Coronavirus: کانادا بررسی راه برای ‘کاهش’ تاثیر بر شرکت های هواپیمایی وزیر می گوید

Category: گلوبال نیوز Comments: No comments

کانادا به دنبال نرم کردن ضربه جدید شیوع کروناویروس در خطوط هوایی به عنوان بخشی از نخست وزیر جاستین ترودو تلاش برای حمایت از اقتصاد به عنوان بیماری گسترش می یابد یک مقام ارشد گفت: در روز سه شنبه.

کانادا روز دوشنبه گزارش داد که اولین مرگ ناشی از کروناویروس جدید به عنوان تعدادی از مردم در این کشور که قرارداد این بیماری افزایش یافت و به بیش از 70.

ادامه مطلب: چگونه کانادا بزرگترین خطوط هوایی تمیز کردن هواپیما در میان شیوع کروناویروس?

وقتی پرسیده شد که چه دولت می تواند انجام دهد برای کمک به شرکت های هواپیمایی وزیر توسعه اقتصادی ملانی Joly گفت: “آنچه که ما به دنبال در این است که چگونه می تواند ما را در کاهش اثرات در حالی که مطمئن شوید که ما می توانیم هنوز هم قوی فصل تابستان و همچنین که ما واقعا می تواند گزاف گویی.”

خطوط هوایی در اطراف جهان را حذف پروازهای یا تغییر خدمات در میان شیوع. این شامل هوایی کانادا است که به حالت تعلیق پروازها به مقصد پکن شانگهای و هنگ کنگ است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

بزرگتر تاثیر کاهش قیمت گاز با توجه به افزایش coronavirus نگرانی

بزرگتر تاثیر کاهش قیمت گاز با توجه به افزایش coronavirus نگرانی

ادامه مطلب: چه روغن غوطه معنی برای کانادا Alberta

Joly صحبت با خبرنگاران قبل از جلسه کابینه گفت که او گفته بود به افسران اجرایی هوایی کانادا و top world news — کانادا دومین حامل — روز دوشنبه برای به دست آوردن یک ایده بهتر از چالش های خود را.

وزیر دارایی لایحه Morneau گفت: برخی از اقدامات برای حمایت از کانادایی ها و کسب و کار تحت تاثیر این ویروس خواهد بود گرفته شده در این هفته. او همچنین گفت که این تاریخ انتشار برای بودجه جدید را اعلام خواهد کرد به زودی.

به طور فزاینده اقتصاددانان دیدن این بودجه که با تاخیر و کسری به بالاتر از آنچه قبلا انتظار می رود به عنوان ترکیبی از coronavirus و رکود در قیمت نفت تضعیف رشد.

ادامه مطلب: Coronavirus: رزرو کروز و می خواهید به لغو کنم ؟ در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن

“ما باید همه چیز در حال حاضر در دست و ما از طریق این و ما قادر خواهید بود برای جستن به عقب و حتی قوی تر” Joly گفت.

Goldy Hyder, رئيس جمهور و مدیر اجرایی شورای کسب و کار از کانادا لابی گروه از دولت خواست به عمل بیش از حد پرخاشگرانه به دلیل عدم قطعیت در اطراف اقتصادی فعلی آب و هوا.

زندگی سالم: سالم نگه داشتن از طریق Covid-19

زندگی سالم: سالم نگه داشتن از طریق Covid-19

“برای بیرون آمدن امروز با برخی از هزینه های عظیم برنامه – چه اتفاقی می افتد اگر آن کار نمی کند ؟ چه اتفاقی می افتد اگر همه چیز بدتر ؟ من فکر می کنم این رویکرد باید یکی از احتیاط” Hyder در مصاحبه ای گفت:.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“من فکر نمی کنم این فقط فرش-بمب پول از هلیکوپتر’ لحظه.”

© 2020 ایسنا

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>