Coronavirus: Calgary Flames آماده شدن برای زندگی در NHL حباب

Category: گلوبال نیوز Comments: No comments

در 11 روز Calgary Flames خواهد تجارت راحتی از زندگی در کلگری برای NHL منطقه امن.

ادامه مطلب: Calgary Flames باز اردوگاه آموزشی 4 ماه بعد از اخراج

حباب طراحی شده است برای نگه داشتن بازیکنان و محدود کارکنان دور از جهان خارج و داخل پیست تعیین شده و هتل ها به امید توقف هر گونه گسترش COVID-19.

“امیدوارم حداقل ما می توانید بیرون بروید کمی گرفتن برخی از هوای تازه و یا چیزی” defenceman Rasmus اندرسون گفت.

“تنها ماندن در داخل یک حباب و یا در داخل هتل و یا یخ می تواند یک کمی خسته کننده است.”

با جام استنلی رود برداشته شود در ماه اکتبر شعله های آتش می تواند در lockdown برای بیش از دو ماه اگر آنها را به یک اجرا شود.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

ادامه مطلب: با NHL فصل از سرگیری برخی از طرفداران می گویند فریب احزاب قوی خواهد بود: “من نمی توانم بگویم هیچ به یک زمان خوب’

به طور طبیعی آنها را مجبور به بسته همه چیز را به گذر زمان و به نظر می رسد این تیم به دو اردوگاه تقسیم شده: تیم ایکس باکس و پلی استیشن.

“من قصد دارم به آوردن بسیاری از تجهیزات” goaltender دیوید Rittich گفت. “البته من قصد دارم را به من PS4 برای کشتن برخی از زمان در اتاق هتل.”

“من شما را من PS4” اندرو Mangiapane اضافه شده است. “که اصلی ضروری است برای من.”

“ما مورد استفاده برای بازی بسیاری در هواپیما در راه سفر, بنابراین احتمالا [بود] بسیاری از بازی های کارت بیش از حد” اندرسون گفت. “پس از آن من حدس می زنم ما باید به چیزهای بالا به انجام. امیدوارم ما بزرگتر اتاق با بسیاری از چیزهای بنابراین ما می توانیم حداقل کاری و اویختن با هم و نه ماندن در یک اتاق انفرادی.”

موقت سر مربی Geoff بخش امیدوار است کار می تواند بخش عمده ای از وقت خود را.

“در شب آن خواهید بود برخی از آرامش احتمالا گرفتن بر روی برخی از Netflix بکشد نشان می دهد برخی از بازی کارت و یا هر آنچه در آن اتفاق می افتد به” بخش گفت.

“من یک زن و شوهر از کتاب در لیست من است که من می خواهم به مطمئن شوید که من به پایان برسد و سپس از طریق یک زن و شوهر از آنهایی که جدید است.”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

طول اولیه بازی در سری شعله های آتش را به اشتراک بگذارید هتل با پنج تیم دیگر از جمله اولین حریف Winnipeg Jets.

“بسیاری از تیم ها در یک هتل بسیار شبیه یک قهرمانی” بخش اشاره کرد. “آن را به خوبی به آنها منتقل می کند و سلام می گویند و یا هر آنچه در آن اتفاق می افتد به. من فکر نمی کنم آن را برای رفتن به یک حواس پرتی.”

ادامه مطلب: Calgary Flames’ Hamonic می شود 1st NHL بازیکن را به انتخاب کردن از لیگ برنامه ریزی برای بازی در طول همه گیر

در حالی که NHL-ers چهره بسیاری از خرابی و انزوا در هفته ها و ماه های آینده آنها می گویند آن را فقط افزایش تمرکز خود را.

“من با نگاه کردن به بچه ها مثل Gio” Mangiapane اضافه شده است. “او هرگز برنده بنابراین شما در حال بازی برای همه بچه های قدیمی تر و شما متوجه چقدر سخت است برای برنده شدن در این جام است.”

شعله های آتش بازی خواهد کرد نمایشگاه بازی برابر Edmonton Oilers در جولای 28 قبل از بازی در سریال در برابر وینیپگ باز می شود در اوت. 1.

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>