Coronavirus: کانادا خواست به حمل و نقل هوایی ضروری خدمات برای Inuit شمالی

Category: گلوبال نیوز Comments: No comments

سازمان ملی است که نشان دهنده Inuit در کانادا تماس برای حمل و نقل هوایی به تعیین شده ضروری خدمات در کانادا 51 Inuit جوامع در طول مدت COVID-19 بیماری همه گیر.

Inuit Tapiriit Kanatami (ITK) رئیس جمهور Natan Obed می گوید پروازهای خدمات در شمال در حال حاضر شده است “به شدت کاهش می یابد” به طور فزاینده ای سخت و محدودیت های مسافرتی در محل قرار داده برای جلوگیری از گسترش مرگبار coronavirus. برخی از مسیرهای تجاری بین شمال جوامع و جنوبی مراکز شهری شده اند به طور کامل به حالت تعلیق درآمد.

این است که با داشتن یک تأثیر عمده ای در جوامع است که به شدت تکیه بر حمل و نقل هوایی برای بسیاری از نیازهای ضروری.

ادامه مطلب: زنده به روز رسانی: کروناویروس در کانادا

“ما لازم نیست که جاده های ما ندارد و راه آهن ما ندارد و این ضروری شبکه برای دریافت کالا و خدمات از مکان ها برای حمایت از سطح پایه از نیازها در جوامع ما و شرکت های هواپیمایی را که برای ما در یک راه بسیار متفاوت از شرکت های هواپیمایی را پشتیبانی جنوبی کانادایی” Obed گفت.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

پرواز تنها راه غذا و دارو و دیگر لوازم ضروری توانید به همه اما دو نفر از کانادا, شمال, Inuit جوامع در زمستان و بهار که بدان معنی است که این جوامع به شدت متکی بر هوا لینک کلیک کنید برای زنده ماندن.

حمل و نقل هوایی نیز نیاز به بیمارانی که نیاز به درمان پزشکی پیشرفته به بیمارستان های شهری به عنوان بسیاری از Inuit جوامع ندارد و پزشکان و خدمات پزشکی اورژانس یا بیمارستان خود را.

مشاهده link ”

در حال حاضر که پروازهای روزانه برای بیماران پزشکی شده اند کاهش می یابد به چند پرواز در هفته در برخی از مناطق جدید نگرانی پدید آمده اند. به عنوان مثال بيماران سفر جنوب ممکن است باید صبر کنید چند روز قبل و بعد از خود بیمارستان بازدیدکننده داشته است اما با کمتر از هتل ها در مراکز شهری مهمان گرفتن توانایی آنها را برای پیدا کردن امکانات رفاهی در حال تبدیل شدن سخت تر است.

“این همه افزایش یافته فشارها بر بخش های مختلف سیستم که فقط به سختی کار آن را به عنوان است و یک زمان واقعا سخت عملکرد هنگامی که ما را از این عوامل استرس زا اضافه شده به مخلوط” Obed گفت.

[ ثبت نام برای سلامت ما IQ برای عضویت در خبرنامه آخرین coronavirus به روز رسانی ]

چند شرکت های هواپیمایی فعال در سنتی Inuit قلمرو شناخته شده به عنوان Inuit Nunangat را متعهد حداقل سطح مسافر حمل و نقل و خدمات. اما نگرانی در حال افزایش است که این تبدیل خواهد شد به طور فزاینده دشوار است اگر نه غیر ممکن است برای حفظ توجه به کاهش خطوط هوایی درآمد.

اتاوا کار با شرکت های هواپیمایی برای بازگرداندن Cdns; اولین COVID-19 مورد در NWT

اتاوا کار با شرکت های هواپیمایی برای بازگرداندن Cdns; اولین COVID-19 مورد در NWT

“بسیاری از ما شرکت های هواپیمایی ندارد و توانایی فقط در ادامه به شناور این هزینه های گزاف در عملیات خود را به طور نامحدود و به خصوص بدون در نظر گرفتن اینکه آیا یا نه هر یک از این هزینه ها پرداخت خواهد شد,” Obed گفت.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“آنها انجام داده اند به عنوان بهترین آنها می توانند, اما بدون بیشتر ملاحظات و یارانه از دولت فدرال ما نمی دانیم که چه اتفاقی خواهد افتاد فردا.”

حمل و نقل هوایی نیز مورد نیاز برای COVID-19 تست. Inuit شهروندان در بسیاری از جوامع شده است افزایش نگرانی در مورد تاخیر در گرفتن نتیجه.

کانادا رئیس بهداشت عمومی افسر دکتر ترزا Tam اذعان که از راه دور بسیاری از جوامع بومی در حال تجربه قابل توجهی زمان تاخیر برای نتایج با توجه به نیاز برای آزمایش به پرواز در مسافت های طولانی برای تجزیه و تحلیل.

ادامه مطلب: Coronavirus: کانادا COVID-19 مرگ و میر پیشی 100

به همین دلیل مقامات بهداشتی هستند اولویت کار در سریع تست کیت و آنها را از راه دور به شمال جوامع بومی به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است, او گفت:.

“هدف این است به تجهیز مناطق و یا مناطق دور افتاده با ظرفیت خود را به طوری که آنها مجبور به انتقال نمونه های” تام گفت.

بومی خدمات وزیر مارک میلر گفت: در مصاحبه روز شنبه او در حال حاضر در نظر مسافرت هوایی ضروری خدمات برای شمال جوامع بومی و این دولت است که به دنبال در تعدادی از گزینه های برای کمک به کوچک هواپیمایی که در خدمت شمالی.

او کاهش یافته است به ارائه جزئیات این کمک ها گفت: اطلاعات بیشتر منتشر خواهد شد در روزهای آینده.

مشاهده link ”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“بدیهی است که با کاهش مسافر در آن قرار داده است بسیاری از کسانی که کوچکتر هواپیمایی در یک بیت از یک سوراخ های مالی, اما آنها ارائه ضروری خدمات” میلر گفت.

“ما در حال کار بر روی تعدادی از گزینه های برای حمایت از آنها و مطمئن شوید که تداوم خدمات ارائه شده است به خصوص وقتی که می آید به ضروری مقررات.”

مشاهده link ”

© 2020 کانادا مطبوعات

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>