Coronavirus: شرکت کارگیل اتحادیه به شنوایی با Alberta روابط کار هیئت مدیره در هفته آینده

این اتحادیه به نمایندگی از کارگران در یک شرکت کارگیل گوشت گیاه در آلبرتا که سایت های زیادی COVID-19 شیوع خواهد شد که نگرانی خود را به گوش توسط Alberta روابط کار هیئت مدیره در جلسه برنامه ریزی هفته آینده.

ایالات مواد غذایی و تجاری اتحادیه کارگران محلی 401 و شرکت کارگیل صرف تعطیلات آخر هفته در میانجی گری تلقی مناسب اندازه گیری توسط ALRB یک سخنگوی گفت.

جلسه قرار بود به جای روز شنبه اما موکول شده است به May 14 و 15.

با توجه به UFCW محلی 401 شده است وجود دارد پیشرفت بین اتحادیه و شرکت اجرا می شود که یک بسته بندی گوشت می آمد تسهیلات در شمال رودخانه بالا.

این اتحادیه گفت: هنوز نمی تواند تایید بازگشایی این کارخانه با توجه به نگرانی های طولانی در مورد اجتماعی فاصله داخل.

جمعه گذشته این اتحادیه راه اندازی اقدام قانونی درخواست توقف کار سفارش صادر شده باشد ایمنی و بهداشت شغلی برای گیاه که بازگشایی در روز دوشنبه پس از 14 روز بسته شدن موقت.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

این اتحادیه همچنین در زمینه ناعادلانه کار عمل شکایت. هر دو شرکت کارگیل و آلبرتا دولت هستند به عنوان پاسخ دهندگان.

ادامه مطلب: Hinshaw می گوید آلبرتا سلامت ” اجرا شده درس های آموخته شده در شرکت کارگیل;’ گوشت گیاه کارگر را پدر می میرد

نمایندگانی از این اتحادیه شده اند مستقر در کارخانه همراه با کارکنان از آلبرتا خدمات بهداشتی و بهداشت حرفه ای و ایمنی و بهداشت جلسات در حال وقوع روزانه این اتحادیه گفت.

[ ثبت نام برای سلامت ما IQ برای عضویت در خبرنامه آخرین coronavirus به روز رسانی ]

این شرکت کارگیل گیاه شده است این سایت یکی از بزرگترین COVID-19 شیوع بیماری در آمریکای شمالی با 945 کارگران تست مثبت و بیش از 1500 موارد مربوط به مرکز.

برتر جیسون کنی گفت: 85 درصد از کارگران که آزمایش مثبت بهبود یافته اند.

روز پنجشنبه مقامات بهداشت تایید مرگ یک مرد که پسر با این نسخهها کار در شرکت کارگیل تسهیلات که آزمایش مثبت برای COVID-19.

آرماندو Sallegue و 71 درگذشت در بیمارستان در روز چهارشنبه پس از گرفته شدن به Rockyview بیمارستان در کلگری در آوریل 22 با توجه به COVID-19.

پسرش خانگی Sallegue با این نسخهها کار در شرکت کارگیل را از رودخانه بالا گیاه و همچنین آزمایش مثبت برای COVID-19.

با توجه به خانگی, همسر و فرزندان خود را نیز نشان دادن علائم مربوط به virus.

“همه ما را از دست ما پدر” خانگی گفت: اخبار جهانی است. “بچه ها من هنوز امید آنها را ببینید پدر بزرگ خود آنها به او نزدیک است. آنها نقاشی شده از ‘دریافت خوب به زودی’ و انتظار می رود که او را به خانه اما هر کس آن را پذیرفته.”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

ادامه مطلب: Coronavirus: 430 کلگری حمل و نقل کارکنان گذاشته به عنوان ridership قطره در طول همه گیر

آرماندو ساکن فیلیپین ماندن شده بود با پسرش و خانواده اش در رودخانه بالا از اوایل این سال است.

“او یک مرد بود یک پدر شما از او یک مرد خوب — حتی افرادی که فقط او را ملاقات نمود هنگامی که شما احساس می کنید در صفحه اصلی” خانگی گفت. “پدر پر از حکمت و هدایت ما و یک مرد با احترام و کرامت است. که ارزش او به ما گذشت.”

خانواده در حال برنامه ریزی یک بنای یادبود برای آخر هفته و زندگی می کنند جریان آن را آنلاین به طوری که دیگر خانواده و دوستان شما می توانید پرداخت خود را از جهات خانگی گفت.

“من کسی را سرزنش نمی کند,” خانگی گفت. “شما نمی توانید سرزنش شخص دیگری آن را یک ویروس آن را نهان.”

“ما می دانیم COVID-19 عمیقا تحت تاثیر جامعه ما و ما گیاه” شرکت کارگیل سخنگو در بیانیه ای گفت: در روز چهارشنبه. “ما عمیق ترین تسلیت به Sallegue خانواده است.”

آلبرتا مخالفت NDP رز در سوال دوره در روز پنج شنبه به درخواست دولت در مورد مرگ دوم و به همین دلیل این استان نیست, از این گیاه پس از آن اولین مورد گزارش شده در مارس 6.

“اگر نخست وزیر یا دولت تا به حال توجه هشدارهای از کارگران در مارس 12, این بیماری می تواند مانع از” رهبر NDP راشل Notley گفت.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“به جای آن کارگران مجبور شدند به حمل از جمله خانگی Sallegue که تشخیص داده شد آوریل 23. پدر او نیز آلوده و 12 روز بعد آرماندو Sallegue مرده بود. را برتر قبول کن که این مرگ و میر مانع شده اند می تواند?”

“ما قطعا می تواند پیگیری تمام راه برگشت به ابتدا از همه گیر و می گویند چه چیز مانع شده اند می تواند همه این مرگ و میر می تواند مانع شده است تا به حال ما گرفته شده همان اقدامات به تایوان و بسته مرزهای ما بلافاصله از نقاط داغ از COVID-19,” کنی پاسخ داد.

“بنابراین وجود خواهد داشت زمان آقای سخنران به انجام کامل و گذشته نگر بر روی چیزهایی که اشتباه در هر سطح ملی در سطح بین المللی و در اینجا استانی.”

شرکت کارگیل پاسخ نمی دهند به اخبار جهانی’ درخواست برای اظهار نظر در روز پنج شنبه.

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر