Coronavirus تلفات آمار گریم نقطه عطف حتی به چین Fudges شماره

Category: دیلی بیست Comments: No comments

دلار هنگ کنگ—که از ظهر روز سهشنبه رسمی coronavirus تلفات گذشت یک نقطه عطف شکوه 1,000 پس از 97 نفر در روز یکشنبه و 108 روز دوشنبه—بالاترین روزانه تعداد تا کنون. در سطح جهان بیش از 42,700 آلوده شده اند هر چند virologists در سراسر جهان و پزشکان در ووهان که در آن شیوع سرچشمه این باور که این شماره ها در واقع بسیار بالاتر است. و در حال حاضر دولت بی سر و صدا تنظیم تعاریف به کاهش ثبت رسیده است.

اطلاعات در مورد ویروس’ گسترش در حال حاضر محدود شده است و حتی بیشتر از آن در ماه ژانویه به دلیل حزب کمونیست چین است که در یک مسابقه برای ترمیم تصویر خود را به خصوص پس از مرگ whistleblower دکتر که تلاش برای هشدار دادن به همکاران پس از اولین دسته از بیماران به دنبال درمان تنها به بازداشت و تهدید های پلیس در ووهان.

روز دوشنبه رئیس جمهوری چین در نهایت ظاهر عمومی—و نه در ووهان اما در پایتخت پکن است. از تلویزیون دولتی پخش زد فیلم او با پوشیدن یک نور آبی ماسک صورت بررسی شرایط در یک بیمارستان و حتی داشتن دمای بدن اندازه گیری می شود.

در اواخر ژانویه یازدهم به نام رمان coronavirus رسما شناخته شده به عنوان 2019-nCoV یک “دیو ویروس.” هفته گذشته او اعلام کرد “مردم جنگ” در آن گفت: “کل کشور در پاسخ به آنها با تمام قدرت خود را برای مقابله با کامل ترین و دقیق کنترل و پیشگیری از اقدامات است.”

در واقع دولت به بسیج منابع بسیاری برای مهار و درمان است. حزب ارسال کرده است بیش از 10 ، 000 کارگران پزشکی از جمله پزشکان نظامی به هوبئی استان که در ووهان پایتخت و که در آن جمعیت شده است در سخت ترین ضربه ویروس. و دولت سوخته طریق 4.5 میلیارد دلار به 10 میلیارد دلار اختصاص داده شد که رسیدگی به شیوع.

بیش از آخر هفته این تعداد به تازگی تایید عفونت پایین ترین و در عین حال—بنابراین فقط با نگاه کردن به آمار رسمی این منابع به نظر میرسد که تا به حال تاثیر حاوی بیماری.

کاهش تعداد آنها بر اساس چینی بهداشتی ملی کمیسیون اصلاح تعریف “مورد تایید شده” است. از آخرین جمعه از بیماران که, نیست, نشان, ذات الریه علائم, حتی اگر آنها آزمایش مثبت عنوان حامل 2019-nCoV دیگر تعداد به عنوان “تایید” در چین است. کمیسیون تعریف اجرا می شود مقابله به سازمان بهداشت جهانی راهنمایی برای تایید این بیماری در آن حضور—و ساده حس مشترک.

پس از فرمان حداقل چهار استان هیلونگجیانگ Shanxi ژجیانگ و هوبئی—کاهش خود را به ثبت تعداد افراد بیمار.

این fudged اعداد کمک کرده اند رسانه های دولتی رنگ یک تصویر است که دولت چین است که در نهایت مدیریت برای کنترل شیوع هر چند آنچه اتفاق می افتد بر روی زمین به ما می گوید در غیر این صورت.

دو بیمارستان ساخته شده از ابتدا در یک ماده از روز در ووهان به معنای اضافه کردن 2,300 تخت فضاهای—در عین حال در روز شنبه تنها در حدود 320 تخت آماده بودند. این شهر مرکز کنوانسیون شده است تبدیل به انبار بیماران هر چند هیچ پارتیشن ها در محل برای جلوگیری از آلودگی متقاطع. چند آموزش عالی موسسات هستند که مجهز به همین منظور با دانشجويان وسایل پرتاب از خوابگاه.

و در شانگهای جدید, مرکز درمان در حال ساخته فقط در ووهان. در Hangzhou, که, چینی, e-commerce, غول Alibaba است که مقر آن, جیره, کارت های صادر شده به خانواده ها به منظور محدود کردن فرکانس از مردم ترک خانه های خود. مقامات در برخی از شهرستانها دستور داده اند که داروخانه ها به توقف فروش تب و سرفه داروها به منظور جلب کردن به طور بالقوه افراد آلوده.

با هزاران نفر از موارد جدید ثبت شده در هر روز—و بسیاری از باقی مانده کردن کتاب—پزشکی کارگران در سراسر کشور فقط نمی تواند نگه دارید تا با غربالگری و درمان است. بسیاری از خانواده ها در سراسر چین به سادگی ماندم, به در خانه امیدوار است که خود قرنطینه و یک منبع ثابت از دارو از داروخانه ها به اندازه کافی خواهد بود برای بازیابی. اما در برخی موارد این استراتژی منجر به کل خانوارها تبدیل شدن به آلوده.

وجود دارد نگران است که همان چیزی که اتفاق می افتد می تواند در درمان های جدید امکانات ما در حال حاضر شاهد چنین وضعیت بازی کردن در سواحل ژاپن است.

این 3,711 مسافران از الماس شاهزاده شده اند محدود به کابین خود در نزدیکی یک بندر یوکوهاما در جنوب توکیو پس از Feb. 4. مقامات ژاپنی قرار می گیرد کشتی تحت دو هفته قرنطینه به خاطر یک مسافر که در حال حاضر متحرك تشخیص داده شده بود با 2019-nCoV. توسط دوشنبه شب تعداد تایید عفونت در کشتی افزایش یافته بود به 136 تقریبا دو برابر از روز قبل.

و در پادشاهی متحده وجود دارد نگران است که فوق العاده-پخش—فردی که به طور نامتناسبی به احتمال زیاد برای آلوده کردن مردم با آنها روبرو می شوند—پدید آمده است. یک مرد که با حضور در یک کنفرانس در سنگاپور قرارداد این ویروس پس از آن سفر به پیست اسکی در فرانسه که در آن او آلوده چهار, انگلیسی, بزرگسال و کودک همه آنها در حال درمان در بیمارستان در فرانسه. چهار دیگر انگلیسی ها بودند که در همان تعطیلات آزمایش مثبت پس از بازگشت به انگلستان در حالی که یکی دیگر از بیمار پس از پرواز به جزیره اسپانیایی مایورکا. در همه انسان شناخته شده است که انتقال این ویروس را به حداقل 11 نفر است.

انگلستان وزارت بهداشت به نام کروناویروس “جدی و قریب الوقوع تهدید” به سلامت عمومی است.

این موارد نشان می دهد چگونه از آن آسان است برای 2019-nCoV به سفر در سراسر مرزهای زمانی که حامل آن به نظر نمی رسد که بیمار است.

در چین مردم که در حال تخلیه ناکامی های خود را در حال مسدود شده از رسانه های اجتماعی حساب خود را به حالت تعلیق. یک وکیل تبدیل شهروند روزنامه نگار چن Qiushi که وارد در ووهان در آخرین قطار مسافری وارد شهر در ژانویه قبل از آن قفل شده بود ناپدید شد و پنج روز پیش. از پست خود در توییتر, یوتیوب و دیگر سیستم عامل ارائه شده نزدیک به نظر می رسد در شرایط در سراسر شهرستان. چن خانواده می گوید او در اجباری “قرنطینه” اگر او نمی کند دسترسی به تلفن خود را.

چن قبلا زد گرفتار مقامات چینی هنگامی که او از سفر به هنگ کنگ در سال گذشته به پوشش ضد دولت و ضد حزب کمونیست تظاهرات در این شهر است.

ظاهر شدن در چهره این کشور در روز یکشنبه چینی سفیر ایالات متحده Cui Tiankai خواسته شد تا در مورد ناپدید شدن چن. سفیر به سادگی گفت: “من شنیده ام نیست از این مرد.”

این است که اعزام یک تیم از کارشناسان پزشکی به چین به رهبری خود را معاون مدیر کل بروس Aylward. روز یکشنبه سفیر Cui ستایش که برای دخالت خود را بر روی زمین در چین تأکید چگونه می تواند حزب ژل با سازمان های بین المللی.

در همین حال دولت چین رهبران نظارت بر پاسخ به شیوع صدور این بخشنامه بیش از آخر هفته: “دور تا هر کسی که نیاز به گرد کردن. هیچ تاخیر تحمل خواهد شد.” آن را به معنای تعریف مبارزات به قرنطینه افرادی که ممکن است به بیمار اما زبان شوم است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>