Coronavirus: کانادا بدنسازی صاحبان چشم بازگشایی طرح در میان افزایش فشار مالی

برای بسیاری از سالن های ورزشی در سراسر کانادا وزن آغاز می شود بیش از حد به خرس.وایت تناسب اندام در Markham, Ont., شناخته شده به عنوان ‘یاد’ محل و یک جزء اصلی در جامعه قبل از آن مجبور شد به شاتر در طول COVID-19 بیماری همه گیر.”آن را به سختی گفت:” مت DiPasquale که رفتن به ورزشگاه برای یک دهه.”آن هم برخی از شخصیت; این بخشی از مرخم چشم انداز است. که چگونه آن را همیشه شده است.”این ساختمان به طور کامل سوخته در اوایل ممکن است بدون یک قطعه از تجهیزات تناسب اندام باقی مانده در داخل.”آن را سخت در افرادی که خود را جای بدنسازی, افرادی که کارکنان در سالن ورزش. که معاش خود و علاقه خود را که آنها دیگر نمی تواند به دنبال.”

ادامه مطلب: آیا عرق آن: ورزشگاه نسبتا امن در طول شیوع کروناویروس, کارشناسان می گویند

یکی از کانادا بزرگترین تناسب اندام, زنجیر, زندگی خوب, تناسب اندام منتشر شد یک بازی توصیه می شود برنامه ریزی برای باز کردن آن از 300 مکان در سراسر کشور قبل از آن خیلی دیر شده برای آن امکانات تمرین.

این استراتژی را آن مراکز را در نیمی از اقدامات مانند اجازه می دهد تعداد محدودی از افراد داخل آن ورزشگاه در طول زمان اختصاص داده شده.

“برخی از گزینه های ما در حال بررسی شامل محدود کردن باشگاه ظرفیت مسدود کردن یا غیرفعال کردن برخی از تجهیزات برای افزایش, فیزیکی, فاصله, تجدید تمرکز ما بر گسترده تمیز” گفت: خوب زندگی سخنگوی Adam Roberts.او اضافه می کند که وجود ندارد یک مجموعه تاریخ برای آغاز اجرای نیم-روش اندازه گیری شده اما به تناسب اندام غول پیکر در حال انتظار برای مقامات بهداشتی به چراغ سبز داد.

ادامه مطلب: GoodLife Fitness بسته در تمام نقاط کانادا گسترده ای در پاسخ به رمان coronavirus گسترش

دیگر کوچکتر به طور مستقل متعلق به تناسب اندام مراکز باید یک مقدار بیشتر وظیفه دلهره آور در تلاش برای صبر کردن اجباری تعطیلی.

Elle تناسب اندام و اجتماعی تناسب اندام استودیو برای زنان شده بانکی در کمک به ادامه به ارائه یک ساعت کلاس در Instagram زندگی می کنند.

“ما می خواستیم برای ایجاد کلاس های ما در دسترس برای مشتریان ما” گفت: صاحب میشل اپستاین. “بسیاری از آنها را از دست داده اند شغل خود را به دلیل بیماری همه گیر.

“ما در آغاز یک GoFundMe ما رسیده ایم به جامعه ما و گفت:” ما می خواهیم برای باز کردن درهای ما به شما در زمانی که این است پس از هر کلاس می تواند به شما ارائه یک کمک کوچک فقط برای کمک به ما را از رفتن?'”

اپستاین گفت: کمک های مالی شده اند به اندازه کافی برای پوشش اجاره یک ماه تا کنون اما هیچ تضمینی وجود ندارد آن را پوشش می دهد تمام هزینه های دیگر در حال حرکت رو به جلو است.

“ما هیچ ایده آنچه که در آینده نگه می دارد ما واقعا در یک الگوی برگزاری در حال حاضر گرفتن این ماه ماه با توجه به محبت از جامعه ما و مشتریان برای کمک به ما را از طریق این.”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

سوخت Training Club دارای سه مکان در تورنتو و اخذ شده توسط از طریق ارائه کلاس های آنلاین به مشتریان پرداخت.کاهش در هزینه $15 و شده است وجود دارد افزایش در مشتریان با هر زنده جلسه آموزشی بازدید به طور متوسط 50 نفر است.”ما کلاس پوش شد در استودیو… بین 12 تا 16 نفر در هر کلاس گفت:” صاحب گرگ Hetherington.”در حال حاضر ما قادر به میزبان تعداد نامحدودی از افراد به طور بالقوه بنابراین در مقایسه با ما در کلاس, ما تا به حال یک افزایش چشمگیر [آنلاین].”اما حتی پس از آن Hetherington می گوید: کلاس نمی خواهد به اندازه کافی برای نگه داشتن سر خود را بالای آب بسیار طولانی است.”ما هنوز سه اجاره ما نیاز به پرداخت هزینه برای سه مکان” Hetherington گفت: “در این زمان تعداد زیادی از مردم شرکت کننده در هزینه های جاری در هر کلاس آن را فقط نمی خواهد عملی به عامل به عنوان یک کسب و کار است.”

Hetherington گفت: او استقبال نیم-اندازه گیری رویکرد پیشنهاد شده توسط زندگی خوب است که می بینیم برخی از کلاس های خود را در ادامه آنلاین — اما دیگران را در استودیو با فاصله فیزیکی کامل تمیز کردن تجهیزات ،

“اگر ماسک چیزی است که ما نیز تشویق مردم به آنها را می پوشند و یا اگر آن را در نظر گرفتن درجه حرارت خود را قبل از شما به ورزشگاه می آیند-نوع و اندازه گیری, من فکر می کنم وجود دارد بسیاری از علامت سوال.”

مرکز حلقه بوکس استودیو در تورنتو است و حتی بیشتر از جان گذشته برای امکانات برای شروع بازگشایی — پس صاحب Wayne Bourque گفت که او نمی باید قابلیت های خود را در جلسات به رسانه های اجتماعی و ویدئو کنفرانس.

“پلت فرم های دیجیتال است که یک چیز جدید ما فقط به آنچه ما می دانیم بهترین” گفت: Bourque. “اما من نمی تونم رفتن بیش از حد طولانی است.”

صبا حسن محل سکونت مستاجر در ونکوور گفت: ساخت این ورزشگاه در حال حاضر گرفته شده در آن نیمی از اقدامات اجازه می دهد ساکنان ساختمان به استفاده از سالن ورزشی در نیم ساعت زمان slots — تا زمانی که مردم امضا از قبل.

“ما یک برگه ثبت نام برای هفته و شما ثبت نام برای 30 دقیقه شکافها در یک زمان برای یک خانواده در یک زمان گفت:” حسن.

او می افزاید که وجود دارد این است که برخی از اعتماد درگیر در ساخت مطمئن شوید که دیگران تمیز کردن تجهیزات پس از آنها به سمت چپ ورزشگاه اما او نیز خود علت سعی و کوشش خود را در تمیز کردن ماشین او را مورد استفاده است.

“من از پاک کردن آن را قبل از, بنابراین من می دانم که آن را پاک قبل از من از آن استفاده کنید,” او گفت:.

“من نمی گرفتن خطرات. آن ضرری ندارد آن طول می کشد چند دقیقه اضافی به آن را پاک قبل از.”

مشاهده link ”

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر