Coronavirus: آزادی های مدنی طرفداران اصرار مردم هوشیار باشند در مورد حقوق خود

Category: گلوبال نیوز Comments: No comments

در حالی که کانادایی ها نظارت بر بدن خود را برای نشانه هایی از COVID-19 علائم آزادی های مدنی مدافع حقوق بشر و وکلا در حال ترغیب شهروندان به همچنین پیگیری ممکن است فرسایش از حقوق دموکراتیک.

ادامه متحده از شرایط اضطراری در سراسر کشور داده اند مقامات فراگیر قدرت های جدید و نیروهای پلیس را آغاز کرده اند — و یا با توجه به استفاده از داده های تلفن همراه به آهنگ جنبش مردم است.

ادامه مطلب: برتر ‘لذتبخش این استان نوا’ گریه به احترام فیزیکی فاصله می رود ویروسی

حقوق مدنی طرفداران می گویند شهروندان نیاز به باقی می ماند بیش از حد هوشیار در مورد چگونه مقامات با استفاده از این قدرت های جدید و چه نوع از میراث خواهد بود سمت چپ هنگامی که این بیماری همه گیر است.

مونترال مبتنی بر حقوق بشر مروارید Eliadis گفت: با وجود اضطراری سفارشات “منشور کانادایی حقوق و آزادی ناپدید شده است.”

آلبرتا RCMP لغو $1,200-خوب برای تمرین های اجتماعی فاصله

آلبرتا RCMP لغو $1,200-خوب برای تمرین های اجتماعی فاصله

“دولت گریز بیشتر به انجام کارهای خاص به دلیل اضطراری قدرت و همه ما باید به توافق برسند و اطاعت با آن اما در همان زمان مردم نیاز به دانستن آنچه که حقوق خود را تحت قانون” او در مصاحبه های اخیر گفت.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

روز جمعه در شهر کبک رئیس پلیس گفت: ماموران با استفاده از داده های تلفن همراه برای ردیابی و دستگیری یک COVID-19-زن آلوده در ماه مارس که به اتهام نقض نظم به خود منزوی. رابرت کبوتر به خبرنگاران گفت که به اصطلاح منطقه جغرافیایی است “کاملا در اختیار ما” برای پیگیری یک مظنون.

ادامه مطلب: کانادا نه به دنبال تلافی بعد از آمریکا را محدود می کند coronavirus ماسک صادرات: Trudeau

“ما احتمالا تا به حال این مورد تنها در کبک از عدم همکاری در مورد کسی که آلوده به بیماری” کبوتر گفت. “بنابراین ما با استفاده از هر وسیله ای از تحقیقات به ترجمه و بومی سازی ،

[ ثبت نام برای سلامت ما IQ برای عضویت در خبرنامه آخرین coronavirus به روز رسانی ]

کبک برتر فرانسوا ایتالیایی, توالت روز جمعه گفت پلیس استانی تا به حال پیشنهاد شده با استفاده از داده ها از تلفن های همراه و دستگاه های دیگر برای قرار دادن مردم است. اما او گفت: آن دسته از روش ردیابی نشده اند مجاز به صورت استانی پلیس — هنوز.

“در کوتاه مدت … ما اصلا قصد استفاده از (منطقه جغرافیایی),” ایتالیایی, توالت به خبرنگاران گفت:. “اما اگر وضعیت متفاوت است در هفته یک یا دو هفته را ما قبول این پیشنهاد از Surete du Quebec? شاید”.

اجتماعی فاصله اجرای

اجتماعی فاصله اجرای

ولایتی سخنگوی پلیس مرد Lapointe گفت: مونترال La Presse روز جمعه که تحت اضطراری برای بهداشت عمومی در افسران نیست نیاز به حکم امضا شده توسط یک قاضی برای ردیابی افراد با استفاده از منطقه جغرافیایی. نه Lapointe و نه مونترال پلیس در پاسخ به یک درخواست برای نظر.

یک سخنگوی کبک دادستان عمومی نمی گویند که آیا پلیس حق geolocate مردم بدون حکم. ژان پاسکال بوچر گفت: شنبه دفتر خود را مجاز به دادن نظر در مورد مسائل است که باید از این فرصت به آمده قبل از دادگاه.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

ادامه مطلب: ‘یک احساس غرق شدن’: کارشناسان کانادا در زمانی که کروناویروس اولین احساس خطر جدی

مونترال مبتنی بر دفاع وکیل Arij ریاحی گفت: در حال حاضر وجود دارد بسیاری از مجهولات در مورد چگونه پلیس با استفاده از اختیار خود در صدور جریمه های, محدود کردن سفر در سراسر استان و همچنین چگونه آنها در حال جمع آوری داده های تلفن همراه.

“آن را به نوعی از پاسخگویی” او گفت: با توجه به مجموعه ای از اطلاعات شخصی. “چه مدت طول خواهد آن را بکشد ؟ که در آن را داده بود ذخیره می شود ؟ هنگامی که آن را حذف شده ؟ این نگرانی در میان جنایی دفاع همکاران در مورد نظارت خزنده.”

برامپتون fining ساکنان که آیا تمرین های اجتماعی فاصله

برامپتون fining ساکنان که آیا تمرین های اجتماعی فاصله

دومینیک Peschard سخنگوی با یک کبک آزادی های مدنی گروه, La Ligue des droits et libertes گفت: او را نمی بینم چرا قاضی نمی تواند اختصاص به نقد و بررسی برنامه های پلیس برای داده های تلفن همراه نظارت — حتی در زمان وضعیت اضطراری.

او گفت که او تا به نگرانی های که استفاده از ضمانت نظارت تبدیل خواهد شد بیشتر تعمیم مناسب و بدون نظارت ترک اتاق را برای سوء استفاده.

منشور, گفت, آمده است که حقوق شهروندان را می توان محدود “اما این محدودیت ها باید معقول و موجه در یک جامعه آزاد و دموکراتیک.”

ادامه مطلب: چگونه مودبانه می گویند: “پشت کردن” در طی شیوع کروناویروس

Eliadis گفت: پلیس کانادا با استفاده از تشخیص چهره و تکنولوژی سایبر نظارت “بیشتر به شدت در حال حاضر از آنها فقط چند هفته پیش.”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

او توضیح داد که شهروندان باید آگاه باشید از یک پدیده در اجرای قانون و امنیت ملی است که شناخته شده به عنوان “نیروی رانش.”

تورنتو برای خوب اجتماعی فاصله متخلفان $5,000

تورنتو برای خوب اجتماعی فاصله متخلفان $5,000

نیروی رانش می تواند رخ دهد Eliadis گفت: “زمانی که برخی از قدرت فوق العاده ای داده می شود به خصوص در طول بازجویی ها و گسترش آنها را به سرعت و از دست دادن عادی خود بلبرینگ و قوانین خود را بر اساس بلبرینگ.

“و وجود دارد مقدار زیادی از تجربه با این و من فکر می کنم مردم باید مراقب باشید.”

© 2020 کانادا مطبوعات

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>