Coronavirus باعث براد Gushue به دکمه مکث در پیچش یا حلقه زنی, سرمایه گذاری کسب و کار

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

فصل بهار است که معمولا بسیار پر مشغله برای کانادا پیچش یا حلقه زنی قهرمان براد Gushue که به طور معمول خواهد بود دستکاری خود را بسته بندی شده بر روی یخ برنامه با وظایف کار به عنوان یک تلفن شکار franchisee.

به جای کهنه جست و خیز است و در سنت جان, N. L. با ورزشی حرفه در خود نگه دارد و خود را studios به طور موقت بسته شده است.

“این یک چالش برای من چون برای چه احساس مانند یک زن و شوهر سال آن را فقط رفتن, رفتن, رفتن” Gushue گفت. “در حال حاضر همه از ناگهانی به نظر می رسد مانند یک تعطیلات طولانی با هیچ جایی برای رفتن.”

Gushue هدایت خود نیوفاندلند و لابرادور تیم به پیروزی در این Tim Hortons نوعی درخت خلنگ یا خاربن آخرین مارس در کینگستون, Ont. آن را سومین ملی مردان مواج عنوان در چهار سال.

این نوعی درخت خلنگ یا خاربن گذشته عمده کانادا رویداد ورزشی قبل از شروع COVID-19 بیماری همه گیر. تیم خود را به نمایندگی از این کشور در مسابقات قهرمانی جهان در گلاسکو, اسکاتلند, اما این مراسم لغو شد.

“هنگامی که این برای اولین بار شروع به آن سخت بود چون آن را احساس مثل شما واقعا تا به حال هیچ چیز به تلاش برای هر روز” Gushue گفت. “اگر شما کار نمی کند و پیچش یا حلقه زنی انجام شد و ما آموزش انجام شد این نوع مانند,” چه هستند که ما امروز انجام?”‘

2006 قهرمان المپیک که تبدیل به 40 ماه آینده گفت: او recalibrated تناسب اندام خود را به روال در حال خواندن بیشتر و بهره گیری بیشتر از هم خانواده با, همسر, Krista و دختران هیلی و ماریسا.

سازمان دیده بان | ورزشی جوانان را ضربه از COVID-19:

CBC Sports’ جیمی Strashin گزارش اثرات COVID-19 داشتن در جزئی ورزشی در کانادا. 2:20

در کسب و کار جبهه Gushue گفت: همه گیر شده بود و “تاثیر” در سه franchises. یک چهارم استودیو در دست ساخت است.

“ما تعطیل و ما نیست ادامه داد: هر گونه خرید و فروش,” او گفت:. “واقعا ما فقط رسیدن به اعضا به عنوان آنجا که ممکن است به ماندن در تماس با آنها است.”

Gushue گفت که او پیش بینی یک تغییر عمده در کل خرده فروشی محیط زیست است. او احساس می کند انتقال به آنلاین خرید شده است شتاب با 10 یا 20 سال به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر.

“من فکر می کنم ما در حال رفتن به بیرون آمدن از این و آن رفتن به یک کمی از یک جهان متفاوت فقط در خرید ما شیوه و چگونه ما به عنوان یک جامعه” او گفت:. “من فکر می کنم شما در حال رفتن به بسیاری از تغییرات در بسیاری از کسب و کار جدید است که باید توسعه یافته و بسیاری از کسب و کار است که احتمالا رفتن به کنار جاده.”

نگه داشتن چشم در رهبران دولت

در سال 2017 قهرمان جهان نیز چشم خود را بر روی به طور منظم فشار availabilities با رهبران سیاسی و مقامات بهداشت در هفته های اخیر.

“آنها شده ایم در آینده انجام کنفرانس هر روز که من فکر می کنم به عنوان کانادایی قدردانی می کنیم” او گفت:. “ما ممکن است با آن موافق نیست تمام سیاست هایی که می آیند اما آنها در حال کمک به مردم است. که قصد با تعداد زیادی از این است که سعی کنید و دریافت پشتیبانی برای افرادی که به آن نیاز دارید. من فکر می کنم آنها انجام یک کار خوب.

“من فکر می کنم اگر شما نگاه در جاهای دیگر در کشورهای دیگر — شما می توانید نقطه اتصال در اینجا — من قطعا مخالف با رهبری یا قطعا فقدان آن. این یک جعل است.”

علاوه بر مسابقات قهرمانی جهان دیگر باقی مانده مسابقات در 2019-20 برنامه نیز لغو شد. برخی از جهان مواج تور حوادث در 2020-21 مبارزات انتخاباتی شده اند scrapped.

هنوز معلوم نیست که Gushue و هم تیمی های خود را از سر رقابت است. خارج از فصل به طور معمول اجرا می شود و تا اواخر تابستان اما که می تواند توسعه یافته توسط چندین هفته یا ماه.

Gushue تیم رتبه سوم را در کشور کانادا و چهارمین در جهان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>