Coronavirus: کانادا کارشناسان می گویند نه به آویزان کنید تا در مدت ‘برنامه’ انتقال

Category: گلوبال نیوز Comments: No comments

یک گروه از 239 دانشمندان و پزشکان اصرار سازمان بهداشت جهانی به رسمیت شناختن پتانسیل برای هوابرد انتقال رمان coronavirus را برانگیخته بحث بر سر چگونه COVID-19 در حال گسترش است.

اما برخی کانادا کارشناسان بیماری های عفونی می گویند نه به آویزان کنید تا در این مدت “هوابرد” و احتیاطی ما در حال حاضر با توجه به سرعت گسترش ویروس مشغول به کار هستند.

“به عموم کلمه (هوابرد) می تواند بسیار گیج کننده است زیرا نشان می دهد که COVID میخوام از طریق سوراخ کلید و شما در خواب خود را. و خوبی آن نیست” گفت: Colin Furness متخصص اپیدمیولوژی با دانشگاه تورنتو است.

ادامه مطلب: که می گوید: “شواهد در حال ظهور است که coronavirus ممکن است هوابرد

“هیچ کس پیشنهاد COVID رفتار هر چیزی مانند سرخک… که نه نقطه (دانشمندان) در تلاش هستند.”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

در نامه سرگشاده ای به, که, منتشر دوشنبه, دانشمندان سراسر 32 کشور به نام سازمان به تجدید نظر در آن توصیه های ایمنی برای کاهش ممکن است گسترش از COVID-19 از طریق ذرات معلق در هوا — کوچک, نور, ذرات, اخراج, زمانی که مردم, سرفه, عطسه و یا تنفس که اقامت معلق در هوا برای مدت زمان طولانی تر.

که در حال حاضر طبقه بندی SARS-CoV-2 به عنوان یک قطره ویروس, پخش كردن, از طریق بزرگتر و سنگین تر از ذرات است که می تواند سفر یک تا دو متر قبل از برخورد به زمین است. در حالی که این سازمان اذعان کرد در یک نشست خبری روز سه شنبه که وجود دارد این است که “برخی از شواهد در حال ظهور” به صورت آئروسل گسترش آنها همچنین می گویند این است که “قطعی نیست.”

Furness می گوید: از آنچه که ما دیده ایم از COVID گسترش در عمل بالینی این قطرات بر اساس اما دانشمندان در پشت نامه یک نقطه بیش از حد.

باید ماسک تبدیل اجباری در فضاهای عمومی در سراسر کشور ؟

باید ماسک تبدیل اجباری در فضاهای عمومی در سراسر کشور ؟

او گفت: مردم انتشار ذرات از تمام اندازه ها زمانی که آنها تنفس و SARS-CoV-2 را می توان در قطرات کوچکتر. اما این بدان معنا نیست که آنها موثر در trasmitting ویروس او اضافه شده است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

دانشمندان’ نامه اشاره COVID-19 شیوع در یک رستوران چینی که در آن مشتریان در جداول بیشتر از دو متر از هم جدا آلوده شد. در حالی که نویسنده با استفاده از آن به عنوان یک استدلال برای COVID است گسترش از طریق ذرات معلق در هوا, Furness گفت که لزوما این چنین نیست.

“این می تواند باشد (شواهد از آئروسل گسترش) اما آن را نیز می تواند باشد که آنها را لمس کرد همین. ما نمی دانیم که” او گفت:. “همچنین نیاز به توضیح دهد که چرا همه در رستوران مریض است؟”

“پس چه کسی مناسب است که وجود ندارد یک مورد واضح و روشن. و دانشمندان که امضا این نامه که در حال راست گفت ما نیاز به نگاهی به این … دلیل آن می تواند تاثیر در آنچه که ما می گویند امن است.”

ادامه مطلب: دانشمندان هشدار می دهند coronavirus می تواند هوابرد — این به چه معنی برای کانادایی ها?

دکتر بانی هنری, B. C. s سلامت استان افسر ستوده که روز دوشنبه برای “انجام یک کار شگفت انگیز در تلاش برای نگه دارید تا با آنچه در جریان است” و گفت که او فکر دانشمندان’ نامه “تلاش برای دامن زدن به یک بیت از چالش ها است.”

هنری اضافه شده است که در حالی که COVID به نظر می رسد می شود منتشر شده در قطرات کوچک و همچنین قطرات بزرگ, ما نمی دانیم که چگونه قوی کسانی که ذرات کوچکتر هستند.

“جایی که وجود برخی از چالش ها چقدر است با توجه به کوچک ذرات معلق در هوا که در حال انتقال از زمانی که من به شما نزدیک و یا بزرگتر قطرات که تمایل به سقوط بیشتر به آسانی” هنری گفت. “پس از آن واقعا یک بیت از نکات دقیق وظریف من فکر می کنم.”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

دکتر زین Chagla یک بیماری عفونی پزشک و استادیار در دانشگاه مک مستر در همیلتون باور نمی رمان coronavirus است انتقال از طریق ذرات معلق در هوا حداقل نه به حدی که ما باید در مورد نگران است.

اکثر کانادایی ها ناراحت کننده, پرواز, بحث در اطراف این که آیا ویروس هوابرد

اکثر کانادایی ها ناراحت کننده, پرواز, بحث در اطراف این که آیا ویروس هوابرد

اگر آن را “ما می شود در مشکل” او گفت:.

“ما را دیده اند گنده نرخ انتقال اگر این عمدتا آئروسل ویروس. ما شده اند قادر به کنترل آن را به عنوان به خوبی به عنوان ما.

“در واقعیت وجود دارد که احتمالا برخی از درجه ای از ذرات معلق در هوا که حمل COVID-19 طور متوسط در روز به بعد تماس بگیرید, اما آن را احتمالا بسیار ناچیز است.”

Chagla همچنین معتقد است این استدلال به صورت آئروسل در مقابل انتقال قطرات است “بیشتر از یک اختلاف در دقیق اصطلاحات علمی” از آنچه هوابرد در واقع به معنی.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

ادامه مطلب: Coronavirus می تواند هوابرد دانشمندان هشدار می دهند که

COVID-19 دارای پتانسیل برای انتقال از طریق ذرات کوچک هنگامی که بیماران در بیمارستان ها تحت “aerosol-تولید روش” مثل این است که انتوبه Chagla گفت و خود نیز اذعان دارد که.

در این موارد مراقبت های بهداشتی کارگران داده می شود مناسب تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) از جمله N95 ماسک, است که محافظت در برابر کوچک ذرات هوابرد.

اما Chagla برجسته یک مورد خاص از زود همه گیر قبل از شواهد جامعه گسترش, هنگامی که مراقبت های بهداشتی کارگران تحت درمان یک COVID بیمار در کالیفرنیا بدون PPE مناسب. از 121 کارگران بهداشت و درمان است که درمان بیمار و انجام “چند aerosol-تولید رویه” تنها سه مریض شدم.

“پس شما تا به حال 118 افراد که … نمی پوشند N95 ماسک خواهد بود که تنها حفاظت در برابر آئروسل ویروس و آنها را آلوده به,” او گفت:.

Coronavirus: که اذعان ‘در حال ظهور شواهد’ که coronavirus ممکن است هوابرد

Coronavirus: که اذعان ‘در حال ظهور شواهد’ که coronavirus ممکن است هوابرد

Chagla در مقایسه با وضعیت به سرخک است که تولید مثل تعداد حدود 18 –به معنی یک فرد آلوده آلوده خواهد شد 18 نفر دیگر. سرخک ذرات می توانید اقامت معلق در هوا در یک اتاق برای ساعت ها پس از یک فرد آلوده برگ آن Chagla گفت و شما می توانید گرفتن ویروس از یک مقدار بیشتر فاصله دور.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

دکتر هوارد Njoo, کانادا, معاون رئیس بهداشت عمومی افسر گفت که شواهد تا کنون نشان داده است COVID به هوابرد “که در تعریف کلاسیک در یک معنا به سرخک است.”

“و قطعا بر اساس آنچه که ما تا کنون انجام داده ایم از نظر بهداشت عمومی اقدامات آنها ثابت شده است موثر,” او اضافه شده است.

Furness گفت COVID-19 دارای تولید مثل شماره دو در حالی که Njoo معتقد است که شماره در “3, 4 یا 5” محدوده بر اساس جدید ترین اپیدمیولوژی.

ادامه مطلب: آنچه ما می دانیم درباره چه جدید کروناویروس گسترش است

دیگر coronaviruses کوچکتر مثل شماره (0.5 برای سارس و 1.5 برای H1N1) بنابراین Furness می گوید که می تواند به معنای وجود دارد بیشتر است با COVID.

“COVID در حال انجام چیزی بیشتر عفونی از میانگین تنفسی ویروس” Furness گفت. “و من ابدا گفت: airborne چون من فکر نمی کنم که بیانیه ای مناسب. اما من فکر می کنم کسانی که ذرات معلق در هوا, کسانی که قطرات کوچکتر که ما در حال نادیده گرفتن آنها ممکن است مهم باشد.”

هر دو Furness و Chagla می گویند هیچ نشانه ای وجود دارد که عموم مردم نیاز به انجام هر گونه بیشتر برای محافظت از پتانسیل آئروسل گسترش ویروس.

Coronavirus: صدها نفر از دانشمندان می گویند ویروس هوابرد

Coronavirus: صدها نفر از دانشمندان می گویند ویروس هوابرد

Chagla می گوید: نقاط مورد تأکید دانشمندان در نامه آینه آنچه که ما در حال حاضر در حال انجام بود, دوست داشتن, حوادث, خارج از منزل به جای داخل خانه برای اطمینان از جریان هوا مناسب.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

پوشش صورت تبدیل شدن به بیشتر مهم است اگر ما مجبور به نگرانی در مورد ذرات معلق در هوا, Furness می گوید. و حتی اگر ذرات کوچکتر می توانید از طریق ماسک پارچه پارچه خواهد آنها را آهسته.

“بیشتر ما می تواند کاهش سرعت سیر چه می آید از دهان شما کمتر از آن چرخید,” او گفت:.

— با فایل های از هینا علم

© 2020 کانادا مطبوعات

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>