کانادا در مبارزه علیه این رمان coronavirus اتحاد چپ خط مقدم مراقبت های بهداشتی کارگران خسته و نگران بیش از کمبود تجهیزات حفاظت شخصی (PPE).

دولت فدرال شده است سریع برای اطمینان بخشیدن به شهروندان شعار انبارهای تجهیزات و فن و همچنین تجهیزات تولید با این پیام که کانادا به اندازه کافی PPE برای محافظت از شهروندان خود و خط مقدم مراقبت های بهداشتی کارگران — با وجود درخواست از ولایتی premiers برای اطلاعات بیشتر.

اما صحبت از Rideau کلبه در اتاوا در روز چهارشنبه, نخست وزیر جاستین ترودو قادر به قول کانادایی ها آنها را به صورت یک کمبود بسیار مورد نیاز تجهیزات بالا بردن سوال در مورد دولت را تامین و این که آیا به مقدار کافی می تواند آن را به خطوط مقدم جبهه در زمان.

ادامه مطلب: Coronavirus — استفاده از ماسک در داخل سلامت به سترون به عنوان ذخیره اضطراری پشتیبان

با کانادا وضعیت در حال تحول به سرعت در حال نخست وزیر گفت که غیر ممکن است برای تضمین هر چیزی اما اشاره کرد که دولت در حال کار سخت را به انجام برسانند نیاز کشور به تجهیزات و اطمینان از آن توزیع شد به درستی.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

با توجه به ترودو فدرال ذخیره شده است اطمینان استان باید تجهیزات مورد نیاز برای جلوگیری از سیستم مراقبت های بهداشتی از غرق شدن اما وزیر بهداشت Patty Hajdu مخالفت کرد و گفت: بانک “به احتمال زیاد به اندازه کافی ندارد.”

“دولت های فدرال برای چند دهه بوده است underfunding چیزهایی مانند بهداشت عمومی مصلی. و من می گویند که بدیهی است که همه دولت ها در سراسر جهان در همان دقیق وضعیت,” او گفت:.

در روز سه شنبه ترودو اعلام کرد او اختصاص 2 میلیارد دلار به صرف PPE برای خط مقدم سلامت کارگران از جمله خرید فله با استان ها و مناطق.

شیوع کروناویروس: Quebec اجرا خواهد شد از برخی از اشکال از PPE در عرض چند روز

شیوع کروناویروس: Quebec اجرا خواهد شد از برخی از اشکال از PPE در عرض چند روز

مدت کوتاهی پس از تدارکات وزیر آنیتا آناند گفت: اتاوا در حال حاضر امن 16.9 میلیون N95 ماسک و 157.5 میلیون ماسک های جراحی که برخی از آنها در حال تولید در داخل کانادا.

اما سلامت کارگران از استانهای مختلف ساخته شده اند درخواست های عمومی برای اطلاعات بیشتر. مقامات از کبک است که سخت ترین ضربه COVID-19 گفت: استان ممکن است اجرا از PPE در سه تا هفت روز است.

PPE است تجهیزات فرسوده به حداقل رساندن خطر ابتلا به یک شخص و یا قرار گرفتن در معرض — در این مورد صورت سپر مایع دافع پزشکی لباسهای N95 ماسک ، عینک و دستکش است که محافظت از کارگران مراقبت های بهداشتی از بیماران که ممکن است بیمار است.

دولت کانادا توصیف PPE در وب سایت خود را به عنوان “آخرین خط دفاع” هنگامی که یک “خطر” حذف نمی شود و یا به درستی موجود است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

در طول ترودو در اطلاعیه ای گفت: ورودی محموله انتظار می رود که برای توزیع در روزهای آینده و هفته اما او قادر به مشخص تر از آن است.

“ما در حال رفتن به دریافت حمل و نقل به زودی از تجهیزات لازم و وجود دارد بیشتر به آمده در به روز و هفته به عنوان خوب,” او گفت:.

اما رئیس بهداشت عمومی افسر دکتر ترزا Tam گفت: صرف نظر از کشوری که اقدامات آن است که به دنبال در یک موج است که می تواند آزمون ظرفیت سیستم مراقبت های بهداشتی.

“این سیستم بهداشت و درمان است که به خوبی طراحی شده برای مقابله با (COVID-19) اگر ما هیچ چیزی در مورد آن در حال حاضر گفت:” تام.

ادامه مطلب: Coronavirus — Kelowna, دکتر, هشدار نسبت به ‘بحرانی’ کمبود تجهیزات حفاظت فردی

“اساسا در پایان برخی از تصمیمات بسیار دشوار ممکن است به ساخته شده در مورد اولویت بندی منابع موجود.”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

به عنوان تایید موارد COVID-19 ادامه به افزایش مراقبت های بهداشتی کارگران بیش از حد ابراز نگرانی در مورد کمبود آنها در حال حاضر شاهد در خط مقدم و ویران کردن آن کمبود می تواند انتقام بر کشور است.

[ ثبت نام برای سلامت ما IQ برای عضویت در خبرنامه آخرین coronavirus به روز رسانی ]

دوریس Grinspun مدیر عامل شرکت از انجمن ثبت نام پرستاران انتاریو گفت: اخبار جهانی در یک مصاحبه قبلی که خط مقدم مراقبت های بهداشتی کارگران نیاز به کسانی که محموله از PPE “در حال حاضر است.”

“ما در حال دیدن نه میلیون ماسک های جراحی استفاده می شود در یک هفته,” او گفت:. “(مراقبت های بهداشتی کارگران) ندارد و آنها در حال گرفتن بیمار است.”

COVID-19: اتاوا مرتکب 2 میلیارد دلار برای PPE

COVID-19: اتاوا مرتکب 2 میلیارد دلار برای PPE

بیش از 174,000 مردم را نیز امضا طومار خواستار ترودو به شرکت در یک “جنگ تلاش” برای جلو بازو-خط مراقبت از سلامت کارگران با PPE یا repurpose کارخانه تولید پی اقلام است.

ملیسا یوان-Innes, پزشک اورژانس که به سازماندهی این طومار گفت: اخبار جهانی که نیاز به دسترسی به PPE مانند N95 ماسک های جراحی و یا مایع دافع لباسهای یک ماده از زنده ماندن است.

“داشتن تجهیزات حفاظتی ضروری است در این جنگ در برابر COVID-19” او گفت:. “شما نمی توانید به پزشکان و پرستاران و درمانگران تنفسی کشاله ران منظور هر گونه تمیز کردن کارکنان — شما نمی توانید ما را به بیرون رفتن وجود دارد و ما بیمار شدن و مرگ این یعنی هیچ یک از چپ به مراقبت از شما.”

در خط مقدم یوان-Innes شده است و شاهد آنچه او به عنوان “بیمارستان سهمیه بندی.”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

ادامه مطلب: Coronavirus: کانادا شرکت های در حال حاضر ساخت و تولید هواکش های جراحی, ماسک

“وجود دارد برخی از سیاستمداران که می گویند هیچ کمبود وجود دارد. اما من می توانم به شما بگویم که برای کسانی که از ما بر روی زمین ما کمبود” گفت: یوان-Innes.

در حال حاضر او گفت: پزشکان در سراسر کانادا هستند که گفته بودن خود را محدود به پوشیدن دو ماسک یک روز صرفه جویی در بسیاری از آنها به صورت آئروسل روش است که می تواند شامل قرار دادن یک لوله تنفس انجام CPR و پاکسازی مخاط.

همه چیز تبدیل شده اند بسیار وخیم یوان-Innes گفت که او خواسته است تا کارکنان به خودداری از پرتاب دور مورد استفاده خود را به صورت سپر و خاکی N95 ماسک — فقط در مورد.

“آنها می گویند PPE در حال آمدن است, اما آن را نه وارد شده است ، تا آنجا که به من مربوط نمی انداختن آن در زباله دلیل این که شما ممکن است نیاز است.”

شیوع کروناویروس: انتاریو اعلام کرد 50 میلیون دلار برای کمک به ‘retool’ کسب و کار را به تجهیزات حفاظت فردی

شیوع کروناویروس: انتاریو اعلام کرد 50 میلیون دلار برای کمک به ‘retool’ کسب و کار را به تجهیزات حفاظت فردی

اگر خط مقدم سلامت کارگران در خطر بیافتد و یا مجبور به انتخاب بین نگه داشتن خود و یا بیماران خود را سالم یوان-Innes گفت: کانادا سیستم مراقبت های بهداشتی سقوط خواهد کرد از هم جدا.

“اگر شما محافظت از ما, ما شما می توانید محافظت. اما اگر شما نمی محافظت از ما نمی تواند از شما محافظت می کند,” او گفت:.

یا کشور است که در معرض خطر مواجهه با کمبود نامشخص است.

دولت فدرال شده است تاسیسات با دقت بین گفتن کانادایی آن مواجه نگردند با به اندازه کافی PPE برای همه و گفتن شهروندان آنها باید مراقب باشید با عرضه خود را بالا بردن سوال در مورد این کشور موجودی فعلی.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

ادامه مطلب: Coronavirus: کانادا پزشکان به صورت دقیق استفاده از پزشکی دنده میان عرضه نگرانی

کانادا انجمن داروسازان (CPhA) گفت: آن متوجه عدم ارتباط از دولت است.

برخی از داروخانه ها شده اند با گرفتن امور به دست خود برای محافظت از خود در مقابل خط کارگران CPhA گفت: نصب ست سپر و یا تعویض به عمدتا تلفن و خدمات تحویل.

بری قدرت CPhA ارشد مدیر محتوای دیجیتال گفت: وجود یک “بزرگ” تعداد داروسازان در معرض خطر و بدون PPE مناسب با وجود داروخانه ها تلقی می شود توسط دولت به عنوان یک ضروری خدمات.

قدرت گفت: CPhA قرار داده و در درخواست های متعدد برای بیشتر تجهیزات حفاظتی است اما دیده می شود کمی پاسخ از کانادا در مورد اگر و زمانی که آنها دریافت خواهد شد منابع.

شیوع کروناویروس: کانادا شرکت های در حال حاضر ساخت و تولید هواکش های جراحی, ماسک

شیوع کروناویروس: کانادا شرکت های در حال حاضر ساخت و تولید هواکش های جراحی, ماسک

“ما همواره گفته است که ما در حال ضروری اما ما داده نشده بودن تجهیزات حفاظت فردی مانند ماسک و محصولات ما نیاز به مطمئن شوید که کارکنان ما و داروخانه ها سالم بمانید,” او گفت:.

“داروسازان و داروخانه کارکنان روبرو هستند و بسیاری از همان چیزهایی است که تقریبا هر کس دیگری که با این نسخهها کار در یک محیط که در آن آنها در معرض عموم مواجه است. تفاوت در این است که آنها در حال رفتن به می رود برای ادامه برای رفتن به محل کار هنگامی که هر کس دیگری گفته است در خانه بمانند.”

اضطراری ملی ذخایر استراتژیک اشاره شده توسط دولت فدرال قرار گرفته است نامعلومی در انبارها که دولت آن را گفته است “استراتژیک” قرار داده شده در سراسر کشور.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

این آژانس بهداشت عمومی کانادا گفت: در آن وب سایت است که آن را به یک منبع از ماسک و دستکش و لباسهای یکبار مصرف که در استان ها و مناطق مختلف می توانید در طول زمان بحران.

ادامه مطلب: Coronavirus — دانشگاه مک گیل دانش آموزان طراحی 3D-نسخه قابل چاپ ماسک برای مراقبت از سلامت کارگران

با توجه به PHAC لوازم معمولا می تواند تحویل ظرف مدت 24 ساعت از یک منطقه یا استان درخواست اما چند استان هایی که درخواست کرده اند بیشتر منابع هنوز به آنها را دریافت.

نه بسیار دیگری در مورد ذخایر مانند که چگونه بسیاری از موارد از تجهیزات حفاظت شخصی از آن است و یا چگونه اغلب ذخیره می شود پر — شناخته شده است.

به منظور تولید PPE در سرعت سریع تر دولت فدرال است تشویق به تولید این تجهیزات در داخل کشور.

هفته گذشته در کانادا راه اندازی طرح ملی بسیج صنعت برای مبارزه با COVID-19. از آن پس ترودو گفت: بیش از 3000 شرکت های ارائه تخصص خود را برای کمک به تولید و توزیع PPE است که می تواند کمک به خط مقدم مراقبت های بهداشتی کارگران در کانادا.

برخی از بیمارستان ها در حال قفل کردن PPE که پرستاران نیاز: Silas

برخی از بیمارستان ها در حال قفل کردن PPE که پرستاران نیاز: Silas

یکی از کسانی که شرکت های تورنتو-کانادا بر اساس اضطراری پزشکی تولید کنندگان (CEMM) گفت: آن را آغاز کرده است بسیج یک تلاش جمعی برای مبلمان و تولید کنندگان پوشاک به تولید پزشکی لباس.

تقاضا برای این مورد از تجهیزات شرکت رئیس جمهور استر Vlessing گفت: “فصل.”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“آنچه به طور معمول سال برای تبدیل شدن به یک متخصص در آنها خواسته ایم ما را به انجام آن در روز و ما نیاز به افزایش به چالش” او گفت:.

برای انجام این کار CEMM قرار دادن با هم یک کنسرسیوم متشکل از 12 تولید کنندگان — بسیاری از آنها به او گفت, تعطیل شد, پس از آنها تلقی خدمات غیر ضروری توسط دولت کانادا.

Three women who work for Canada Emergency Medical Manufacturers sew personal protective equipment for Canada’s front-line health-care workers.
سه زنانی که کار در کانادا پزشکی اورژانس کنندگان دوختن تجهیزات حفاظت شخصی برای کانادا در خط مقدم مراقبت از سلامت کارگران. عکس های ارائه شده توسط کانادا اورژانس پزشکی تولید کنندگان

Vlessing گفت: این شرکت که همچنین با این نسخهها کار در کمک به تولید کنندگان repurpose ابزار خود را به PPE را شغل به یک صنعت است که آمار گرفته با توجه به COVID-19.

این شرکت دارای ظرفیت به هزاران پزشکی لباس برای محافظت در مقابل خط مراقبت از سلامت کارگران, او گفت:, و این شرکت در حال کار به سمت همکاری بیشتر با تولید کنندگان قادر به افزایش سطح تولید و گسترش به دیگر استان ها.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

در اوایل Vlessing گفت که او متوجه بسیاری از تولید کنندگان می خواستم شروع به کوه در می رم و تجهیز نشدن کارخانه های خود را به PPE اما مطمئن نبودند که چگونه است که که در آن شرکت او در آمد.

“اگر شما یک نانوایی است که کاملا مجهز به کیک اما دولت باید به نان شما را از مواد تشکیل دهنده شما باید ماشین آلات و شما باید مهارت, اما شما نیاز به دستور,” او گفت:.

ادارات دولتی مشغول به کار با هم برای به دست آوردن و تولید PPE لوازم: Bains

ادارات دولتی مشغول به کار با هم برای به دست آوردن و تولید PPE لوازم: Bains

با توجه به Vlessing کانادا است “زیرساخت های ماشین آلات ماهر کارگر و مردم” حاضر به گام تا بشقاب به منظور تحقق تقاضا برای بیشتر PPE.

“ما می تواند در از دست دادن اگر ما برای ارسال به ما پزشکان و پرستاران بیمارستان… بدون حق محافظ دنده — که پزشکی روپوش و ماسک” او گفت:.

“این کسب و کار به عنوان معمول است.’ ما همه به نفع زمانی که ما گرد هم می آیند به عنوان یک جامعه و ما با استفاده از همه منابع ما موجود است.”

— با فایل های از اخبار جهانی’ Emanuela Campanella و اندرو راسل

مشاهده link ”

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im