Coronavirus تماس با ردیابی برنامه آماده برای اجرای میگه مونترال AI موسسه

Category: گلوبال نیوز Comments: No comments

یکی از جهان پیشرو در هوش مصنوعی موسسات تحقیقاتی آماده ارائه خدمات دولت در سراسر کانادا یک تماس-ردیابی گوشی های هوشمند نرم افزار برای COVID-19 عفونت است که این وعده را به حفاظت از اطلاعات شخصی کاربران و کمک به پیش بینی آینده شیوع بیماری های ویروسی.

مونترال-بر اساس میلا کبک AI موسسه اجرا توسط کامپیوتر دانشمند Yoshua Bengio می گوید: برنامه آن است که تقریبا آماده برای استفاده در سراسر کشور است.

ادامه مطلب: چگونه COVID-19 تماس با ردیابی محل کار ؟ آلبرتا, دکتر توضیح می دهد

روز جمعه Mylene Drouin رئیس بهداشت عمومی در مونترال به خبرنگاران گفت که در اوایل هفته آینده دفتر او بررسی خواهد شد گوشی های هوشمند برنامه های کاربردی است که می تواند ردیابی COVID-19 عفونت. جدید نرم افزار ایجاد شده توسط میلا در لیست والری Pisano, موسسه مدیر عامل و نرم افزار, پروژه سرب در مصاحبه تایید کرد.

Pisano گفت: او نمی دانم که آیا دولت کبک آماده بود برای انتخاب نرم افزار است. اما او و Bengio یک ظاهر برنامه ریزی یکشنبه شب در کبک محبوب تلویزیون نشان می دهد, Tout le monde en parleبه راه اندازی نرم افزار.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

Pisano گفت: میلا در مذاکرات با چند استان و با دولت فدرال در مورد چگونه به راه اندازی نرم افزار در سراسر کشور.

شیوع کروناویروس: ترودو می گوید: استان نیاز به کار بیشتر در تست, تماس, ردیابی

شیوع کروناویروس: ترودو می گوید: استان نیاز به کار بیشتر در تست, تماس, ردیابی

“این امر می تواند بسیار ساده تر اگر ما تا به حال یک برنامه” Pisano گفت. “این امر می تواند بسیار کارآمد تر وجود دارد به تعداد زیادی از افرادی که با استفاده از همان فن آوری است.”

دولتها در سراسر جهان با توجه به چگونه برای مانیتور جدید شیوع کروناویروس در حالی که بازگشایی جوامع خود و بسیاری از آنها شروع به شرط بندی بر روی برنامه های گوشی های هوشمند.

[ ثبت نام برای سلامت ما IQ برای عضویت در خبرنامه آخرین coronavirus به روز رسانی ]

شامل بیماری های عفونی شیوع بیماری به معنی شناسایی افرادی که تست مثبت برای رمان coronavirus ردیابی کردن دیگران آنها ممکن است آلوده و جلوگیری از گسترش بیشتر توسط quarantining هر کسی که ممکن است مسری.

ادامه مطلب: Coronavirus: اپل و گوگل به ممنوعیت ردیابی محل مشترک در تماس با سیستم ردیابی

Pisano گفت: میلا برنامه با استفاده از تکنولوژی بلوتوث و اجازه می دهد تا کاربران را به ورودی وضعیت سلامت خود را به تلفن خود را. اگر یک کاربر تست مثبت برای COVID-19 آنها می توانید وارد کنید که اطلاعات را به نرم افزار. این برنامه مبتنی بر اعتماد کاربران — هر دو خود را وارد کنید و وضعیت سلامت و تغییر رفتار خود را هنگامی که آنها را به تماس با کسی که آلوده به ویروس.

هر برنامه کاربر با آنها یک فرد آلوده به تماس با دریافت یک هشدار بر روی تلفن خود را به آنها پیشنهاد خود را بر اساس سطح فردی از خطر Pisano گفت.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

این برنامه قادر به محاسبه های مختلف عوامل خطر از جمله چگونه یک کاربر ماند در حضور کسی که آزمایش مثبت برای ویروس.

نگرانی های حریم خصوصی مطرح شده توسط تماس با ردیابی

نگرانی های حریم خصوصی مطرح شده توسط تماس با ردیابی

یک کاربر سطح خطر خواهد بود روزانه محاسبه شده و این فرد را دریافت توصیه در مورد اینکه آیا آنها باید آزمایش رفتن به محل کار و یا منزوی و شخص دیگری بخواهید انجام دهید مواد غذایی خود گفت: Pisano.

“اگر من به یاد که من آمد به تماس با کسی که COVID-19 شاید من تغییر رفتار من,” او گفت:. “شاید من جدا شاید من تست شده است. قطعا من محافظه کارانه و محتاطانه با من رفتار برای محافظت از خودم و دیگران.”

Pisano گفت: نرم افزار کاربران نیاز به رضایت منظور از داده های خود را ارسال می شود به یک سرور متمرکز اجرا شده توسط هوش مصنوعی و مدیریت یک سازمان غیر انتفاعی ایجاد شده توسط میلا “که کاملا مستقل از دولت است.”

اطلاعات کاربران گوشی های نابود خواهد شد و هر 30 روز او گفت: در حالی که داده ها در هوش مصنوعی سرور پاک خواهد شد در مورد هر سه ماه.

ادامه مطلب: COVID-19 ردیابی برنامه های خود را با خطرات حفظ حریم خصوصی به کانادایی ناظران هشدار می دهند

“ما تنها به جمع آوری داده ها نیاز داریم و به هیچ وجه تمایل به پیگیری جنبش مردم … هیچ استفاده تجاری. داده خواهد شد و هرگز داده شده به دولت است. آن را نمی خواهد به فروش می رسد.”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

Pisano گفت: تحقیقات جمع آوری شده توسط این نرم افزار اجازه خواهد داد که میلا برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات با مقامات بهداشت عمومی در مورد چگونه این ویروس منتقل می شود.

عمومی داده خواهد شد و سپس به مقامات اجازه می دهد به دانستن “احتمالا دو یا پنج روز پیش” که در آن شیوع رخ خواهد داد زیرا این برنامه قادر خواهد بود برای پیگیری که آیا مردم از خطرات فردی در حال افزایش در نقاط خاصی از شهر, او گفت:.

بر اساس این اطلاعات دولت می تواند تعطیل خاص مدارس کسب و کار و حوادث در نواحی مورد نظر برای دفع شیوع به جای خاموش کردن کل منطقه است.

شیوع کروناویروس: تماس با ردیابی – وزن حریم خصوصی در مقابل بهداشت عمومی

شیوع کروناویروس: تماس با ردیابی – وزن حریم خصوصی در مقابل بهداشت عمومی

Drouin به خبرنگاران گفت که هر برنامه دولت انتخاب خواهد بود داوطلبانه و باید محافظت از اطلاعات شخصی.

برتر فرانسوا ایتالیایی, توالت پیچیده یک سفر دو روزه به مونترال جمعه. او گفت که دولت استانی را به یک میلیون ماسک به شهرستان برای توزیع در آن COVID-19 داغ مناطق. ایتالیایی, توالت گفت: این استان نیز به 6 میلیون دلار برای کمک به سازمان های حمل و نقل در بیشتر مونترال منطقه ارائه ماسک برای مسافران است.

کبک گزارش 50 کشته و 696 موارد اضافی که روز جمعه ایتالیایی, توالت اشاره شد کمترین روزانه را افزایش می دهد در برخی از زمان. جمعه نیز در روز دوم در یک ردیف که در آن کبک ثبت شده کاهش بستری شدن در بیمارستان.

مشاهده link ”

© 2020 کانادا مطبوعات

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>