Coronavirus: کلگری کسب و کار آماده برای مشتریان راه جدید برای خرید پس از بازگشایی

بسیاری از کلگری کسب و کار در حال آماده شدن برای بازگشایی در روز پنج شنبه پس از بسته بودن برای تقریبا دو ماه با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر.

پس از گذراندن چند ماه گذشته خرید آنلاین, بسیاری از مردم در جستجوی لباس های جدید خواهد شد به دنبال به جلو به قدیمی از مد افتاده شادی از تلاش بر روی لباس, اما برای صاحب بامبو سالن که در حال حاضر بزرگترین چالش است.

استیسی Selley گفت: پس از بازگشایی مجدد در حال تغییر اتاق را باید پس از هر استفاده تمیز و لباس است که سعی نمی تواند به طور مستقیم در قفسه.

“ما در حال رفتن به آنها را به یک بن برای 24 ساعت پس از 24 ساعت ما خواهد شد و سپس آن را به عقب و دوباره بخار آن و قرار دادن آن در قفسه برای آینده مشتری” Selley گفت.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

Selley اضافه شده است که تعداد افراد مجاز در فروشگاه در یک زمان محدود خواهد شد و مشتریان را تشویق به پوشیدن ماسک در حالی که خرید.

[ ثبت نام برای سلامت ما IQ برای عضویت در خبرنامه آخرین coronavirus به روز رسانی ]

“این رفتن به یک کاملا متفاوت تجربه خرید” Selley گفت.

در آماده سازی برای بازگشایی کارکنان در Domaine مبلمان و طراحی نیز راه اندازی خرید جدید پروتکل از جمله اجرای دست مطابق با اصول بهداشتی ایستگاه.

مدیر طراحی و فروش برای فروشگاه امیلی Sissons گفت: او می خواهد همه مشتریان به احساس راحت در حالی که خرید در میان همه گیر که شامل دست زدن به مبلمان.

“وجود دارد هیچ محدودیتی در آنچه که آنها می توانند لمس و نشستن بر روی” او گفت:. “ما بسیار لامسه, حساس feely نوع محل. مردم می خواهید برای نشستن بر روی همه چیز و لمسی روی مبلمان و محصول.

“بنابراین ما واقعا فقط تشویق مردم به لطفا پاکسازی زمانی که آنها می آیند.”

در حالی که کسب و کار در حال تنظیم راه آنها با خیال راحت به بازگشایی در میان همه گیر صاحب جغد آشیانه کتاب است و شاید اگر از این استان راهاندازی تاریخ آمده است بیش از حد به زودی.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“ما نامشخص مانند هر کس در مورد اینکه آیا این زمان مناسب است اما مشتریان ما بسیار مشتاق به سعی و آمد در” سوزان خرگوش گفت.

خرگوش گفت که به صورت آنلاین و تحویل و انتخاب شده است پررونق در فروشگاه او ویژگی های فروش به کتابخانه ها بسته بودن و داشتن زمان بیشتر برای خواندن در میان شیوع.

او اضافه کرد که فروش جغد آشیانه کتاب تنها و تنها هشت درصد نسبت به سال گذشته است.

زمانی که فروشگاه باز می شود روز سه شنبه خریداران را انتخاب پوشیدن دستکش و یا با استفاده از ضد عفونی کننده دست قبل از مرور — یک روش خرگوش گفت: این فروشگاه نیز تشویق قبل از بسته شدن درهای خود را در ماه مارس است.

“این غیر ممکن است برای به دست آوردن مردم به کتاب,” او گفت:.

“که بخشی از لذت بودن در یک کتابفروشی دست زدن به محصول و به دنبال از طریق صفحات و دیدن اگر آن چیزی است که فرد می خواهد.”

در کنار افزایش تمیز و بهداشتی محصولات بر بازگشایی, Alberta دستورالعمل همچنین توصیه می کنند محدود می گرداند و محدود کردن تعداد زیادی از مردم در فروشگاه ها.

مشاهده link ”

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر