امنیت اجتماعی می تواند ورشکسته در پایان این دهه به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس با توجه به برخی از تخمین های جدید ایجاد فشار جدید برای کنگره برای رفع این مشکل برنامه پس از چند دهه از انفعال.

آخرین رسمی دولت طرح تا به حال برنامه های در حال اجرا از پول 2035. اما برخی در خارج از اقتصاددانان به دنبال در روند و حرکت تاریخ و زمانی که برنامه شروع می شود پرداخت بیش از آن طول می کشد در: دهها میلیون نفر از کارگران به طور ناگهانی بیکار و نه پرداخت به حساب دولت که بودجه مزایای کارگران بازنشسته. در همان زمان یک سیل از آمریکایی ها که از دست داده ایم مشاغل در حال انتظار برای شروع طراحی, مزایا به عنوان به زودی به عنوان آنها واجد شرایط.

این معلوم نیست که آیا جدول زمانی جدید است که به اندازه کافی به نیروی قانونگذاران در نهایت به بازیگری داده شده که از آن شده است تقریبا چهار دهه پس از آخرین آنها shored تا افسردگی دوران برنامه — و راه حل های مانند افزایش مالیات برش منافع و یا بالا بردن سن بازنشستگی هستند و از لحاظ سیاسی دشوار است.

اما بحران کنونی است که شتاب آن روز که کنگره دیگر نمی تواند جلوگیری از ساخت انتخاب های دشوار در مورد این برنامه را پوشش می دهد که حدود 178 میلیون کارگر و ماهانه را فراهم می کند مزایای نقدی به بیش از 64 میلیون ذینفع.

“وجود دارد رفتن به یک حساب” گفت: Rep. جان لارسون (D-Conn.), که صندلی خانه راه و وسیله امنیت اجتماعی فرعی و پیشنهاد کرده است که افزایش هر دو مزایا و مالیات. “این است که توجه مردم را دریافت کنید.”

تشکر. Steve Buckley رتبه بندی جمهوریخواه در مجلس بودجه کمیته تشبیه آمدن بحران برای نجات “آب از غرق شدن یک قایق هنگامی که شما کردم تمساح کنند در شما. و تمساح در Covid-19.”

“این یک قطار خراب است که رفتن به اتفاق می افتد و شما می توانید آن را در آینده گفت:” جمهوری خواه آرکانزاس.

وجود دارد در حال حاضر شتاب از آنچه اتفاق افتاده در طول رکود بزرگ یک دهه پیش هنگامی که وجود دارد یک 5 درصد دست انداز در بزرگساالن واجد شرایط این ادعا امنیت اجتماعی به طور متوسط شش ماه در اوایل. در همان زمان افزایش نرخ بیکاری به معنای دولت جمع آوری شد در کمتر مالیات حقوق و دستمزد. دولت اوباما تخمین زده می شود در این زمان است که این صندوق خواهد اجرا از پول در 2037 — چهار سال سریع تر از انتظار می رود قبل از بحران مالی است.

امروز نرخ بیکاری در حال حاضر دمیده گذشته 10 درصد اوج وارد شده که در طول رکود اقتصادی به 14.7 درصد از اواسط ماه آوریل با توجه به اطلاعات منتشر شده در این ماه. و برخی از اقتصاددانان فکر می کنم آن می تواند به صعود به عنوان بالا به عنوان 20 درصد است. تخمین زده می شود که 1 به 10 آمریکایی ها هنوز هم نمی خواهد که یک کار خوب را به سال آینده.

حداقل 36.5 میلیون نفر پرداخت نمی مالیات حقوق و دستمزد به برنامه در حال حاضر و موج دوم در اوایل بازنشستگی مورد انتظار است. مزایای تامین اجتماعی جمع آوری می شود در سن 62 اگرچه یک پنالتی برای انتظار نیست تا زمانی که سن کامل بازنشستگی.

بدون حسابداری به صورت همه گیر و متعاقب آن رکود مالی دولت فدرال برآورد ماه گذشته که این برنامه می تواند به طور کامل مسئله منافع تا سال 2035. که در آن نقطه تنها 76 درصد از مزایای پرداخت می شود خارج.

“آن را به وضوح رفتن به یک مقدار زیادی بدتر از آن” گفت: Alan آورباخ یک اقتصاددان در دانشگاه کالیفرنیا در برکلی است.

زمانی که حسابداری برای همه گیر این سیاست دو حزبی موسسه تخمین می زند که تخلیه تاریخ حرکت خواهد کرد تا از 2035 به 2029.

اما هر بحث به ناچار خواهد بود مملو از سیاست مشخصی برای اصلاحات در برابر پس زمینه از خمیازه فدرال کسری بودجه و بدهی به نسبت تولید ناخالص داخلی نهان پس از جنگ جهانی دوم است. خیلی لولا در آرایش کنگره و کسانی که اشغال کاخ سفید پس از سال 2020 انتخابات.

کنگره هرگز عمل می کند تا زمانی که آن را تقریبا از انتخاب گفت: Womack که خود معرفی یک کمیسیون برای بررسی این موضوع و توصیه به نمایندگان مجلس به جای استقبال از یک راه حل خاص.

“من نمی دانم هنگامی که ما در حال رفتن به تصمیم گیری را به موضوع,” او گفت:. “من امیدوارم و دعا می کنم که آن را هنگامی که ما هیچ دیگر گزینه های واقعی دیگر از چیزی اژدهایی بزرگ مانند کاهش و یا این واقعیت است که ما باید به دم یک دسته از سرمایه را به این برنامه برای نجات مردم از از دست دادن منافع است.”

Rep. تام رید (R-n. y.), لارسون ایران با همتای بر راه و روش تامین اجتماعی فرعی نیز با تایید این ایده از یک کمیسیون در علاوه بر این به بالا بردن واجد شرایط سنی برای این برنامه است. نی اذعان کرد که یک کمیسیون را بی میل اعضای کمی پوشش از انتخاب های دشوار خود را.

“این درد مرا به رفتن به رکورد و می گویند که در مورد همکاران من و ما, رهبری, اما واقعیت آن است که از d. C.,” او گفت:.

لارسون معرفی کرده است یک پیشنهاد به نام امنیت اجتماعی 2100 عمل که به دست آورده اما توجه نشده نقل مکان کرد و در کنگره است. این لایحه افزایش مزایا و حقوق و دستمزد مالیات پرداخت می شود که به این برنامه است. این امر همچنین اعمال مالیات بر حقوق و دستمزد به دستمزد بیشتر از 400.000 دلار تا دلار در حال حاضر از 137,700.

محافظه کار میراث بنیاد در سال گذشته panned این لایحه برای “گسترش امنیت اجتماعی را اندازه و دامنه افزایش مالیات بر همه کارگران و ترک آنها را با پول کمتر برای پاسخگویی به نیازهای روزانه خود.”

“این است که بسیار از لحاظ سیاسی وضعیت مشکل و کنگره ماهیت خود نمی مانند برخورد با لحاظ سیاسی موقعیت های مشکل ساز” Womack گفت. “شما در حال رفتن به مجبور به گرفتن رای به انجام کاری برای نجات این برنامه و آن را به بسیار محبوب با بسیاری از مردم است. آن را احتمالا رفتن به حرفه ای پایان برای برخی از مردم است.”

اما با دهها میلیون نفر از مردم از کار لارسون و دیگران فکر می کنم شیوع بیماری می تواند جرقه یک نوظهور قدردانی برای امنیت اجتماعی هر دو به عنوان یک قابل پرداخت ماهانه و اقتصادی تثبیت کننده.

“من فکر می کنم آن خواهد آمد از این بیماری همه گیر به دنبال واقعا خوب است و مردم آن ارزش زیادی” گفت: Alicia Munnell مدیر مرکز تحقیقات بازنشستگی در کالج بوستون.

فشار برای پیدا کردن یک مالی دراز مدت رفع خواهد شد با این واقعیت است که این برنامه در جمعیت های آسیب پذیر به ویروس — افراد مسن به خصوص اقلیت ها و افراد کم درآمد لارسون اشاره کرد.

اگر دموکرات ها برنده کاخ سفید و کنترل اکثریت کنگره وجود دارد می تواند حرکت در اطراف پیشنهاد برای افزایش مزایای تحمیل مالیات بر حقوق و دستمزد عالی-درآمد مالیات دهندگان و موسسه مالیات بر ثروت به منظور تولید بیشتر درآمد آورباخ گفت.

مغلوب ساختن پیشی جستن است قول داد به کاهش امنیت اجتماعی اما جمهوری خواهان به دنبال در گذشته برای جلوگیری از هزینه های دولت فدرال در برنامه.

رئیس جمهور در حال حاضر هل دادن مالیات بر حقوق برش در دور بعدی همه گیر امداد که هر دو حزب جمهوریخواه و دموکرات ها نگران خواهد آسیب های اجتماعی شبکه های ایمنی و کار کمی برای دهها میلیون نفر از مردم که جمع آوری چک.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت نیز در نظر گرفته شده — و رد — برنامه ای به قلم دو محافظه کار محققان است که اجازه می دهد آمریکایی ها برای دریافت چک تا 5 ، 000 دلار در ازای تاخیر از مزایای تامین اجتماعی, واشنگتن پست گزارش شده است.

کاخ سفید سخنگوی هوگان Gidley در بیانیه ای گفت که “صرف فکر این به اصطلاح ‘طرح’ مضحک است در صورت خود را — به عنوان رئیس جمهور تهمت بوده است و روشن است که در حالی که او در اتاق کار مردم آمریکا می توانید احساس امن و بدون سایه شک است که او را به طور کامل محافظت از امنیت اجتماعی و مدیکر — پایان داستان کامل متوقف شود.”

امنیت اجتماعی در تامین مالی توسط 12.4 درصد مالیات بر درآمد تا $137,700 با مالیات و تقسیم به طور مساوی توسط کارکنان و کارفرمایان خود را. حدود 40 سال پیش در کنگره تعیین درآمد مشمول مالیات کلاه برای پوشش حدود 90 درصد از تمام حقوق و دستمزد با افزایش سالانه به منعکس میانگین رشد دستمزد. اما در سال 2017 کلاه تنها تحت پوشش 83 درصد از درآمد به لطف افزایش نابرابری دستمزد و رشد هزینه های مراقبت های بهداشتی.

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن گفته او خواهد levy 12.4 درصد مالیات بر دستمزد بالای 400.000 دلار به منظور فشار بر برنامه نسبت به پرداخت بدهی.

حتی با اقدام سریع هنگامی که این بیماری همه گیر به پایان می رسد اصلاحات می تواند سال به پیاده سازی آورباخ اشاره کرد. دولت فدرال صندوق به طور کلی ممکن است مجبور به سرپا نگه داشتن امنیت اجتماعی و اعتماد بودجه در برخی از نقطه, او گفت:.

“کنگره نمی خواهد بود قادر به آمده تا با هر لحاظ سیاسی خوشایند تغییرات است که برای تولید درآمد به اندازه کافی و یا به اندازه کافی کاهش در منافع به زودی به اندازه کافی به سیستم قابل دوام بیش از دراز مدت” آورباخ گفت. “به طوری که آنها ممکن است نیاز به پول اضافی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de