاز بود برای درک چگونگی این محصولات ممکن است تحت تاثیر بازارهای اگر هر دو صندوق پیگیری سهام و سهام خود را در حال کشف به طور همزمان. به عبارت ساده, نگرانی اصلی این است که یک رویداد بازار تحت تاثیر دو محصولات مرتبط — به جای فقط یکی می تواند تقویت زیان.

چینی حسابداری: خطر دیگری است که با شکست در چین حسابداری شیوه اند که تنظیم کننده به مبارزه با چگونه به منظور بررسی دقت و صحت صورتهای مالی از این شرکت است که فروش سهام در بازار آمریکا. و وجود دارد مقدار زیادی از آنها.

با توجه به در ثانیه داده ها را از دسامبر سال 2018 در مجموع 224 شرکت های چینی که در فهرست شده در بورس ایالات متحده به ارزش یک ترکیب $1.8 تریلیون شد و نه اجازه می دهد بازرسی توسط SEC به عنوان آن ماه است. به عنوان coronavirus زیان کوه تنظیم کننده ممکن است می دانم که اگر این شرکت به بنیادی ضرر و زیان با ترک کردن برخی از اطلاعات را در خود براده.

در حال حاضر, دویچه بانک, اوراق بهادار,’ Slok آن گفت: “راه خیلی زود” به بگویید که آیا شیوع ویروس خواهد شد به طور جدی صدمه دیده است مصرف کنندگان و کسب و کار.

اما “وجود دارد حالات که در آن همه چیز می تواند بسیار بد و قطعا وجود دارد همچنین حالات که در آن ما می تواند به رکود اقتصادی در سطح جهان اگر همه چیز در رفتن در جهت اشتباه است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>