سه متحده خواهد اجازه دهید برخی از رای دهندگان خود را بازیگران رای گیری آنلاین در هفته های آینده — یک روند است که به دست آورده حرکت از coronavirus همه گیر اما تهدید به معرفی جدید خطرات امنیتی به این کشور در حال حاضر آسیب پذیر انتخابات است.

دلاور گفت: در این هفته که آن را اجازه خواهد داد که ساکنان معلول برای رای دادن آنلاین در طول آن ماه ژوئن مقدماتی در حالی که نیوجرسی گفت: همین کار را برای این ماه حزبی انتخابات شهرداری. غرب ویرجینیا که اولیه نیز در ماه ژوئن قبلا اعلام کرد قصد دارد برای ارائه اینترنت رای گیری در خارج از کشور برای ساکنان خدمت اعضا و رای دهندگان معلول است.

متوسط افزایش در اینترنت رای گیری است و در عین حال یک مثال دیگر چگونه این بیماری همه گیر است طرح میتوانست به اولویت ها در سراسر ایالات متحده چهار سال پس از هک الهام در سراسر کشور تلاش برای استقرار امنیت بیشتر مبتنی بر کاغذ رای گیری ماشین آلات. در حال حاضر این ویروس در حال گردش است در فرد رای گیری به سلامتی — و برخی از مقامات انتخابات در حال بررسی رای گیری آنلاین به عنوان یک جایگزین با وجود هشدارهای گسترده از کارشناسان امنیت سایبر است که این تکنولوژی به شمار خطرات هیچ کس قادر به حل کند.

“من امیدوارم که کشورهای دیگر خواهد احتیاط به جای پریدن بر روی ارابه موسیقی” گفت: Dan Wallach, یک علوم کامپیوتر استاد در دانشگاه رایس است که کمک می کند تا پیش نویس فدرال رای گیری-سیستم استاندارد. “ما نیاز به دفاع از انتخابات ما در برابر دولت-ملت دشمنان. حرکت به سمت رای گیری آنلاین است و جهت اشتباه به دفاع از دموکراسی ما.”

لارنس نوردن مدیر Brennan Center for Justice انتخابات برنامه اصلاحات افزود: “در حالی که من درک می کنم وسوسه به خصوص زمانی که فروشندگان در حال هل دادن این راه حل و انتخابات تحت فشار فوق العاده ای ما باید مقاومت در برابر آن است.”

Wallach, نوردن و بیش از 70 کارشناسان دیگر امضا نامه ای به مقامات دولتی در این ماه هشدار آنها را به اتخاذ اینترنت رای گیری در میان همه گیر.

“در این زمان اینترنت, رای گیری است نه یک راه حل امن برای رای گیری در ایالات متحده و نه خواهد بود در آینده قابل پیش بینی” آنها در این نامه گفت: سازمان در اوایل ماه آوریل توسط انجمن آمریکایی برای پیشرفت علم.

اما متحده ممکن است توجه که مشاوره به خصوص اگر مردم خواستار آنها را به آن را نادیده بگیرد. با توجه به یک بررسی اخیر 49 درصد از آمریکایی ها پشتیبانی اینترنت رای گیری.

NPR در ابتدا گزارش دلاور تصمیم به استفاده از سیستم آنلاین ارائه شده توسط یک سیاتل شرکت به نام دموکراسی زندگی می کنند. مقامات وجود دارد و در نیوجرسی بعد از تایید برنامه های خود را در نظرات به سیاسی.

مقامات دولتی می گویند که آنها در حال تلاش برای تضمین همه رای دهندگان واجد شرایط’ حقوق اساسی در وسط بی سابقه بحران بهداشت عمومی به خصوص که این بیماری همه گیر مجبور است بیش از یک دوجین متحده برای به تعویق انداختن خود مقدماتی و ایجاد عدم اطمینان در مورد چگونگی انجام انتخابات ماه نوامبر با خیال راحت اگر وقوع است که هنوز هم مواج و سپس.

“اگر شما در حال انجام یک همه-[آرا-توسط-mail] انتخابات شما را به ارائه یک جایگزین برای غیر فعال رای دهندگان گفت:” آلیشیا d’alessandro یک سخنگوی نیوجرسی وزیر امور خارجه Tahesha راه که دفتر لغو فرد رای گیری برای این ماه شهرداری مسابقات.

اما این آزمایش با رای گیری آنلاین بر خلاف سال تلاش — حمایت $805 میلیون نفر در سال های اخیر کمک های مالی فدرال برای کمک به ایالات و استان ها تبدیل به امن تر انتخابات تکنولوژی بر اساس برگه کاغذ. کسانی که تلاش به دست آورده فوریت جدید در سال های اخیر به عنوان ایالات متحده در اجرای قانون و مقامات امنیتی متهم کرد روسیه از راه انداختن یک تلاش گسترده برای بررسی و هک ایالتی و محلی انتخابات دفاتر ثبت نام رای دهندگان پایگاه داده و فروشندگان تکنولوژی در سال 2016.

هنوز اینترنت را افزايش شيوع در زندگی روزمره باعث شده است بسیاری از آمریکایی ها به سوال که چرا آنها در حال حاضر رای گیری آنلاین. طرفداران این ایده اغلب استدلال می کنند که اگر مردم می بانک, آنلاین, آنها باید قادر به رای دادن که راه بیش از حد.

که استدلال می کند رای گیری کارشناسان امنیتی می خواهید موهای خود را به پاره کردن. انتخابات مطرح چالش های منحصر به فرد آنها می گویند از جمله حقوقی و سیاسی عدم امکان روال انجام اور و نیاز به نگه داشتن رای دهندگان انتخاب یک راز است. سیستم مالی نیاز به معاملات مرتبط به مردم حساب; نظام انتخاباتی نیاز به رای به قطع از رای دهندگان قرار گرفته است. و در حالی که بانک ها باید به طور مداوم در مقابله با کلاهبرداری مالی است که نیاز به برگشت از معاملات نتایج انتخابات را نمی توان لغو تقریبا به عنوان به راحتی.

“هر سال میلیاردها دلار از دست داده و به صورت آنلاین سرقت cyberfraud و مخرب هک با وجود مبالغ هنگفتی سرمایه گذاری در تلاش برای حفظ این سیستم” نوشته سوزان Greenhalgh یک مشاور ارشد در تامین امنیت انتخابات در این گروه فعال آزادی بیان برای مردم و هانس فون Spakovsky ارشد حقوقی همکار در بنیاد میراث. “موسسات مالی می تواند (و) عامل سطح مورد انتظار از تقلب به هزینه انجام کسب و کار, اما ما نمی تواند انجام دهد که با انتخابات است.”

اینترنت رای گیری فروشندگان و حامیان آنها را اخراج کارشناسان استدلال به این اعتراضات از hidebound, کوته worrywarts. برخی از آنها حتی impugned کارشناسان انگیزه.

“هر کس که نمی خواهید این اتفاق هرگز رفتن به می گویند:” ما مخالفت موبایل, رای گیری, از آنجا که ما نمی خواهیم مردم در انتخابات بالاتر,'” برادلی تاسک یک نیکوکار که بودجه برخی از اینترنت-رای گیری پروژه های آزمایشی NPR گفت در ماه ژانویه است. “آنها در حال رفتن به می گویند, ‘امن نیست.’ و اگر ما ثابت کرده اند 30, 40, 50 بار است که آن را بی خطر است, آن را بسیار سخت تر برای کسانی که اعتراض و استدلال به پرواز است.”

در واقع شواهد به طور مداوم نشان می دهد که اینترنت رای گیری سیستم عامل ناامن هستند.

برجسته ترین تلفن همراه-رای گیری ارائه دهنده کوچک ماساچوست شرکت به نام Voatz. غرب ویرجینیا استفاده Voatz برنامه در سال 2018 برای اولین بار در کشور اجرای آزمون. در وب سایت خود Voatz می گوید که امنیت “بوده است بیشترین اولویت ما پس از یک روز.” اما ممیزی توسط موسسه تکنولوژی ماساچوست و شرکت امنیتی دنباله ای از بیت ها نشان داد متعدد جدی نقص ها و آسیب پذیری از جمله برخی که در سمت چپ آرا قابل مشاهده به interlopers و در معرض آنها را به دستکاری. Voatz تا حد زیادی رد کرد, یافته, اما, West Virginia در حال غرق این شرکت در حمایت از دموکراسی زندگی می کنند خود را برای آینده اولیه.

کارشناسان Voatz به عنوان یک داستان عبرت انگیز. “ما به سادگی نمی باید تکنولوژی را به رای گیری آنلاین امن به عنوان نشان داده شده توسط چشمگیر مشکلات امنیتی به تازگی کشف شده در Voatz و اینترنت دیگر رای گیری سیستم عامل” گفت: J. الکس Halderman کامپیوتر استاد علوم و پیشرو رای گیری کارشناس امنیت در دانشگاه میشیگان.

دموکراسی زندگی می کنند این شرکت ارائه دلاور سیستم جدید در تلاش است تا از کنار این بحث توسط رقیب آن را ارائه نمی کند, اینترنت, رای گیری, حتی اگر آن سیستم اجازه می دهد تا رای دهندگان برای به دست آوردن, پر کردن و رأی گیری آنلاین با استفاده از کامپیوتر قرص و یا تلفن. چرا که انتخابات در نهایت چاپ دیجیتالی منتقل می شود رای گیری شرکت می گوید: این فرآیند شامل یک مقاله عنصر و نباید در شرایط توضیح داده است که نشان می دهد اینترنتی-تنها سیستم.

“واقعا چه چیزی این است که یک پورتال امن. اگر هر چیزی, آن سند سازی نرم افزار” برایان Finney, شرکت, مدیر اجرایی, NPR گفت. “هنگامی که مردم فکر می کنم از رای گیری آنلاین, آنها در حال فکر کردن در این همه بودن جدول آنلاین.”

در صفحه محصول برای آن OmniBallot سیستم آنلاین این شرکت تاکید می کند که “انتخابات است که شمارش و جدول بندی است که بر روی کاغذ.”

آنتونی Albence دلاور انتخابات کمیسر ساخته شده همان استدلالی که در دفاع از دولت خود را به استفاده از دموکراسی سیستم زندگی می کنند.

“این سیستم اینترنت و یا رای گیری آنلاین,” او گفت: POLITICO. “هنگامی که [در] انتخابات [کمیسیون] دریافت رای دهندگان مشخص شده رای چاپ شده رای گیری است که همیشه تولید شده برای نامزدها.”

اما این اطمینان بی معنی است کارشناسان امنیتی می گویند. چرا که رای دهندگان با پر کردن برگه های رای به صورت الکترونیکی و ارسال آنها را بر روی اینترنت وجود دارد هیچ راهی برای جلوگیری از اشخاص ثالث از دستکاری با آنها قبل از رسیدن به انتخابات برای چاپ. در مورد بازشماری تنها دنباله مقاله در وجود خواهد بود از ارزش مشکوک.

هکرها می تواند نصب نرم افزارهای مخرب بر روی رای دهندگان را به تبلت یا گوشی های هوشمند است که در سکوت تغییرات رای انتخاب در هنگام رای کلیک روی “ارسال” را فشار دهید. “بهترین امنیت مردم هیچ نظری ندارم که چگونه به حل این مشکل گفت:” خوب. “ما فقط نمی دانم چه باید بکنید.”

حتی اگر دستگاه مورد استفاده برای پر کردن رای نیست آلوده رای گیری آسیب پذیر است به عنوان آن را به سفر در سراسر اینترنت در راه خود را به انتخابات ، “چگونه ما می دانیم که این بیت که رفت به مرورگر و یا گوشی های هوشمند هستند همان بیت که در انتهای دیگر?” خوب خواسته است. “اگر وجود نرم افزارهای مخرب در جایی در وسط انجام دستکاری?”

در حالی که این نتیجه ممکن است به نظر می رسد بعید است که کارشناسان هشدار می دهند که دولت-ملت هکرها به اندازه کافی انگیزه برای وقف بسیار زیاد پرسنل منابع و زمان برای بهره برداری از آسیب پذیری و استعداد به اندازه کافی برای اغلب موفق است.

محققان در حال توسعه راه های فن آوری بررسی کنید که در یک رای گیری تغییر نکرده بین تسلیم و رسید اما این تکنولوژی آماده نیست برای اینترنت, رای گیری, خوب گفت.

فشار بر این واقعیت است که دلاور سیستم دریافت رای از طریق اینترنت Albence گفت: “من موافق نیستم با این توضیحات.”

در نیوجرسی که روشن است به جهانی رای-با-ایمیل برای آن مه 12 شهرداری, مسابقات, رای دهندگان معلول خواهد بود و مجاز به درخواست اینترنت آراء اگر آنها به آنها نیاز دارید. نیوجرسی مانند دلاور است که با استفاده از دموکراسی زنده پلت فرم.

نیوجرسی است برنامه ریزی به اینترنت اجازه می دهد رای گیری در ماه جولای ریاست جمهوری اولیه اما d’alessandro انتخابات, سخنگوی, گفت: اجرای محدود در مه “است که در اصل یک خلبان اگر ما نیاز به استفاده از آن به طور گسترده تر در آینده است.”

امنیت سایبر کارشناسان می گویند که آنها درک انتخاباتی’ تمایل به رای گیری امن تر و آسان تر به خصوص برای افراد معلول, بسیاری از آنها نمی توانند با استفاده از مداد و یا خواندن برگه کاغذ. اما آنها می گویند که اینترنت رای گیری لازم نیست برای رسیدن به آن اهداف است.

این AAAS نامه خواست متحده به گسترش رای توسط پست الکترونیکی به عنوان گزینه پیش فرض و Wallach پیشنهاد یک جایگزین امن برای افراد معلول: پر کردن برگه های رای در کامپیوتر و چاپ آن را بررسی و آن را به مطمئن شوید که هیچ کامپیوتر و نرم افزارهای مخرب تغییر خود را انتخاب و سپس آن پستی در. دموکراسی زندگی می کنند این سیستم در حال حاضر پشتیبانی می کند که تنظیم.

“تا زمانی که ما یک U. s. خدمات پستی پس ما نمی نیاز به اینترنت رای گیری گفت:” خوب. “و که شامل ویژگی های قابلیت دسترسی.”

برخی از مقامات انتخاباتی را تماشا کرده اند با نگرانی به عنوان همکاران خود را به کاوش اینترنت رای گیری. “هنگامی که آنها نگاهی به تکنولوژی راه حل آنها [دیدن] بسیاری از راه حل های که نگاه بسیار فریبنده” گفت: واشنگتن وزیر امور خارجه کیم Wyman. “از خالص تکنولوژی نظر آن را تبدیل به یک راه حل قابل دوام دلیل این که شما فکر می کنم ‘وای این است که رفتن به بسیار کارآمد تر است.'”

اما Wyman آموخته در غیر این صورت وقتی او نظارت اینترنتی رای گیری آزمایشی در انتخابات سال 2000 به عنوان مدیر در Thurston County بشویید. و پس از آن, او گفت:, فدرال کارشناسان هشدار داده اند او و همکاران او در برابر فن آوری است. “آنها نمی بر این باورند که هر یک از آنها امن است و شما می توانید تضمین می کنند که شما نمی باید یک اختلال,” او گفت:.

تیم Starks کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر